Magistriõpe digitaalsetes mängudes

Üldine

Programmi kirjeldus

Digitaalmängude magister ühendab paljude taustaga õpilasteni uuenduslike ja põnevate digitaalsete mängude loomise.

Õpilasi julgustatakse uurima oma isiklikku lähenemist mängude loomisele, ühendades nende mängu disaini hariduse kas kriitilise analüüsi või tehnoloogia erialadega. Kõikidel juhtudel osalevad õpilased täielikult mängude kujundamise ja loomise protsessidega, samuti logistiliste probleemidega nagu projekti- ja ärijuhtimine. Kraadiõppe kulminatsiooniks on täiesti arenenud digitaalse mängu või teooriapõhise väitekirja koostamine.

Programmi õpetavad erinevate valdkondade eksperdid, pakkudes üliõpilastele erinevaid võimalusi mängu loomise ja kriitika kohta. Kuna digitaalsed mängud arenevad edasi, laieneb programm ka selleks, et pakkuda tööstuses vajalikke oskusi ja teadmisi, sõltumatut arengut ja akadeemiliste mängude uurimist.

games pic


Vastuvõtmise ja edenemise nõuded

Kursus on avatud taotlejatele, kellel on selle ülikooli bakalaureusekraad või ülikool, mida senat tunnustab infotehnoloogia, inseneriteaduse, kommunikatsiooni, humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste või mõne muu valdkonna jaoks mida nõukogu peab vajalikuks.

Kõik taotlejad esitavad ka hiljutiste tööde portfelli ja motivatsioonikirja, et näidata oma kogemusi ja / või olulist talenti ja motivatsiooni.

Vastuvõtu nõudeid kohaldatakse kursuste suhtes, mis algavad 2018. aasta oktoobris.

Rahvusvahelise kvalifikatsiooniga taotlejate andmed

UMis on praegu üle 1000 täisajaga rahvusvahelise üliõpilase ja üle 450 külalisüliõpilase. Viimastel aastatel on mitmed riigid üha kasvavad rahvusvahelised üliõpilased muutnud selle 400-aastase institutsiooni rahvusvahelisse ülikoolilinnakuna.

Meie rahvusvahelised üliõpilased kirjeldavad üldiselt Malta kui turvalist kohta, nautida suurepärast ilmastikku ja aastakümnete mitmekesist kultuuriprogrammi. Malta peetakse ideaalseks kohaks õppuritele.

UMi rahvusvaheline büroo annab teavet vastuvõtu, inglise keele nõuete ja kvalifikatsioonide võrreldavuse kohta. Spetsiaalsed töötajad aitavad rahvusvahelistel üliõpilastel viisasid, tervisekatseid, majutust ja muid seotud küsimusi.

Tasud ja rahastamine

Kohalik / EL / EMP Taotlejad:

Aastane registreerimismaks: 400 eurot

ELi mittekuuluvad / mitte-EMP kandidaadid:

Tasu õppeaasta kohta: 13 400 eurot

Õppekava

Aasta 1

Lisaks kohustuslikult õpetatavatele õppeosakondadele (25 ECTS ainepunkti) peavad õpilased valima 25 ECTS ainepunkti (Game Analysis and Design) või 30 ECTS ainepunkti (Mängutehnoloogia ja disain) valikainete voog. Nad peavad valima ülejäänud valikainete õppeüksustest, et saada kokku 60 ECTS ainepunkti aastas. 60 ECTS ainepunkti antakse doktoritöö käigus kursuse teine ​​aasta.

Stream A: mängutehnoloogia ja disain

Stream B: mängude analüüs ja disain

1. semester

Kohustuslikud üksused (Kõik õpilased peavad registreeruma selle / nende üksuste / de jaoks)

IDG5156 mängu disain


Stream A: mängutehnoloogia ja disain

DGG5631 mängu mootorid


Stream B: mängude analüüs ja disain

IDG5102 mängude disainerite prototüüpimine


2. semester

Kohustuslikud üksused (Kõik õpilased peavad registreeruma selle / nende üksuste / de jaoks)

IDG5157 mängude arendamine


Valikaineid: valikaineid pakutakse vastavalt ajakavale piirangutele.

ATS5002 film, tehnoloogia ja kirjandus Canon


Stream A: mängutehnoloogia ja disain

IDG5155 Arvutustehnika mäng loovus


Stream B: mängude analüüs ja disain

IDG5202 Mängija kogemuse analüüsimine


2. aasta

Aasta (see / see üksus / start / s semestris 1 ja jätkamine / semides 2)

Kohustuslikud üksused (Kõik õpilased peavad registreeruma selle / nende üksuste / de jaoks)

IDG5000 doktoritöö
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and abou ... Loe edasi

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and about twelve per cent of the student population is international. Näita vähem