Magistriõpe diplomaatia uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Kaasaegse rahvusvahelise keskkonna dünaamika, mis on keeruline ja omavahel ühendatud, esitab poliitikaanalüütikutele, otsustajatele ja teadlastele mitmeid väljakutseid. See olukord on eriti oluline Lähis-Ida ja Vahemere piirkondade suhtes, mis on kroonilise pingega, kodumaiste ja rahvusvaheliste konfliktidega piirkonnad ning mis seisavad silmitsi mitmete teravate sotsiaalsete ja majanduslike küsimustega.

Selle taustal on diplomaatiauuringute uue kraadiõppe programmi eesmärk selgitada diplomaatia rolli peamise vahendina ja mehhanismina, mis tegeleb süstemaatiliselt kogu regiooni mõjutavate küsimuste laia klastriga ja mida ei saa enam tõhusalt käsitleda ainult kitsas ühepoolne või kahepoolne vaatepunkt.

Programm on mõeldud peamiselt praktikutele, kes töötavad mitmesugustes rahvusvahelistes, rahvusvahelistes ja rahvusvahelistes organisatsioonides, samuti tulevaste diplomaatide, teadlaste ja õppejõudude juures välismaal ja Iisraelis.

Mida sa õpid

Programmi fookus on selline, et see toob esile diplomaatiliste koostöömehhanismide olulise rolli ja on mõeldud selleks, et anda üliõpilastele uusi arusaamu, kontseptsioone ja analüütilisi vahendeid, et täielikult mõista diplomaatia täiustatud funktsioone selles uues keskkonnas . Programmi eesmärk on võimaldada üliõpilastel leida tõhusad lahendused paljude poliitiliste, kultuuriliste ja majanduslike küsimuste jaoks, millega nad kokku puutuvad, ning nende jätkuva kaasamise eest bürokraatidena, ametnikena ja otsustajatena keeruliste läbirääkimisolukordade ja poliitika kontekstis rakendamist.

Üheaastast programmi õpetatakse inglise keeles kolme järjestikuse semestri jooksul oktoobrist augustini. Erakorralised üliõpilased, kes soovivad avaldada lõputööd, peavad vastuvõtmisel esitama ühe aasta jooksul pärast kursuste lõpetamist uurimistöö.

Programmi lõpuleviimisel antakse üliõpilastele poliitikateaduste magistrikraad, mille eriala on diplomaatiaõpingud poliitikateaduste koolist ja rahvusvaheliste suhete osakonnast.

Iseloomustused118420_ScreenShot2019-07-15at3.49.59PM.png

Alexandru Ilie, Rumeenia - Rahvusvaheline diplomaatiaõpe MA - 2016-2017

"Lisaks hämmastavale multikultuurilisusele on diplomaatiaõppeprogrammil ka hämmastavaid professoreid ning pakutakse suurt teoreetilist analüüsi ja küsimuste esitlust, jagades samal ajal meie praktilist ja kogemuslikku kogemust. Professorid on hämmastavad ja pakuvad suurepäraseid kursusi!"

" Taglit-Birthright Iisraeli programmi ajal oli mul võimalus reisida Haifasse ja kogeda, kuidas elu on linnas, mis on täis ajalugu, mis soodustab mitmekesisust ja mitmekultuurilisust. Siis olen tahtnud tulla Haifasse, nii et ma läksin avastama Haifa ülikooliga ühinemise võimalus ja diplomaatiaõpingute magistrikraadi saamine ma kohe hakkasin. "

" Oma esimese kuu jooksul Haifa Ülikoolist avastasin ma mitmekesise sõbralike inimeste ja suure teaduskonna, kellel on palju kogemusi ja mis on väga huvitav ning annab õpilastele kogu vajaliku teabe, et aidata neil õnnestuda oma eesmärkide saavutamisel."

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Näita vähem