Magistriõpe diplomaatias ja globaalses juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Üheaastane intensiivprogramm

See ainulaadne üheaastane magistriõppekava annab üliõpilastele ja spetsialistidele diplomaatia ja ülemaailmse juhtimise ristumiskohas põhjalikud teadmised ja poliitikale orienteeritud oskused. Nii diplomaatia kui ka ülemaailmne juhtimine on rahvusvahelise korra olulised institutsioonid, kuid nad on ka institutsioonid, mis käivad pidevalt muutuvas protsessis kaasaegses ja kohati turbulentses maailmas.

Üheski asutuses pole viimase aastakümne jooksul toimunud nii meie teoreetilise arusaamise kui ka igapäevase praktika olemuse suuremaid muutusi kui diplomaatia. Ükski protsess pole muutunud tähtsamaks kui meie võime või sageli selle puudumine, et tegeleda rahvusvahelise poliitika kujundamisega rahvusvahelise kollektiivse tegevuse probleemide lahendamise kaudu, muutudes samal ajal nii tugevalt vaidlustatud ja politiseeritud. Peame silmitsi mõistma globaalse valitsemise ja diplomaatiliste oskuste ootusi ja piire.

Kraad on kavandatud ja õpetatud juhtivate rahvusvaheliste teadlaste tipp ülikoolide ja mõttekodade, samuti vanemaid poliitikakujundajaid rahvusvahelistest organisatsioonidest ning see pakub nii teoreetilisi aluseid kui ka praktilisi oskuste komplekte üliõpilastele, kes on huvitatud diplomaatia rahvusvahelisest karjäärist, valitsusest , rahvusvahelised organisatsioonid, mõttekojad ja valitsusvälised organisatsioonid.

Oma tugevad sidemed poliitikat kujundava maailma ja ülikoolide / mõttekodade partneritega Brüsselis, laiemas Euroopas, USAs ja Aasias pakuvad programm õpilastele tõeliselt globaalset vahet teooria ja praktika vahel. Teadlikult, koondades nende valdkondade teadlased, on selle programmi lõpetajad varustatud erinevate perspektiivide ja lähenemisviiside arusaamade ja eeliste saamiseks selles pöördepunktis diplomaatia ja ülemaailmse juhtimise ajaloos.

Prestiižsed praktikad

Osana sellest magistriprogrammist on teil võimalus teha oma erialase praktikaga üks meie kõrgetasemelistest praktikapartneritest, kes osalevad meie partnerite tegevuse sügavas lõpus alates esimesest päevast. Programmil on laiaulatuslikud kokkulepped rahvusvaheliste organisatsioonidega praktikate läbiviimiseks suvel pärast teie peamiste kursuste lõpetamist, mis võimaldab teil lisaks oma väitekirja kirjutamisele keskenduda täistööajaga oma praktikale.

Põhijooned

 • Intensiivne täistööajaga üheaastane magistriprogramm paindlike kursuste vormidega; õhtuste klasside osalise tööaja (kaks aastat) võimalus.
 • Uuenduslikud ja interaktiivsed õpetused, mida pakub väljapaistev teadlaste, praktikute ja koolitajate teaduskond.
 • Korraldab Vesalius College koostöös Euroopa Liidu ja riiklike diplomaatiliste kogukondade kõrgemate ametnikega.
 • Tugev seos teooria ja tegeliku praktika vahel.
 • Praktika praktika rahvusvaheliste organisatsioonide mõttekodades ja valitsusvälistes organisatsioonides.
 • Intensiivsete oskuste koolitus ja poliitilised seminarid.
 • Tugev seos poliitikakujundajaga Brüsselis.
 • Capstone'i kursus, mis ühendab õpilasi tegelike probleemide ja poliitikakujundajate ja praktikute väljakutsetega.

Struktuur ja kursused

Kursuste täielikku nimekirja leiate siit .

Sisseastujale

 • 21. september 2020 - 30. juuli 2021 (90 EAP)
 • 21. september 2020 - 30. jaanuar 2022 (120 EAP)

Sisenemise nõuded

 • Esimene bakalaureuse kraad sotsiaal-, majandus- või politoloogia, ettevõtluse, õiguse ja / või kaasaegse ajaloo alal. Kui teie kraad ei vasta nendele erialadele, võib kvalifitseeruda asjakohane töökogemus nendes või seotud valdkondades.
 • TOEFL-i tulemus on üle 100 või samaväärne inglise keele tõend (st IELTS), kui teie bakalaureusekraadi ei õpetatud inglise keeles.

Taotluse dokumendid

 • Avalduse vorm.
 • Ametlikud ärakirjad.
 • Õppekava diplom.
 • Taotlustasu 50 eurot.

Õppemaks

(kogu programmi jaoks)

 • 90 EAP: 13 000 eurot
 • 120 EAP: 17 300 eurot

Stipendiumid

 • Tudengitele, kelle GPA on 3,6 / 4, on saadaval akadeemilise tipptaseme stipendiumid (AES), mille õppemaksu vähendamine on kuni 50%, samuti tõendid õppekavaväliste tegevuste kohta, mis näitavad juhtimise sotsiaalset kaasatust.
 • Õppekulude vähendamise tingimustele vastavad üliõpilased, kes on lõpetanud Vesalius College bakalaureuseõppe või kes on õppinud välismaal õppekava raames Vesalius College semestri või kaks.
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Vesalius College is one of the few higher education institutions in Brussels that offers European-focused Bachelor’s degrees solely taught in the English language. Founded in 1987 by the Vrije Univers ... Loe edasi

Vesalius College is one of the few higher education institutions in Brussels that offers European-focused Bachelor’s degrees solely taught in the English language. Founded in 1987 by the Vrije Universiteit Brussel and Boston University, Vesalius College offers American-style education that includes small classes, low student-teacher ratios and participatory classroom experiences. Vesalius College takes full advantage of its location in the Capital of Europe with guest lectures from European policymakers, diplomats, business leaders, journalists and other experts. With a diverse student body drawn from all corners of the globe (50 + nationalities), Vesalius College provides an enriching academic and cultural experience. Näita vähem