Magistriõpe ehituses looduslike ohtude riski vähendamiseks

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

University of Pavia ja Advanced Studies IUSS Pavia esitleb uut rahvusvahelist magistriprogrammi tsiviilehituses loodusõnnetuste riskide leevendamiseks. Programm on üles ehitatud kahes õppekavas :

  • Seismilise ohu vähendamine (ROSE)
  • Hüdrogeoloogiline riskihindamine ja leevendamine (HYRIS)

Kursused õpetatakse inglise keeles kõrgelt kvalifitseeritud professorite poolt, kellel on rahvusvaheliselt tunnustatud teaduslik tegevus.

Loodusõnnetuste ohu vähendamiseks mõeldud tsiviilehituse magistriõppes pakuvad ühiselt University of Pavia kõrgkoolide University of Pavia (IUSS).

Eesmärgid

Keskkonnaga seotud riskid on inimkogukondade jaoks olulised, tootlikud tegevused, infrastruktuurivõrk ja kultuuripärand. Meie tänapäeva ühiskondades mängivad olulist rolli ehitusinsenerid selliste loodusõnnetuste, nagu maavärinad, üleujutused ja maalihked, põhjustatud riskide leevendamiseks.

University of Pavia Advanced Studies (IUSS) pakuvad ühiselt loodusteadusliku ohu vähendamise tsiviilehituse magistriõppe University of Pavia pakub kõrgtehnilist haridust struktuurse ja geotehnilise maavärinaehituse, hüdraulilise ehituse ja hüdrogeoloogia .

Kursusi õpetavad kõrgelt kvalifitseeritud kohalikud teaduskonnad ning tipp-rahvusvahelised spetsialistid, kes on kutsutud valitud teemasid õpetama.

Kaheaastane programm annab õpilastele nõuetekohase teoreetilise tausta põhialuste valdkondades, sealhulgas rakendusmatemaatika, tahked ja vedelad mehaanika täielikult kapten teemasid õpetatakse arenenud tehnilisi kursusi. Osana oma koolitusest peavad õpilased kogu semestri jooksul magistritöö tegema, kus neil on võimalus osaleda riiklikes ja rahvusvahelistes projektides. Samuti võivad nad osaleda tipptasemel katserajatiste, näiteks EUCENTRE loksutuslaua kasutamises, mis on praegu Euroopas suurim ja kõige võimsam maavärina simulaator.

Kursuse ülesehitus ja korraldus

Magistrikursus on kaheaastane. See algab septembri lõpus ja nõuab täiskohaga pühendumust. Kursused on programmeeritud vastavalt kahesüsteemsele süsteemile. Kuigi mõned kursused on kavandatud tavapärase semestri ajaliselt, on teistel lepingud sõlmitud viimase 4 nädala jooksul. Magistrikursus on üles ehitatud kahes õppekavas:

  • Seismilise ohu vähendamine (ROSE)
  • Hüdrogeoloogiline riskihindamine ja leevendamine (HYRIS)


Koostöölepingud

University of Pavia ja IUSS Pavia koostöölepingud mitmete tuntud akadeemiliste asutustega, mis on aktiivselt kaasatud loodusõnnetuste ohu vähendamisse, on praegu aktiivsed. See võimaldab ühist koostööd uurimistegevuses, rahvusvaheliste konverentside ja seminaride korraldamiseks, väljaannete ja tehniliste andmete jagamist, õpilastevahetuse programmide rakendamist. Praeguseks on ametlikult sõlmitud tipptasemel ülikoolid Euroopas, USAs, Kanadas, Lõuna-Ameerikas, Hiinas ja Uus-Meremaal.

Karjäärivõimalused

See magistrikursus on mõeldud selleks, et kujundada silmapaistvaid teaduslikke ja erialaseid oskustega insenerid, kes on täielikult teadlikud seismilise ja hüdrogeoloogilise ohu mitmetahulisest aspektist . Lõpetajad võivad leida tööd inseneri- ja nõustamisbüroodele, ehitusettevõtjatele, kodanikukaitseagentuuridele, valitsusasutustele, piirkondlikele omavalitsustele, juhatuse büroodele, rahvusvahelistele organisatsioonidele, kindlustus- ja edasikindlustusseltsidele, teadusasutustele.


Asukoht

Magistriõppe klassid ja muud akadeemilised tegevused toimuvad nii Pavia ülikooli "Cravino Campus" kui ka University of Pavia kesklinna IUSS peakontoris.

ROSE programmis osalevate üliõpilaste magistritööga seotud eksperimentaalsed uurimistegevused viiakse läbi EUCENTRE TREES Labi rajatises.

Vastuvõtutingimused

Kolmandaastane tsiviil- ja / või keskkonnainstituudi bakalaureusekraad, mida tunnustab Itaalia valitsus, on magistriõppe taotlemise miinimumnõue. Mõnel juhul on nõutav ka Itaalia konsulaadi poolt legaliseeritud Itaalia tõlke kraad. Lisaks piisav inglise keele oskus on kohustuslik (B2 tase või samaväärne).

Madala sissetulekuga üliõpilastel on õigus taotleda EDISU stipendiume.

Vastuvõtmise protseduur

Valik põhineb akadeemilise kvalifikatsiooni ja inglise keele oskuse hindamisel. Sobivaid sertifikaate tuleks esitada veebipõhises taotlusprotsessis.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Pavia is one of the world’s oldest academic institutions: it was founded in 1361 and until the 20th century it was the only university in the Milan area and the region of Lombardy. P ... Loe edasi

The University of Pavia is one of the world’s oldest academic institutions: it was founded in 1361 and until the 20th century it was the only university in the Milan area and the region of Lombardy. Pavia has been a city-campus since its foundation and even today it offers its 24,000 students an experience unique in Italy and rare in Europe: studying at 20 University colleges that are largely independent from the administrative structure of the University. The University of Pavia covers all subject areas and is composed of 18 Departments offering study programmes at all levels, from Bachelor’s degrees to Doctorate programmes Näita vähem
Pavia , Milano + 1 Rohkem Vähem