Magistriõpe ehituses riskide vähendamiseks

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

112870_01_Civil-Engineering-for-Risk-Mitigation_Masterstudies.jpg

Missioon ja eesmärgid

Programm ühendab ehitus- ja tsiviilehituse alused (tsiviil- ja keskkonnastruktuuride ja infrastruktuuride projekteerimine ja ehitamine) laiaulatusliku ülevaate kõige arenenumatest riskijuhtimisvahenditest, pöörates erilist tähelepanu struktuuride ja infrastruktuuride ning pinnase prognoosimisele ja ennetamisele. need on ehitatud või varjatud looduslike ja antropiliste põhjuste tõttu.

Abikõlblikud õpilased

Rakendamiseks on abikõlblikud inseneri-, arhitektuuri- või maakasutuse planeerimise bakalaureusekraad.

Teemad

Esimesel aastal pakutakse välja järgmised teemad:

  • Osaliste diferentsiaalvõrrandite numbrilised meetodid
  • Mullastruktuuri koostoime
  • Riskijuhtimise vahendid
  • Üleujutusrisk
  • Struktuurianalüüs
  • Gise põhialused

Teisel aastal valivad üliõpilased kolm temaatilist moodulit: Tehnilised struktuurid keskkonnale; Ebastabiilsete nõlvadega seotud geotehnilised tehnikad; Hüdro-geoloogilise ohu hädaolukorra lahendamise plaanid; Seismiliste ja erandlike koormuste ümberehitamine; Transpordi juhtimine hädaolukorra planeerimisel; Tööstuskohast tulenevad ohud: protsessi analüüs ja riskihindamine.

Lõplik projekt on pühendatud valdkonna juhtumi lahendamisele.

Karjäärivõimalused

Tsiviilehituse lõpetaja riskide vähendamiseks tegeleb struktuuride ja infrastruktuuride kavandamise, linna- ja maasüsteemide planeerimise, juhtimise ja juhtimisega, struktuuride ja infrastruktuuride keskkonnamõju hindamisega ning avaliku ja erasektori uurimisega. Seetõttu on tal võimalik leida tööd ehitusettevõtete, projekteerimis- ja konsultatsioonifirmadega ning tal on juurdepääs avaliku halduse büroodele.

Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem