Magistriõpe ehituses - tootearendus ja innovatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc inseneriteadustes (tootearendus ja innovatsioon, PDI) on interdistsiplinaarne õppeprogramm, kus eriline rõhk on tehnoloogia ja sotsiaalteaduste koostoimes ümbritseva maailmaga.

PDI kraadiga saate ideede genereerijaks ja tootearendajaks, kellel on põhjalikud inseneriteadmised ja ettevõtlusoskus. Õpilasena saate põhiteadmisi toodete ja protsesside arendamise kohta. Magistriõppe programm integreerib teaduslikud analüütilised oskused projekteerimise, tootearenduse ja innovatsiooniprotsesside tehnoloogia juhtimise kursustel.

Äriline areng

Inseneri-magistrikraadina (tootearendus ja innovatsioon) õpid äriarendust ettevõtte erinevates erialaüksustes. Saate tooteid arendada, turgu uurida ja toote turupotentsiaali hinnata. Peame tähtsaks loovat lähenemist ja äritegevuse mõistmist koos traditsiooniliste insenerioskustega.

Projekti- ja teaduspõhine õpikeskkond

Olete osa õppepõhisest ja koostööl põhinevast õpikeskkonnast, kus töötate projektigruppides. Teie ja teie kaasõpilased vastutate projektide kavandamise ja läbiviimise eest selleks ette nähtud aja jooksul. Projektid pärinevad tavaliselt ettevõtetelt ja me rõhutame probleemide lahendamise olulisust nn reaalsest elust.

Programmi struktuur

Magistriprogramm on kaheaastane programm, millele lisandub asjakohane bakalaureusekraad.

Programmis olete spetsialiseerunud tootearendusele ja innovatsioonile, mis põhineb uutel teadusuuringutel disaini, innovatsiooni ja tehnoloogia arendamise alal. Keskendutakse näiteks uutele jätkusuutlikele materjalidele, mis võivad muuta meie toodete valmistamise viisi ja aidata kaasa säästvamale arengule, lisades ringmajanduse innovatsiooni varases etapis.

Kraadiõppes uurime ka seda, kuidas uued tehnoloogiad, näiteks digitaaltehnoloogia ja Tööstus 4.0, muudavad meie toodete ja teenuste pakkumise mõtteviisi. See sillutab teed uutele ärimudelitele.

Karjäärivõimalused

Magistriõpe inseneriteadustes (tootearendus ja innovatsioon) on inseneriõppe lõpetanud programm, mis ühendab endas inseneriteaduse ja sotsiaalteadused. Tugev inseneritaust koos turunduse, juhtimise ja ettevõtluse arendamise aspektide tõelise integreerimisega, mis ühendab uute tehnoloogiate hindamist, loob täiusliku tausta projektijuhtide koolitamiseks, kes suudavad hoolitseda toote tootearendusprotsessi osa või osa eest.

Tootearenduse ja innovatsiooni (PDI) lõpetanutel on kvalifikatsioon töö saamiseks kolmes peamises suunas:

  • Funktsionaalsete projektide juhtimine ülemaailmselt levitatavates võrkudes, mis nõuavad tehnilisi teadmisi ja analüütilisi oskusi ning juhtimislikku lähenemist keerukatele probleemidele ja struktuuridele.
  • Ettevõtluse arendamise võimalused ettevõtjate või ettevõtjasiseste ettevõtjatena vastavalt konkreetse eriala kompetentsidele.
  • Akadeemia kui doktorikraad või tööstuslik doktorikraad ja edasised karjäärivõimalused ülikoolis teadlasena.

Täpsemalt kvalifitseerub profiil lõpetajatele järgmiselt:

  • Hankige töökohti integreeritud tootearenduse ja disaini valdkonnas.
  • Disainipõhine insener: väärtuste loomine toodetes ja teenustes, kus toodetesse on integreeritud unikaalsed funktsioonid, mis põhinevad kasutaja kogemustel põhineval disainil.
  • Võtke tootehalduse töökohti, kus on vaja kõrgel rahvusvahelisel tasemel tehnilisi teadmisi, organisatsiooni mõistmist ja pädevusi turunduse alal
  • Võtke projektijuhtimisega seotud töökohti, kus projekteerimise võib teha hajutatud meeskonnas või tootmisvõrkudes.
  • Tehnoloogiamahukate innovatsiooniprotsesside juhtimine ettevõttesisese ettevõtjana
  • Ettevõtja, kes alustab uusi ettevõtmisi, mis põhinevad uute ärivõimaluste avastamisel kohalikul või globaalsel tehnoloogiapõhisel turul.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem