Magistriõpe ehitusjuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

120534_image1.jpeg

Programmi kirjeldus

See aste on suunatud töötavatele spetsialistidele, kes on juhtivatel / juhtivatel kohtadel ehituses või plaanivad oma karjääri edendada suurte ehitusprojektide juhtimiseks. Cal State East Bay programm erineb teistest ehituse juhtimisprogrammidest, kuna see põhineb tasakaalustatud õppekaval, mis hõlmab ehituse juhtimise eriala erinevaid aspekte. Õpilased võtavad vajalikke kursusi õigus- ja keskkonnaküsimustes ehituses, kõrgtehnoloogias, projektide kavandamises ja kontrollimises, kulude prognoosimises, finants- ja riskijuhtimise küsimustes. Õpilastel on ka lai valik valikaineid kursustelt ehituse juhtimise, inseneri-, äri- või muudele kraadiõppe kursustele osakonna heakskiiduga.

Programmi esiletõstmised

 • Antud kraadi liik: magistrikraad
 • Kursuste arv: 12
 • Programmi pikkus: tavaliselt 2 aastat
 • Ainult MS ehituse juhtimise programm San Francisco lahe piirkonnas
 • Lõpetajad saavad kandideerida STEM OPT-ile (3-aastane praktika USA-s)

Programmi eesmärgid

Ehituse juhtimise magistrikraadi eesmärgid on valmistada ette tõhusad juhid suurteks avaliku ja erasektori ehitusprojektideks, valmistada ette riigi transporditaristu täiustamiseks vajalik tööjõud ning võimaldada praegustel ja tulevastel inseneridel ja muudel spetsialistidel täita juhirolli. ehituses.

Cal State East Bay osariigis MS Construction Management kraadi lõpetanud üliõpilased saavad:

 1. Mõista ja rakendada riskihaldust, ajakava koostamist ja hindamist, hooneteabe modelleerimist, kõrgjõudlusega hoonete hindamissüsteeme ja projektide edastamise meetodeid.
 2. Kasutage tõhusaid suhtlemisoskusi praktiliste ehitusprobleemide lahendamiseks, ehitusprojektide kavandamise, töötajate komplekteerimise, ajakava koostamise ja juhtimisega seotud kõrgtasemel ehitustavade kohaldamise selgitamiseks ja kaitsmiseks.
 3. Planeerige ja viige ellu projekt, mis vastab soovitud vajadustele sellistes realistlikes piirangutes nagu majanduslikud, keskkonnaalased, sotsiaalsed, poliitilised, eetilised, tervise- ja ohutusmeetmed, ehitatavus ja jätkusuutlikkus.

Vastuvõtutingimused

MS ehituse juhtimises on avatud isikutele, kes kavandavad karjääri või edendavad oma karjääri ehituses ja kellel on:

 1. Bakalaureusekraad akrediteeritud ülikoolist, mille üldine GPA on nende bakalaureuse töös vähemalt 2,5 (4,0 baasi),
 2. - asjakohane töö või akadeemiline kogemus ja -
 3. Kolledži algebra ja trigonomeetria või samaväärse taseme matemaatikakursused.

Lisaks ülikooli lõputunnistuse ja küpsustunnistuse avaldusele peaksid kõik taotlejad osakonda esitama:

 1. Isiklik avaldus, mis selgitab nende põhjuseid, miks nad soovivad omandada magistriõppe ehituse juhtimise erialal,
 2. Jätkatakse üksikasjalikult nende ametialaseid ja akadeemilisi saavutusi ning
 3. Kaks soovituskirja.
 4. Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks on inglise keele oskus, mida tõendavad TOEFL (vähemalt 80) või IELTS (minimaalselt 6,5), vajalik üliõpilaste jaoks, kelle emakeel pole inglise keel.

Sissepääs ülikooli ja vastuvõtt MS ehitustegevuse juhtimise programm on eraldi sammud.

Kraadi nõuded

MS kraad ehituse juhtimine nõuab läbimist 36-semester ühikut jaotatakse nõutud kursused, valikainete kursused ja projekti või põhjaliku eksami. Neist ühikutest peab vähemalt 27 ühikut olema elukohas (ülekandeühikud on piiratud 9-semestriliste ühikutega. Kraadi saamiseks vajalike 36 ühiku hulka võib arvestada mitte rohkem kui 3 iseseisva õppe ühikut (CMGT 690). Projekti krediit ei tohi ületada 3 ühikut. Kõigi kraadinõuete täitmiseks võetud kõigi 36 semestri ühikute korral tuleb säilitada hindepunkt keskmiselt 3,0. Kõik kraadiõppe nõuded peavad olema täidetud viie (5) aasta jooksul.

Töökoha väljavaated

Suurte ehitustööde eeldatava suurenemisega, mis tuleneb osaliselt California transpordiinfrastruktuuri parendamiseks tehtavate riiklike kulutuste suurenemisest, on märkimisväärne nõudlus inimeste järele, kes saaksid tehnilisi ja teaduslikke juhtimises suuri ehitusprojekte. Samuti pakub kohalik ja piirkondlik kõrgtehnoloogiasektor üha suuremaid võimalusi laienemiseks ja uuteks ehitusprojektideks. Ehitustööstus tervikuna on USAs ja ka paljudes teistes riikides üks suuremaid tööstusharusid, kus on suur vajadus kvalifitseeritud projektijuhtide järele. Näidistöödeks on ehitusjuht, objektijuht jt.

Paljud meie õpilased lõpetavad akadeemilise krediidi (õppekavade praktiline koolitus = CPT rahvusvahelistele üliõpilastele) praktikakohad San Francisco lahe piirkonna ehitusettevõtetes. Meie programmi lõpetanud rahvusvahelistel üliõpilastel on õigus taotleda täiendusjärgset valikulist praktilist koolitust (OPT), mis on ajutine tööluba, mille on välja andnud USA kodakondsus- ja sisserändeteenistused (USCIS). MS Ehitusjuhtimise programmi peetakse ka STEM-programmiks, mis võimaldab meie lõpetajatel taotleda ka 24-kuulist OPT STEM-i pikendust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

For more than 60 years, California State University, East Bay (Cal State East Bay or CSUEB for short) has served the San Francisco Bay Area as part of the California State University system (the large ... Loe edasi

For more than 60 years, California State University, East Bay (Cal State East Bay or CSUEB for short) has served the San Francisco Bay Area as part of the California State University system (the largest system of public education in the U.S.), Cal State East Bay is known for award-winning programs, expert instruction, small classes, and a highly-personalized learning environment. Our beautiful campus overlooking the San Francisco Bay offers a great view of the entire Bay Area and is in an inspiring setting for career exploration, just 30-40 minutes drive from both San Francisco and Silicon Valley. Cal State East Bay offers excellent education in an exciting location at a competitive price. CSUEB offers undergraduate degrees in 49 fields and graduate degrees in 30 areas. In addition to degree programs, the American Language Program offers intensive English language study as preparation for university study. A wide variety of certificate and gateway programs — including conditional admissions for undergraduates, the Pre-Business Analytics program, and International Business diploma— offer excellent opportunities for professional and academic advancement. Näita vähem