Kes peaks seda kraadi saavutama?

Võimalikele üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad ehitustegevuse juhtimises või sellega seotud valdkonnas, antakse kasu magistrikraadist ehitustegevuse juhtimise (MsCM) kraadi. Valdkonnad nagu tsiviilehitus, arhitektuur, kinnisvara, äri, rahandus, juhtimine, turundus ja raamatupidamine tõlgivad ka meie programmi. Äsja lõpetanud, kapten ehituse juhtimise programm pakub põhjalikke teadmisi ja kriitilise mõtlemise oskusi, mis on vajalikud juhid ja uuendajad üha globaliseeruvas ehitustööstuses.

Karjääri keskel olevatele ja kogenud spetsialistidele annab see kraadiõpe veelgi parema juurdepääsu teadmistele, mis on hädavajalikud, et silma paista tänases tempokas ja pidevalt muutuvas kohalikus ja rahvusvahelises ehituses. MsCMi programmi karjääriedendamise teemad hõlmavad riskijuhtimist, edasijõudnute sõiduplaani

Teaduskond

Meie kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud õppejõud annavad juhiseid kõrgtasemel ehitustööriistade, tehnikate ja süsteemide kohta, mis on saadud rakendusuuringute ja konsultatsiooniprojektide kaudu. Juhiseid täiendavad külalisesinejad, grupiprojektid ja arutelud ning meie tööstuse nõuandekogu panus.

Magistriõpe ehitusjuhtimises

Enamikul töötavatel spetsialistidel on oma aja suhtes mitu nõudmist ja proovimine magistriõppe programmi sobitamiseks niigi nõudlikusse ajakavasse võib olla hirmutav. ECU programm MsCM tunnistab neid väljakutseid ja on välja töötanud programmi, et see vastaks spetsialistide vajadustele ja pakuks eeskujuliku õppimisvõimaluse.

Igas klassis õpetab õpetaja kraadiõppe läbimise tõendit. Ükskõik, kas õpilased käivad ülikoolilinnakus näost-näkku loengutel või osalevad samadel loengutel võrgus, pakub iga klass suhtlemist õpetaja ja kaasõpilastega. Klassi kutsutakse sageli külalisesinejaid, pakkudes valdkonnaülevaadet ja tegelikke seisukohti arutatavate teemade osas.

MsCM programmi lubamiseks peavad õpilastel olema teaduse bakalaureusekraad ehituses või inseneriteadusega seotud erialadel, näiteks tsiviilehitus. Vastuvõtuks võetakse arvesse ka akadeemilisi kraade tihedalt seotud valdkondades nagu arhitektuur, kinnisvara, äri, rahandus, raamatupidamine, juhtimine või turundus. Muud nõuded hõlmavad:

 • Kumulatiivne GPA (CGPA) on vähemalt 2,7 skaalal 4,0
 • TEFL-TESOLi sertifikaat
 • Kaks soovituskirja
 • Eesmärk või kavatsus
 • Üksikasjalik elulookirjeldus (CV) või lühikokkuvõte

Kui taotleja kumulatiivne GPA on väiksem kui 2,7, võidakse taotleja lubada tingimuslikult. Tingimuslik sissepääs nõuab, et üliõpilane säilitaks 3,0 kumulatiivse GPA esimese üheksa (9) kraadiõppe krediiti võetud MsCM programmi.

122486_pexels-photo-443383.jpegJuhasz Imre / Pexels

Kursus ja eeltingimused

Üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad ehitustegevuse juhtimises, ehitustehnikas või ehitustehnoloogias, peavad oma MsCM kraadi saamiseks läbima 30 lõputöö krediiti.

Õpilased, kellel on bakalaureuse kraad inseneriteaduse, äri, rahanduse, raamatupidamise, juhtimise või turunduse alal, peavad tõendama oma oskusi bakalaureuse tasemel valitud eelduskursustel. Vaadake allolevat loetelu. Eeltingimuslikud kursused (või samaväärsed) võib läbi viia East Carolina University või teie valitud kolledžis või ülikoolis.

 • Ehitusdokumendid ja analüüs (kavandi lugemine)
 • Ehitusmaterjalid
 • Ehitusseadmete haldamine
 • Ehitusohutus
 • Ehitus hindamine
 • Ehituse planeerimine

Eeltingimustega kursusi saab võtta ka veebis. Vastuvõtuks ja / või kooli lõpetamiseks on vaja ametlikke ärakirju kursuse eeldusest. Kui kraadiõppe programmi direktor ja / või osakonna juhataja võib eeltingimustest saada olevate kursuste osas erandeid teha, peavad kraadi omandamiseks üliõpilased läbima 30 lõputöö krediiti.

Elamuehituse juhtimistunnistus

Ehituse juhtimise osakond on riikliku elamumajanduse sihtkapitali toel hakanud pakkuma ka lõputunnistust elamuehituse juhtimises (RCM). RCM-sertifikaat nõuab kolme kursuse läbimist üheksa ainepunktiga. Kursused annavad õpilastele teadmisi elamusuundumuste, jätkusuutlikkuse, koodide, lepingute, riskijuhtimise ja maa arendamise valdkondades.

Vastuvõtutingimused

Sissepääs elamuehituse juhtimise tunnistuse programm nõuab 2,5 GPA ja küpsustunnistuse kraadi piirkondlikult akrediteeritud nelja-aastane asutus. Sertifikaadiprogrammi säilitusstandardid põhinevad GPA-l 3.0 ja kõigi nõutavate kursuste läbimisel. Sertifikaadi saamiseks peavad õpilased läbima vähemalt üheksa krediiditundi - CMGT 6625, 6635 ja 6640.

Kursuse kirjeldus

 • CMGT 6600 Ehitusdokumentatsiooni kriitiline analüüs ja hindamine (3): MSCM-programmi vastuvõtmine. Ehituse projekteerimise, protsessirakenduse ja projektijuhtimisega seotud probleemidega seotud projekti andmete kriitilise analüüsi meetodid ja loogiliste lahenduste sõnastamine mitmesuguste dokumenteerimisallikate kaudu.
 • CMGT 6610 Ehituse täiustatud arvutirakendused (3): P / C CMGT 6600. Tekkivate arvuti- ja infotehnoloogiate mõistmine ehituse juhtimises ja projekteerimises.
 • CMGT 6620 Inimressursid ja koolitus (3): P: CMGT 6600. Personaliõpe ehitusettevõtluse keskkonnas; inimese käitumise teooriad ja kuidas seda mõjutavad juhtimine, organisatsioon, keskkond, motivatsioon ja kultuur.
 • CMGT 6625 elamuehituse suundumused (3): vastuvõtmine ehituse juhtimise magistrikraadi (MsCM) või elamuehituse juhtimistunnistuse saamiseks. Ülevaade elamuehitustööstusest, mis hõlmab kodutüüpide ajalugu, arengut, tehnoloogiat ja suundumusi minevikust tänapäevani.
 • CMGT 6630 täiustatud rakendused ehituse ajakava koostamisel (3): P: CMGT 6600. Ehituse ajakava juhtimine, projektijuhtimine ning ühe ja mitme projekti ehituse strateegiline kavandamine ja analüüs.
 • CMGT 6635 elamuprojektide riskijuhtimine (3): nõusolek ehituse juhtimise magistrikraadiga (MsCM) või elamuehituse juhtimistunnistusega. Ehitusprojektide riski juhtimine kategooriate, hindamismeetodite, minimeerimisstrateegiate ja situatsiooniplaneerimise kaudu elamuprojektide ehitamiseks väikestest kuni suurteni.
 • CMGT 6640 Elamumaa maakasutuse juhtimine ja projekteerimine (3): Elamu maakasutuse juhtimine ja kujundamine (3): Vastuvõtt ehituse juhtimise magistrikraadile (MsCM) või elamuehituse juhtimistunnistus. Elamurajoonide kavandamise põhimõtted ja praktika suurte ja väikeste linnaarenduste taristute kavandamisel koos maakasutuse teooria asjakohaste aspektidega ja nende mõju alade planeerimisele ja kujundamisele.
 • CMGT 6650 Ehituse globaalne juhtimine (3): P: CMGT 6600. Rahvusvaheliste ehitusprojektidega seotud eriprobleemid ja protseduurid; rahvusvaheliste lepingute sotsiaalsete, kultuuriliste, õiguslike ja rahaliste aspektide mõju; tööjõu, materjalide ja seadmete logistika võõras keskkonnas.
 • CMGT 6655 elamu jätkusuutlikkus (3): nõustumine MCM-programmiga. Sissejuhatus elamute säästva ehituse standarditesse ja kaalutlustesse.
 • CMGT 6660 kvaliteedikontrollisüsteemid (3): P: CMTG 6600. Kvaliteedikontrolli kontrollimise ja hindamise meetodite väljatöötamine ja juurutamine kõigis ehitusprotsessides.
 • CMGT 6664 täiustatud kulude prognoosimine / kulude analüüs (3): hõlmab ehitustööstuses esilekerkivaid hindamis- ja kulude kontrolli meetmeid. Kontseptuaalne ja lõplik hinnang kulude väljatöötamisele, kuluanalüüsi meetoditele, projekti elluviimise mõjudele, rahvusvahelise töö mõjudele ning arvutirakendustele ja modelleerimisele.
 • CMGT 6665 Elamiskoodide lepingud ja seadus (3): Nõustumine MCM-programmiga. Olemasolevad ja tekkivad eeskirjad ning õiguslikud tingimused elamuehituse valdkonnas.
 • CMGT 6700 uurimistöö nurgakiviseminar (3): P: CMGT 6610; juhendaja nõusolek. Pakub ehitusjuhtimise kraadiõppuritele võimalust viia läbi väitekirja magistriõppe programmi iseseisvaid uuringuid ja teadustööd.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Viimati uuendatud Oktoober 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 13, 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
12,192 USD
Põhja-Carolina elanik: 5 617,50 dollarit 5 klassi (15sh) Mitteresidendist: 12 192,00 $ 5 klassi (15sh)
Deadline
dets 20, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 13, 2020
End Date
jaan 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
dets 20, 2019

jaan 13, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
dets 20, 2019
End Date
jaan 2021

ECU - Hidden Gems