Magistriõpe elektromehaanikas (elektrotehnika)

Üldine

Programmi kirjeldus

120635_icons8-bookmark-100.png

Kursuse sisu

Elektromehaanika on teemade liikumise, jõu ja energiaga seotud inseneriteaduste kogum. Elektromehaanilise tehnoloogia maailm hõlmab tööriistade, masinate, sõidukite ja muude elektriliste või mehaaniliste süsteemide arendamist, projekteerimist, tootmist, katsetamist ja juhtimist, samuti nende teemade uurimist.

Magistriõpe elektromehaanilises ehituses on kaheaastane kraadiõppe programm, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette tulevikus tööstuse tehniliseks juhirolliks. Programm pakub põhjalikku koolitust põhjalikul teaduslikul alusel põhinevate elektromehaaniliste inseneride ning selle majanduslike ja sotsiaalsete mõjude kõigi aspektide kohta. Lõpetajad on omandanud suhtumise teaduslikku sünteesi, analüütilistesse põhjendustesse ning teaduse ja tehnika sõltumatuse. Uurimisoskuste koolitus annab meisterlikkuse tehniliste ja teaduslike uuenduste väljatöötamisel, rakendamisel ja jälgimisel.

Inseneriteaduskond (FEA) pakub enamiku inseneriteaduse magistriprogrammidest inglise keeles. See rõhutab teaduskonna rahvusvahelist ambitsiooni, samuti üliõpilaste rahvusvahelise hariduse ja mitme keeleoskuse tähtsust.120638_icons8-list-100.png

Kursuse ülesehitus

Programm koosneb üldmoodulist, põhiaine moodulitest, valikainetest ja väitekirjast.

Üldmoodul sisaldab kursusi kõigil elektromehaanika teemadel, alates elektrimootoritest masinatööstusest kuni juhtimisoskusteni.

Elektrienergiatööstuse peamine teema käsitleb kõiki elektrienergia tootmise, jaotamise ja kasutamise aspekte, pöörates erilist tähelepanu elektrimasinatele ja ajamitele ning elektrisüsteemidele.

Valikainete kaudu laiendavad õpilased oma teadmisi ja oskusi tehnilistes ja mittetehnilistes ainetes. Magistritöö on õppeprotsessi viimane samm. Selle eesmärk on koolitada võimet iseseisvalt teha teadusuuringuid.120619_Picture_students.png120637_icons8-name-tag-100.png

Karjäärivõimalused

Elektromehaanilise inseneri meistrid, kes lõpetavad ühe viiest peamisest teemast, töötavad kõigis tööstusharudes. Nii valitsusasutustes kui ka eraettevõtetes on nende tegevusvaldkond väga erinev: elektrienergia tootmine ja turustamine, elektri- ja mehaaniliste seadmete tootmine, metallitööstus, hoonete ehitus, transport, nõustamine, pangandus ja kindlustus.

Elektrienergiateaduse lõpetajad töötavad elektriseadmete ja elektriseadmete tootjates. Nende tegevus seisneb elektrienergia tootmise ja jaotamise masinate ja seadmete (vahelduvvoolugeneraatorid, trafod, kõrgepingeliinid) ning elektrienergia (elektriajamitehnoloogia, mehhatroonika) ja elektriülekande toimimise arendamise, projekteerimise ja kontrolli all ja jaotusvõrgud.120644_icons8-inspection-100.png

Sissepääs (rahvusvahelistele kraadiõppuritele)

Üliõpilased, kes soovivad registreeruda magistrikraadiks elektromehaanilises ehituses, saavad programmi astuda ilma eeltingimusteta, kui neil on järgmine diplom: inseneriteaduse bakalaureuse (või magistri) akadeemiline diplom (ülikooli tase, vähemalt kolm aastat) koos põhiaine elektromehaanilises ehituses või sellega samaväärne. Sissepääsu saab anda ainult pärast individuaalset taotlusmenetlust. Lõpliku otsuse, kas taotlus rahuldada või mitte, teeb õppeprogrammi komitee. Õppeprogrammi komitee võib otsustada, et tudengid peavad läbima ettevalmistava kursuse või individuaalse magistriprogrammi, näiteks tudengite jaoks, kellel on mõni muu bakalaureuse- või magistrikraad.

Miks valida UGent?

120623_icons8-classroom-1001.png

Maailmatasemel teadlaste haridus
Haridust annavad professorid, kes lisaks silmapaistvale õppetööle ka silma paistavad Euroopa ja isegi kogu maailmas. Märkimisväärne arv professoreid on saanud maineka Euroopa Teadusnõukogu stipendiumi.

120622_icons8-guarantee-100.png

Akrediteerimine
Kõiki meie magistriprogramme, kursusi ja õppekavasid auditeeris CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) osana EUR-ACE® kvaliteediauditist, mille viis läbi ENAEE (insenerihariduse akrediteerimise Euroopa võrk).

120621_icons8-student-male-100.png

Tugevad õpilaspeatükid
Õpilaste peatükid muudavad teid meie kogukonnas teretulnuks, nad korraldavad ka kursusi, mänge, sporditegevusi ja palju pidusid. paljudel neist on sõbraprogramm.

120624_icons8-city-100.png

Elav linnaelu
Nautige Genti linna, tudengilinna, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, kinod, muuseumid, näitused, baarid

120618_Picture_Ghent.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and arc ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and architecture fields. The faculty strongly focusses on international relations. It offers a wide array of master's programs taught in English and is active in all major exchange programs. Through research collaboration and educational links with top European institutions, the faculty strives to further enhance its international perspective. Näita vähem