120635_icons8-bookmark-100.png

Kursuse sisu

Elektromehaaniline tehnika on inseneri erialade kogum, mille teemadeks on liikumine, jõud ja energia. Elektromehaanilise tehnika maailm hõlmab tööriistade, masinate, sõidukite ja muude elektriliste või mehaaniliste süsteemide väljatöötamist, kavandamist, tootmist, katsetamist ja juhtimist, samuti uurimistööd nendel teemadel.

Magistriõpe elektromehaanilises inseneriteaduses on kaheaastane Õppekava, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette tööstuse tulevase tehnilise juhtpositsiooni jaoks. Programm pakub põhjalikku teaduslikul alusel põhjalikke koolitusi kõigis elektromehaanika ja selle majanduslike ja sotsiaalsete aspektide osas. Lõpetajad on omandanud teadusliku sünteesi, analüütilise mõtlemise ja teadusliku ja tehnilise sõltumatuse suhtumise. Teadusoskuste alane koolitus pakub tehniliste ja teaduslike uuenduste väljatöötamisel, rakendamisel ja jälgimisel meisterlikkust.

Tehnoloogia ja arhitektuuri teaduskond (FEA) pakub enamikku magistriõppe programme inglise keeles. See rõhutab teaduskonna rahvusvahelist ambitsiooni, samuti rahvusvahelise hariduse ja mitmekeelsete oskuste tähtsust õpilastele.120638_icons8-list-100.png

Kursuse ülesehitus

Programm koosneb üldmoodulist, põhiaine moodulitest, valikainete kursustest ja väitekirjast.

Üldmoodul sisaldab kursusi kõigil elektromehaanika teemadel, alates elektrimootoritest masinatööstusest kuni juhtimisoskusteni.

Peamine teema Control Engineering ja Automation on mehaaniliste ja elektriliste süsteemide ja protsesside üldine juhtimine ja automatiseerimine.

Valikainete kaudu laiendavad õpilased oma teadmisi ja oskusi tehnilistes ja mittetehnilistes ainetes. Magistritöö on õppeprotsessi viimane samm. Selle eesmärk on koolitada võimet iseseisvalt teha teadusuuringuid.120619_Picture_students.png120637_icons8-name-tag-100.png

Karjäärivõimalused

Elektromehaanilise tehnika magistrandid, kes on lõpetanud ühe viiest põhiainest, töötavad kõigis tööstusharudes. Nii riigiasutustes kui ka eraettevõtetes on nende tegevusvaldkond väga mitmekesine: elektrienergia tootmine ja jaotamine, elektri- ja mehaaniliste seadmete tootmine, metallitööstus, hoonete ehitus, transport, nõustamine, pangandus ja kindlustus.

Juhtimistehnika ja automatiseerimise eriala lõpetanud töötajad töötavad automatiseerimis-, juhtimis- ja järelevalveseadmete ning süsteemide väljatöötamisel ja projekteerimisel töötlevas tööstuses, energiatootmises, elektri- ja mehaaniliste seadmete tootmises ning kõigis muudes tööstussektorites.120644_icons8-inspection-100.png

Sissepääs (rahvusvahelistele kraadiõppuritele)

Õpilased, kes soovivad registreeruda magistrikraadiks elektromehaanilises inseneris, võivad programmis osaleda ilma eeltingimusteta, kui neil on järgmine diplom: akadeemiline diplom teaduse bakalaureuse (või magistrikraadi) kohta (ülikooli tase, vähemalt kolm aastat), peamine teema elektromehaanikas või sellega samaväärne. Sissepääs antakse ainult pärast individuaalset taotlust. Õppekava komitee teeb lõpliku otsuse taotluse vastuvõtmise kohta või mitte. Õppekava komitee võib otsustada, et õpilased peavad järgima ettevalmistavat kursust või individuaalset magistriprogrammi, näiteks üliõpilastele, kellel on teine bakalaureuse- või magistrikraad.

Miks valida UGent?

120623_icons8-classroom-1001.png

Maailmatasemel teadlaste haridus
Haridust annavad professorid, kes lisaks silmapaistvale õppetööle ka silma paistavad Euroopa ja isegi kogu maailmas. Märkimisväärne arv professoreid on saanud maineka Euroopa Teadusnõukogu stipendiumi.

120622_icons8-guarantee-100.png

Akrediteerimine
Kõiki meie magistriprogramme, kursusi ja õppekavasid auditeeris CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) osana EUR-ACE® kvaliteediauditist, mille viis läbi ENAEE (insenerihariduse akrediteerimise Euroopa võrk).

120621_icons8-student-male-100.png

Tugevad õpilaspeatükid
Õpilaste peatükid muudavad teid meie kogukonnas teretulnuks, nad korraldavad ka kursusi, mänge, sporditegevusi ja palju pidusid. paljudel neist on sõbraprogramm.

120624_icons8-city-100.png

Elav linnaelu
Nautige Genti linna, tudengilinna, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, kinod, muuseumid, näitused, baarid

120618_Picture_Ghent.png

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 17 kursust Ghent University - Faculty of Engineering and Architectureis »

Viimati uuendatud September 10, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
- Hind EL: 922,30 €; Hind väljaspool ELi: 5,524,30 €
Deadline
Võta kooliga ühendust
for students who need a visa; for students who do not need a visa: 1st of June
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for students who need a visa; for students who do not need a visa: 1st of June
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for students who need a visa; for students who do not need a visa: 1st of June
End Date