Magistriõpe elektrotehnikas (kommunikatsiooni- ja infotehnoloogia)

Üldine

Programmi kirjeldus

120635_icons8-bookmark-100.png

Kursuse sisu

Magistriõpe Elektrotehnika pakub põhjaliku koolituse valdkondades elektri-ja elektroonika inseneri ja üliõpilased saavad valida keskenduda kas elektroonilised ahelad ja süsteemid (ECS) või side-ja infotehnoloogia (CIT).

Põhirõhk on arukate seadmete ja asjade interneti analüüsimisel, kavandamisel, valmistamisel ja katsetamisel. Elektrigeneraator kujundab tugeva arengu suunas keskkonda, kus kõik on „tark” ja kus kõik need nutikad seadmed on ühendatud ja vahetavad teavet. Näideteks on arukad linnad, arukas liikuvus, arukas tervishoid, arukad võrgud, arukad ehitised, kantavad elektroonika, robootika, andurite süsteemid, ohutust ja turvalisust parandavad seadmed jne. kõigi nende arukate seadmete kohta. Programm keskendub analoog- ja digitaalsüsteemidele ning sidevõrkudele, mis hõlmavad nii riistvara kui ka tarkvara aspekte, kuid keskendudes selgelt elektroonilistele komponentidele ja konstruktsioonile vooluahela ja süsteemi tasandil. Nii individuaalselt kui ka meeskonna osana on elektrotehnika kaptenid võimelised tõhusalt ja metoodiliselt välja töötama keerulisi elektroonilisi (sides) süsteeme laialdaseks kasutusvaldkonnaks, alates ideede kavandamisest, rakendamisest, testimisest ja analüüsist. süsteemide haldamiseni. Meie disainilahendused põhinevad kindlal teoreetilisel alusel ja tehnoloogilistel teadmistel ning on loodud tänapäevaste arvutipõhiste disainivahendite asjakohasel kasutamisel. Arvestades omandatud teaduslikke hoiakuid ja pädevusi, on elektrotehnika kaptenid võimelised toetama loovaid või uuenduslikke arenguid tööstuses ja teaduslikes uuringutes. Nagu kõik magistrikraad inseneri programmides, pakub see õppekava ka piisavalt laialdasi erialaseid teadmisi teistes inseneriteadustes ja mitmetes majanduslikes, juriidilistes, deontoloogilistes ja ühiskondlikes aspektides. Lisaks teoreetilisele baasile sisaldab iga õppeaasta praktilisi projekte, mis järk-järgult suurendavad õpilase oskusi meeskondades tõhusalt koostööd teha ja tegutseda kvalifitseeritud meeskonnajuhina tööstusuuringute keskkonnas.

Tehnoloogia ja arhitektuuri teaduskond (FEA) pakub enamikku magistriõppe programme inglise keeles. See rõhutab teaduskonna rahvusvahelist ambitsiooni, samuti rahvusvahelise hariduse ja mitmekeelsete oskuste tähtsust õpilastele.

120638_icons8-list-100.png

Kursuse ülesehitus

Kogu magistriprogrammi vältel võib iga tudeng valida, kas süvendada või laiendada oma ulatust, koostades isikupärastatud programmi, mis põhineb laia valiku valikkursustel, või lisades programmi (laiendades) alaealise.120619_Picture_students.png

120637_icons8-name-tag-100.png

Karjäärivõimalused

Magistriõpe elektrotehnikas keskendub konkreetselt uurimis- ja arendustegevusele, samuti elektroonika, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) loomisele ja kujundamisele.

Paljud ettevõtted aktsepteerivad elektrotehnikuid ainult nende arukate süsteemide arendamiseks, mida nad toodavad ja otsivad pidevalt meie kõrgelt koolitatud õpilasi. Elektriinsenerid vastutavad peamiselt andmete, kujutiste ja kõne töötlemise süsteemide, mõõtmis- ja anduritehnoloogia, roboti disaini, samuti tulevase info- ja sidetehnoloogia, sealhulgas traadiga, traadita, satelliit- ja sõidukiside süsteemide projekteerimise ja arendamise eest.

Meie lõpetajad õitsevad suurtes rahvusvahelistes elektroonika-, IKT- ja telekommunikatsioonifirmades, samuti paljudes väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes, kes tegutsevad tehnoloogia või konsultatsioonide esirinnas. Nende kraad on kõrgelt hinnatud programmi laiaulatusliku ulatuse ja selle tugeva seose kohta tipptasemel uurimistööga. Riistvara ja varjatud tarkvara tasakaalustatud kombinatsioon võimaldab uutel lõpetajatel mängida olulist rolli nutitelefonide riistvara, tulevase interneti ja asjade interneti arendamisel ning mõjutada väga olulisi arenguid ühiskonnas, nagu roheline elektroonika arukas tervishoid ja elukeskkond.

120644_icons8-inspection-100.png

Sissepääs (rahvusvahelistele kraadiõppuritele)

Üliõpilased, kes soovivad registreeruda elektrotehnika magistrikraadis, võivad programmis osaleda ilma eeltingimusteta, kui neil on järgmine diplom: akadeemiline diplom bakalaureuse (või magistrikraadi) kohta inseneriteaduses (ülikooli tase, vähemalt kolm aastat), peamine teema elektrotehnikas või sellega samaväärne. Sissepääs antakse ainult pärast individuaalset taotlust. Õppekava komitee teeb lõpliku otsuse taotluse vastuvõtmise kohta või mitte. Õppekava komitee võib otsustada, et õpilased peavad järgima ettevalmistavat kursust või individuaalset magistriprogrammi, näiteks üliõpilastele, kellel on teine bakalaureuse- või magistriõpe.

Miks valida UGent?

120623_icons8-classroom-1001.png

Maailmatasemel teadlaste haridus
Haridust annavad professorid, kes lisaks silmapaistvale õppetööle ka silma paistavad Euroopa ja isegi kogu maailmas. Märkimisväärne arv professoreid on saanud maineka Euroopa Teadusnõukogu stipendiumi.

120622_icons8-guarantee-100.png

Akrediteerimine
Kõiki meie magistriprogramme, kursusi ja õppekavasid auditeeris CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) osana EUR-ACE® kvaliteediauditist, mille viis läbi ENAEE (insenerihariduse akrediteerimise Euroopa võrk).

120621_icons8-student-male-100.png

Tugevad õpilaspeatükid
Õpilaste peatükid muudavad teid meie kogukonnas teretulnuks, nad korraldavad ka kursusi, mänge, sporditegevusi ja palju pidusid. paljudel neist on sõbraprogramm.

120624_icons8-city-100.png

Elav linnaelu
Nautige Genti linna, tudengilinna, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, kinod, muuseumid, näitused, baarid

120618_Picture_Ghent.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and arc ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and architecture fields. The faculty strongly focusses on international relations. It offers a wide array of master's programs taught in English and is active in all major exchange programs. Through research collaboration and educational links with top European institutions, the faculty strives to further enhance its international perspective. Näita vähem