Magistriõpe füüsiliste maaressurssidega

Üldine

Programmi kirjeldus

Riigi füüsilised maa ressursid on inimelu ja heaolu toetamise põhialus. Ülemaailmne rahvastiku surve ja tõsine lagunemine, reostus ja kõrbestumise probleemid ähvardavad seda - paljudes riikides suhteliselt vähe - loodusvarasid ja põhjustavad konkurentsi põllumajanduslike või tööstuslike eesmärkide, linnaplaneerimise ja looduskaitse vahel. Selle riigi põhikauba nõuetekohase kasutamise ja haldamise tagamiseks on põhjendatud hästi koolitatud spetsialistid, kellel on põhjalikud teadmised selle loodusvarade omaduste ja omaduste kohta ning kindel ülevaade teguritest ja meetmetest, mis võivad muuta selle tegelikku olekut ja väärtust. ja kutsuda üles kõrgetasemelist teaduslikku ja praktilist haridust.

Põhiteema: Mullateadused

Selle programmi eesmärk on koolitada teadlasi, akadeemilisi ringkondi, valitsuse töötajaid ja ekspertide konsultante maakasutuse ja eriti pinnase maavarade üksikasjalikus kirjeldamises. Lõpetajad peaksid olema võimelised mõistma pinnase arengut ja arengut looduslikes tingimustes või pärast inimese sekkumist, kasutades väljad, kaarti, laboratooriumi ja kaugseire andmeid. Nad peaksid omama teaduslikke teadmisi, et kasutada ja hallata pinnast ja vett säästval viisil ning optimeerida maakasutust erinevates loodus- ja keskkonnatingimustes.

Peamine teema: maavarade ehitus

See peamine pakub välja koolitust mittepõllumajanduslikul kasutamisel ja pinnase kasutamisel ning hõlmab geotehnilisi aspekte (pinnase kasutamine ehitusmaterjalina või sihtasutuste, püstuvuse ja kaevamiste stabiilsuse tagamiseks), pinnase ja põhjavee roll veevarude majandamisel ja pakkumisel , mulla majandamine seoses keskkonnaga ja maakasutusega (erosioon, setete vedu, rannikualade arendamine ja kaitse).

Õpitulemused

Füüsiliste maaressursside magistri eesmärk on anda ekspertidele laialdasi ja täiustatud ajakohaseid teadmisi eelkõige füüsiliste maaressursside ja muldade valdkonnas, mis on võimelised integreerima need teadmised omandatud tehnika, oskuste ja hoiakutega , ja rakendada neid oma tööelus. Erilist tähelepanu pööratakse probleemide analüüsimisele arenguriikides.

Struktuur

Magistriõpe programm füüsilise maavara on kahe aasta täisajaga kursus.
Esimene aasta annab põhilise aluse füüsilistele maaressurssidele, kusjuures peamine teema on kas mulla- või maavarade ehitus. Teisel aastal pakutakse spetsialiseeritud kursusi ühes kahest peamisest teemast. Teisel aastal peavad õpilased valmistama magistritöö. Programmi edukas lõpuleviimine toob kaasa magistrikraadi andmise füüsilistele maaressurssidele.

Ghenti ülikoolis korraldatakse esimese aasta kursuse õppekava ja teise õppeaasta põhiteema teise põlvkonna teaduses, kusjuures teise õppeaasta maaviljeluse valdkonna peamised teemad on loetud "Vrije Universiteit Brussel" .

Õppeaasta algab septembri eelmisel nädalal. Kuid õpilastel soovitatakse jõuda Genti septembrikuu esimesel nädalal, et järgida ettevalmistavaid suvekursusi.

PLR-programmis kasutatakse laias valikus õppemeetodeid. Kõik kursuse osakonnad, välja arvatud "Praktika" ja "Magistritöö", sisaldavad loenguid. Loengud on üliolulised, et anda õpilastele vajalikke põhiteadmisi, et omandada nõutavad pädevused.

Lisaks loengutele kasutatakse väga sageli järgmisi õpetamismeetodeid: praktilised klassid, PC-tuba klassid ja treenitud harjutused. Mõnikord kasutatakse õppemeetodeid, nagu juhendatud eneseõpe, grupitöö ja mikrotehnoloogia.

Välitööd ja ekskursioonid on loomulikult füüsilise maavara programmi oluline osa, eriti esimesel aastal.

Vastuvõtutingimused

Iga taotlusdokumenti hindab vastuvõtukomisjon, mille peab heaks kiitma teaduskonna nõukogu ja rektori büroo, olenemata saadud diplomist.

  • Taotleja peab olema vähemalt kolmeaastane bakalaureusekraad ülikoolist või samaväärne tunnustus. Soovitavad on head üldskoorid (vähemalt teine klass või samaväärne, eelistatavalt suurem).
  • Taotlejatelt eeldatakse põhiteaduste alast koolitust (1) matemaatika või statistika ja (2) keemia või biokeemia ning üldise akadeemilise hariduse taustaga vastavas erialal nagu (põllumajandus), bioloogia, metsandus, keskkond, maa ja veemajandus , füüsiline geograafia, geoloogia või ehitusprojekt, mida saab kontrollida nende ärakirju.

Keelenõuded:
Taotleja peab valdama kursuse või koolitusprogrammi keelt, st inglise keelt. Inglise keele oskust on võimalik täita, kui esitatakse üks järgmistest testidest: (TOEFL / IELTS ennustavad testid ja TOEIC ei aktsepteerita).

  • TOEFL IBT 80
  • TOEFL PBT 550
  • AKADEEMILINE IELTS 6,5 üldarvestus min. 6-st kirjutamiseks
  • CEFR B2 Välja andnud Euroopa ülikooli keele keskus
  • ESOL CAMBRIDGE inglise keel CAE (Advanced)

Õppekeelt enam ei aktsepteerita, välja arvatud:

  1. taotlejad, kellel on diplom (keskharidus, akadeemiline bakalaureuse kraad, magistrikraad), mille on välja andnud Flaami valitsuse ametlikult tunnustatud asutus.
  2. Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Uus-Meremaal, Ühendkuningriigis, Iirimaal või Kanadas õppekeelena kõrgharidusasutuses inglise keele bakalaureuse- ja / või magistrikraadiga taotlejad ja viimasel juhul tunnistus tuleb esitada inglise keele õpetusviis.

Taotlejad, kes ei vasta keelele esitatavatele nõuetele, võivad taotleda erandit, lisades taotlusfailile motiveeritud kirja.

Stipendiumid

3 täiendõppe stipendiumid on kättesaadavad teise kursuse üliõpilastele. Kolm parimat tudengit saavad stipendiumi, mis katab majutust ja kindlustust teise aasta jooksul (tuginedes esimese aasta õpitulemustele). Kandideerimismenetlust ei ole, kursuste korraldajad valivad automaatselt ja määravad stipendiumid abikõlblikele õpilastele.

Rohkem infot:

href = "https://www.ugent.be/bw/en/education/master-programmes/physical-land-resources

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Bioscience Engineering within Ghent University is a European research leader in the field of applied biological and life sciences or bioengineering. We educate generations of scientists ... Loe edasi

The Faculty of Bioscience Engineering within Ghent University is a European research leader in the field of applied biological and life sciences or bioengineering. We educate generations of scientists in leading-edge research and high impact work with governments and communities, industry and NGOs, to support innovation and sustainability in life sciences while managing and protecting natural and man-made ecosystems. Näita vähem