Magistriõpe füüsiliste maaressurssidega

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

PROGRAMMI KIRJELDUS

M.Sc. Füüsiliste maavarade õppekava korraldab ühiselt Genti Ülikool ja Brüsseli Vaba Ülikool. Mõlema ülikooli loengud pakuvad kursusi programmi.

Kursuse eesmärgiks on akadeemilise väljaõppe pakkumine teadus- ja kaasaegsetele rakendustele füüsiliste maaressursside inventuurimise, analüüsimise, kasutamise ja haldamise valdkonnas ning õpilaste ettevalmistamine arendusprojektide, katsejaamade ja hariduse, uurimistööde ja teenused valitsusasutustes ja ülikoolides.

M.Sc. Õppekava füüsilise maa ressursid on kaheaastane täistööajaga kursus. Ghenti ülikoolis korraldatud esimene aasta annab olulise aluse füüsilistes maaressurssides, kusjuures mõlemad on kas mulla teaduse või maa ressursside insenerid. Teisel aastal pakub spetsialiseerunud kursusi ühelt kahest peamisest firmast: Mullateadus või Maa ressursside insener. Üliõpilased peavad koostama väitekirja. Programmi edukas lõpuleviimine toob kaasa M.Sc. füüsikaliste maaressursside aste. Ghenti ülikoolis korraldatakse mullateaduste valdkonna kursuste õppekava, kusjuures kõik maavarade inseneriteaduste kursused korraldatakse Brüsseli vabakutselises ülikoolis. Maaressursside inseneri üliõpilased peavad elama Brüsselis teise aasta jooksul.

Minge programmi veebilehele

Kõikidel kursustel on teoreetiline ja praktiline osa. Mõned kursused hõlmavad välitöid ja neid võib täiendata ekskursioonidega. Täiendavate uuringute programm näeb ette seminarid, mis võivad olla kas informatiivsed ja interdistsiplinaarsed ning võimaldada õpilastel aktiivselt osaleda ja iseseisvalt töötada. Teisel aastal tuleb ette valmistada ja kaitsta väitekirja.

Lisateavet programmi õppekava kohta leiate siit


VASTUVÕTMISNÕUDED

Taotleja peab olema vähemalt kolmeaastane bakalaureusekraad, millel on hea üldkogus (vähemalt teise taseme ülemine või samaväärne) ülikoolist või tunnustatud samaväärsena.

Taotlejatelt eeldatakse põhiteaduste alast koolitust (1) matemaatika või statistika ja (2) keemia või biokeemia ning üldise akadeemilise hariduse taustaga vastavas erialal nagu (põllumajandus), bioloogia, metsandus, keskkond, maa ja veemajandus , füüsiline geograafia, geoloogia või tsiviilehitus. Soovituslik uuring või töökogemus umbes 2 aastat on soovitatav, kuid see ei ole eeltingimus, välja arvatud juhul, kui endine õppevaldkond (omandatud kraad) ei olnud otseselt seotud mullateaduse või maavarade inseneritööga.


Lisaks sellele peab teil olema inglise keele oskus.

KUIDAS KANDIDEERIDA

Taotluse esitamiseks peate täitma veebipõhise taotlusvormi (allpool olev nupp).

Taotlege nüüd MSc. Füüsilised maavarad

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the ... Loe edasi

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the most interesting cities in Europe. Almost 200 years of experience and history await you at its green, urban campuses. A young university with a well-established tradition The single word ‘vrije’ in ‘Vrije Universiteit Brussel’ means ‘free’ and really tells you everything you need to know about the ambition of our university: the promotion of research and thought without dogmas and prejudices. Because studying at VUB, in an open atmosphere of tolerance and diversity, means growing into an independent and critically- thinking individual who can cope with our fast-changing world. Näita vähem