Magistriõpe filmis ja meedias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Arendage Johns Hopkinsi edasijõudnute akadeemiliste programmide filmi ja meedia magistrikraadiga filmi- ja meediaäris töötamiseks vajalikke teadmisi, ressursse ja suhteid. See 30 krediidi programm annab teile tööriistad ja juhised oma vaatepunkti, missiooni, omapärase jutuvestmise lähenemise ja professionaalse portfelli arendamiseks teie fookuspiirkonnas.

Looge laialdased teadmised tööstuse põhialuste kohta tundides, mida õpetavad praktiseerivad kirjanikud, produtsendid, heliprofessionaalid ja loojad. Osalete ka arvukatel külalisloengutel, mida õpetavad valdkonna juhtivad loojad, ja teil on ainulaadne võimalus õppida külastavatelt kunstnikelt (keda rahastab Sundance'i toetused), kes on ümbritsevate lugude jutustamise eksperdid.

Arendage põhjalikke teadmisi, valides ühe kolmest kontsentratsioonist:

  • Kirjutamine: õppige kirjutama originaalseid teleseriaalide skripte ja mängufilmide ekraanipilte, samuti kirjutama erinevate digitaalsete meediumiplatvormide jaoks
  • Heli: arendage kõrgtehnoloogilisi oskusi heli salvestamiseks, redigeerimiseks, kujundamiseks ja segamiseks kõigis tele-, filmi- ja digitaalvormingutes.
  • Ettevõtlus: muutke sujuvalt meediumiettevõtte mehaanikas ja muutuvas maastikus, sealhulgas äri õiguslikes, arendamise, finantseerimise, turustamise, levitamise ja füüsilise tootmise aspektides.

Filmi- ja meediatööstusega saate laiemalt tutvuda vajalike põhiliste kursuste kaudu filminduse, kirjutamise, heli, äritegevuse põhialuste ja ümbritsevate lugude jutustamise alal. Lõpetage oma keskendumispiirkonna tööproovide portfell - ja oskused muuta oma filmi- ja meediaunistused reaalsuseks.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Loe edasi

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Näita vähem