Magistriõpe halduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie aspirantuur sobib suurepäraselt õpilastele, kes otsivad juhtimiseks marsruuti. Selle lühiajalise programmi eesmärk on parandada oma tööalast konkurentsivõimet. See aitab teil arendada oma olulisi äritavasid, sealhulgas rahaliste otsuste langetamist, strateegiategevust ja juhtimist.

Aspirantuur juhtimise annab BPP University

Põhiteave

 • Selle eesmärk on tuua töökoht klassiruumi
 • See annab kindlat alust juhtimistegevusele oluliste oskuste ja pädevuste arendamiseks
 • Uurige Londonis asuvas koolis, kus on juurdepääs seminaridele, külalisesinejate üritustele ja võrgustike loomise võimalustele
 • See on kaasaegne kursus, mida teavitavad tööstus ja praktikud
 • Õpetajateks on kogenud äriprofessionaalid, kes toovad reaalajas näiteid ja juhtumiuuringuid loengutesse, seminaridesse ja aruteludesse

Õppimisrežiim

Meie programm on suunatud kaasaegse juhina töötamise tegelikkusele ja näost-näkku kättetoimetamine koosneb väga efektiivsest loengute, väikeste rühmituste ja segatud õppimisvõimaluste kombinatsioonist. Väikerühma istungjärgul on tugev rõhuasetus kontekstuaalsele õpilase õppimisele, mis hõlmab praktiliste oskuste seansse, et valmistada ette, mis on tõesti juhtimisseadistustega töötamine ja juhtimisprobleemide lahendamine.

Tüüpilise nädala jooksul saate lisaks igale toetusklassile, kuhu teid võib osaleda, oodata 3 tundi loenguid ja väikese grupi seminari / töötubasid iga 15-krediidi mooduli jaoks.

Ärikoolide virtuaalse õppekeskkonna (VLE) kaudu leiate ka teie käeulatusest täiendavat abi. Te töötate koos erineva taustaga inimestega, kaasa arvatud kogenud tööstusharu spetsialistid, kõik ettevõtluspõhises keskkonnas.

Progressioon

Selle programmi edukal lõpetamisel saate 60 krediiti. Neid saab kasutada BPP University täieliku MSc juhtimisprogrammi edenemiseks, mis võimaldab teil jätkata oma õpingut kahe semestri jooksul.

Arendage oma kutseoskusi

Keskendume oma kutseoskuste arendamisele, et saaksite juhtimispõhimõtteid realiseerida. Teie õppimise toetamiseks kasutatakse mitmesuguseid tegevusi, sealhulgas:

 • Interaktiivsed loengud
 • Video ja kirjalikud juhtumiuuringud
 • Individuaalsed ja grupilised harjutused
 • Ärimudeldused
 • Kaasamine paljude professionaalsete ja akadeemiliste materjalidega
 • Juhtimisoskused, sh ettekanded, juhatuse arutelud ja simulatsioonid

Hinnangud

Te hindate kursuste, rühmatööde, ajastatud vabastamise hindamiste ja jälgitavate projektide kombinatsiooni abil. Teie programmi materjalid hõlmavad formaalseid hindamisi ja muudatuste pakette, et teid täielikult ette valmistada. Samuti saate kogu programmi jooksul tagasisidet, et aidata teil oma potentsiaali realiseerida.

Hariduskäik

Õppurid, kes soovivad õppida magistri tunnistuse juhtimise, peavad:

 • Vähemalt 2: 2 autasud kraadi Ühendkuningriigi või tunnustatud rahvusvahelise ülikooli või muu samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon; või
 • Vastuvõetav kutsekvalifikatsioon, nagu CMI, ILM, CIM, CIMA 6. või kõrgemal tasemel;

Pärast taotluste läbivaatamist võivad kandidaadid nõuda:

 • Intervjuu (Skype, WebEx või näost näkku) kaudu
 • Osale telefonivestluses
 • Esitage Graduate Management Admissions Test (GMAT) skoor 580 või üle selle
 • Esitage Graduate Records eksam (GRE) 500 eest verbaalne ja 500 kvantitatiivne. Keskmise GRE skoor iga sektsiooni kohta ulatub 550-625 sektsiooni kohta, kusjuures mediaanarv on kokku 1200

Kui te arvate, et ei vasta sisenemise nõuetele, kuid teil on muu kvalifikatsioon või töökogemus, võtke meiega ühendust ja võime teie võimalusi üle vaadata.

Inglise keel

Kui teie emakeel ei ole inglise keel, peate lisaks ülaltoodud sisenemisnõuetele olema IELTSi tase 6,5 (üldine) või samaväärne, lisaks vähemalt 6,0 kõigis komponentides.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspi ... Loe edasi

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspire and challenge tomorrow's business and professional people in a supportive learning environment. Näita vähem
Manchester , London , Abingdon , Birmingham , Bristol , Cambridge , Leeds , Liverpool + 7 Rohkem Vähem