Magistriõpe hariduspsühholoogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle kvalifikatsiooni peamine eesmärk on anda kvalifitseeruvatele üliõpilastele akadeemilised ja erialased praktilised oskused, et tuvastada hariduspsühholoogia valdkonna vajaduste ja asjakohaste probleemide hindamine ja diagnoosimine. Üliõpilane oskab kavandada, teostada ja juhtida üksikisikute, vanemate, perede, rühmade, koolitajate, koolide ja kogukondade jaoks sobivaid ja eetilisi hariduspsühholoogilisi sekkumisi, sealhulgas spetsialiseeritud ja arenenud terapeutilisi ja nõustamisviise. Õpilane varustatakse ka spetsiifiliste oskustega karjääriprobleemidega tegelemiseks ja eluoskusprogrammide väljatöötamiseks rakendamiseks koolis, kogukonnas ja muudes mitmekesistes keskkondades, töötades integreeriva elu kavandamise lähenemisviisi alusel. Õpilased saavad ka kogukondades ja haridusasutustes nõustada, nõu pidada, koostööd teha ja suutlikkust tõsta, sealhulgas ennetavalt töötada. Lisaks on tudengil reflektiivsuse praktikuna ja tegevusteadlasena võimalus analüüsida, hinnata ja arendada omaenda kutsepraktikat kogu oma elu jooksul.

Alex Radelich / Unsplash

University of Johannesburg “Tulevik. Jäi ümber. ei ole lihtsalt meeldejääv fraas

Institutsioon võtab Aafrika juhtpositsiooni 4. tööstusrevolutsiooni mõtlemisel. Kõigi teadusharude tuleviku ümbermõtestamine 4IR on järgmine industrialiseerimislaine, mida peame mõistma ja kujundama, et ehitada üles selle riigi - ja Aafrika mandri - tulevik. nii rikkalikult väärivad. 4IR ei tähenda ainult robootikat ja automatiseerimist; see seisneb ühiskonna edendamises inimeste ja põlvkondade üleskasvatamisele.

Kui maailm liigub edasi neljandasse tööstusrevolutsiooni, siis ka UJ koos programmiga „Education 4IR” - viies 4IR-mõtteviisi ja -tehnoloogia õppekavasse erinevatele kursustele ning kasutades uuenduslikke segaõppe tehnoloogiaid. See tähendab, et UJ lõpetanud on paremini valmis ettevõtluse ja tööstuse tulevikku omaks võtma, kuna AI ja 4IR mängivad meie elus ja töötamises suuremat rolli.

University of Johannesburg on meie kohus omaks võtta ja navigeerida oma riigi tulevasi juhte uhkelt ja julgelt läbi 4IR-i kujuteldamata keerukuse, et nad saaksid täiel määral ära kasutada ja pakkuda paremat homset. Tulevased juhid nagu sina! Siin juhime julget vestlust; uue homse kujunduse tõukamine ja kujundamine. Siin me tegutseme ja ehitame uue maailma.

Vastuvõtutingimused

Võimalikul tudengil peab olema BEd (Hons) hariduspsühholoogia kraad keskmiselt vähemalt 65%, millele lisandub kas BEd õpetamise kraad või PGCE. Autasud psühholoogias võetakse arvesse, kui üliõpilane läbib vähemalt kolm magistrikraadiga seotud moodulit BEd kiitustasandil.

Täiendavad valikukriteeriumid:

Lisaks sellele valitakse kõik potentsiaalsed kandidaadid, kus käsitletakse valdkonnaga seotud kogemusi psühholoogias, hariduses, koolituses ja arengus. Menetluse valiku avalduse vorm tuleb esitada kavandatud registreerimise aastale eelneva aasta juuli lõpus.

Lõppkuupäev:

Eelmise aasta 30. juuni.

Eeltingimused:

Õppurid peavad enne praktika alustamist täitma akadeemilises programmis alaealise väitekirja. Tervisespetsialistide nõukogus hariduspsühholoogiks registreerumiseks peab kandidaat lisaks MEd (hariduspsühholoogia) kraadi omandamisele läbima ka praktika nõukogu nimetatud asutuse kinnitatud asutuses. See praktikapraktika ei kuulu siiski kraadi saamise tingimuste hulka.

Kontakt

Pr. Belinda Tshidumo
Tel: 011 559 3251
E-post: belindat@uj.ac.za

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Loe edasi

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Näita vähem