Magistriõpe infotehnoloogia alal

Üldine

Programmi kirjeldus

120635_icons8-bookmark-100.png

Kursuse sisu

Magistriõpe Computer Science Engineering koolitab insenerid loovalt ja professionaalselt rakendada infotehnoloogia sotsiaalselt ja majanduslikult asjakohastes rakendustes. Need rakendused ulatuvad mobiilseadmete rakendustest kuni manussüsteemideni ja superarvutite teaduslikesse andmetöötlustesse.

Arvutiteaduse inseneril on laialdased põhiteadmised ja loomingulised oskused infotöötlussüsteemide kavandamiseks, projekteerimiseks, ehitamiseks ja kasutamiseks.

Need teadmised hõlmavad nii riistvara kui ka tarkvara. Arvutiteaduse insenerid kasutavad konkreetseid mudeleid, meetodeid ja tehnikaid, mis võimaldavad neil kontrollida kaasaegsete rakenduste keerukust. Nad võtavad arvesse kliendi vajadusi, majanduslikku tegelikkust, ohutusnõudeid, ergonoomiat jne.

Programm on tihedas koostöös olemasolevate uurimisprogrammidega erinevates ülikoolilaborites ja IMECi uurimisinstituudis. Õpilased osalevad õpingute ajal käimasolevas uurimises. See õpetab neile oskusi, mis on vajalikud isiklike teadusuuringute läbiviimiseks.

Lõpuks tagame, et lõpetajad omandavad ka spetsialiseerimata ja ülekantavad oskused. Lisaks stimuleerib programm ka pehmete oskuste arendamist, nagu meeskonnatöö, tõhus suhtlemine, projektijuhtimine jne. Need oskused omandatakse erinevate projektide elluviimise kaudu kogu programmi vältel.

Tehnoloogia ja arhitektuuri teaduskond (FEA) pakub enamikku magistriõppe programme inglise keeles. See rõhutab teaduskonna rahvusvahelist ambitsiooni, samuti rahvusvahelise hariduse ja mitmekeelsete oskuste tähtsust õpilastele.

120638_icons8-list-100.png

Kursuse ülesehitus

Magistriprogramm on jagatud kaheks osaks, millest igaüks moodustab 60 ainepunkti. Esimene osa koosneb kohustuslikest kursustest. Teine osa koosneb valikainete kursustest: 24 ainepunkti magistritöö ja 36 ainepunkti magistritöö. See kursuste võib koosneda kas Minor in Industrial Engineering või Biosystems või see on vabalt valitud õpilane. See paindlikkus võimaldab õpilastel väljendada oma isiklikke õppimishuve. Õpilasi julgustatakse kasutama seda paindlikkust ettevalmistustööna oma ettevõtte käivitamiseks ettevõtmise projekti „Julge mõelda” kaudu, mis on kohalik õpilasettevõtluse projekt. Samuti saavad tudengid doktoriõppe ettevalmistamiseks võtta mitmesuguseid erialaseid kursusi.120619_Picture_students.png

120637_icons8-name-tag-100.png

Karjäärivõimalused

Magistriõpe Computer Science Engineering koolitab õpilasi kujundama keerulisi infotöötlussüsteeme, mis on meie kaasaegse infoühiskonna keskmes. Kuna infotehnoloogia on ainult eesmärgi saavutamise vahend, peavad lõpetajad omandama erinevaid rakenduste valdkondi (näiteks tervishoid, finants, tootmine, raamatupidamine jne.), Et teha õigeid disainilahendusi. Lõpetajad alustavad arendajana, kuid liiguvad kiiresti kõrgematesse ametikohtadesse, nagu näiteks disainer, projektijuht, direktor jne. Õpilaste laialdane haridus ja nende võime tulla toime keeruliste olukordadega aitavad neil kogu oma karjääri jooksul tõhusalt toimida ning võtma ühiskonnas juhtpositsiooni.

120644_icons8-inspection-100.png

Sissepääs (rahvusvahelistele kraadiõppuritele)

Üliõpilased, kes soovivad registreeruda informaatikateaduste magistrikraadis, võivad programmis osaleda ilma eeltingimusteta, kui neil on järgmine diplom: akadeemiline diplom teaduse bakalaureuse (või magistrikraadi) kohta (ülikooli tase, vähemalt kolm aastat), peateemal arvutiteaduse inseneris ja / või teaduse bakalaureuseõppes informaatikas või sellega võrdväärne. Sissepääs antakse ainult pärast individuaalset taotlust. Õppekava komitee teeb lõpliku otsuse taotluse vastuvõtmise kohta või mitte. Õppekava komitee võib otsustada, et õpilased peavad järgima ettevalmistavat kursust või individuaalset magistriprogrammi, näiteks üliõpilastele, kellel on teine bakalaureuse- või magistriõpe.

Miks valida UGent?

120623_icons8-classroom-1001.png

Maailmatasemel teadlaste haridus
Haridust annavad professorid, kes lisaks silmapaistvale õppetööle ka silma paistavad Euroopa ja isegi kogu maailmas. Märkimisväärne arv professoreid on saanud maineka Euroopa Teadusnõukogu stipendiumi.

120622_icons8-guarantee-100.png

Akrediteerimine
Kõiki meie magistriprogramme, kursusi ja õppekavasid auditeeris CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) osana EUR-ACE® kvaliteediauditist, mille viis läbi ENAEE (insenerihariduse akrediteerimise Euroopa võrk).

120621_icons8-student-male-100.png

Tugevad õpilaspeatükid
Õpilaste peatükid muudavad teid meie kogukonnas teretulnuks, nad korraldavad ka kursusi, mänge, sporditegevusi ja palju pidusid. paljudel neist on sõbraprogramm.

120624_icons8-city-100.png

Elav linnaelu
Nautige Genti linna, tudengilinna, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, kinod, muuseumid, näitused, baarid

120618_Picture_Ghent.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and arc ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and architecture fields. The faculty strongly focusses on international relations. It offers a wide array of master's programs taught in English and is active in all major exchange programs. Through research collaboration and educational links with top European institutions, the faculty strives to further enhance its international perspective. Näita vähem