Humanitaarteaduste ja -suhete magistrikraadi peetakse ühed peamised sellised rahvastikuprogrammid, mis on saadaval täistööajaga või osalise tööajaga. Maailmatasemel teaduskonna juhendamisel annab õppekava õpilastele põhjalikku arusaamist kaasaegsetest HR-tavadest ja aluseks olevatest teooriatest, mis on vajalikud edukaks karjääriks selles valdkonnas.

Dünaamiline õppesuund

Inimressursside ja töösuhete valdkond hõlmab kõiki töösuhte aspekte, alates inimressursside juhtimisest kuni töösuhete ja kaugemale. Teooria ja praktika segamisel pakuvad meie kraadiõppeprogrammid meie täistööajaga ja osalise tööajaga üliõpilasi multidistsiplinaarse vundamendiga majandus, psühholoogia, äri, eetika, kultuuri ja õiguse valdkonnas.

Programmi 60-aastane ühendus HR kogukonnaga tähendab õpilaste ja vilistlaste mitmekülgseid võimalusi. Kohalikud, riiklikud ja rahvusvahelised ettevõtted värvavad meie üliõpilasi täisrollina HR-ametikohtadele järgmise põlvkonna HR juhid. Evening HR Magistriõpe programmis osalevad andekad ja kogenud spetsialistid erinevatest taustadest, mis rikastavad üliõpilaste kogemusi ja pakuvad võrgustumisvõimalusi enne ja pärast lõpetamist.

Praegused teadustöö ja praktika teemad on järgmised:

 • Kuidas organisatsioonid annavad töötajatele võimaluse ja vallandavad intellektuaalse kapitali maailmamajanduses.
 • Kuidas HR spetsialistid minna kaugemale haldust, et saada strateegilisteks äripartneriteks.
 • Kuidas HRIR-ala pakub juhtimist, kui organisatsioonid leiavad end ise, et keskenduda põhioskustele.
 • Kuidas tööhõive muutub peresõbralikuks, paindlikumaks ja reageerivaks.
 • Kuidas luua avaliku poliitika ja arendada institutsioone, mis tasakaalustavad töötajate ja tööandjate huve ülemaailmses majanduses.

Täiskohaga

MA-HRIR-programmi pakutakse nii täiskoormuses kui ka osalise tööajaga formaadis, et võimaldada üliõpilastel õppida täiskohaga ja mahutada hõivatud töötajaid. Ükskõik millises formaadis te valite, pakub MA-HRIR-i programm terviklikku haridust.

Täistööajaga programm

Õpilastele, kes on pühendunud kraadiõppele täiskohaga. Programm algab sügisel ja klassid toimuvad kogu päeva ja õhtul. Õpilased registreeruvad 12 ainepunkti semester ja lõpetavad kraadi kahel õppeaastal. Paljudele üliõpilastele loob programmi esimese ja teise aasta jooksul täisajaga suvepraktikavõistlus.

Täisajaga programm on 2 aastat.

Osalise tööajaga programm

Evening HR Magistriõpe programm hõlmab kõiki inimressursside ja töösuhete aspekte, et saaksite rakendada seda, mida te õppite oma praegusele tööle ja oma tulevastele väljakutsetele. Meie õppejõud kasutab teie töökogemusi, et rikastada klassiruumi kogemust.

Osalise tööajaga programm on 3-5 aastat

Õppekava

HRIR-i magistriõpe annab õpilastele põhjalikku arusaamist kaasaegsetest tavadest, nende aluseks olevatest teooriatest ning inimressursside ja töösuhete peamistest valdkondadest, pakkudes neile kontseptuaalset baasi ja analüütilist raamistikku edukateks karjäärideks koos korporatsioonide ja avaliku sektori organisatsioonidega.

Kõigi inimressursside ja töösuhete alaste haridustegevuse tagamiseks on õppekava üles ehitatud 3 põhivaldkonnale ja see põhineb sotsiaalteaduste, käitumisteaduste ja ettevõtluse 3 põhikontseptsioonil. Õpilased võtavad põhiruume kõigis 6 HRIR-i valdkondades.

Põhilised piirkonnad

 • Personali-, koolitus- ja arendustegevus
 • Hüvitis ja hüvitised
 • Töösuhted ja kollektiivläbirääkimised
 • Põhimõisted
 • Organisatsiooniline käitumine ja teooria
 • Juhtivad majandus ja tööturuanalüüs
 • Andmete analüüs
 • Täistööajaga järjestus

Tasud

Täisajaga: 32 000 USD aastas mitteresidentidele

Lisateavet tasude ja õppemaksu kohta klõpsake siin.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Carlson School of Management, University of Minnesota
Viimati uuendatud August 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
32,000 USD
Päevane tööaeg: ligikaudu 32 000 USD aastas mitteresidentidele.
Deadline
Võta kooliga ühendust
February 1st: Full time priority admission for Fall start
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
February 1st: Full time priority admission for Fall start
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
February 1st: Full time priority admission for Fall start
End Date