Magistriõpe inimteguritele ja tööstus-psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Inimfaktorid (HF) ja tööstuslikud / organisatsioonilised (IO) psühholoogia on valdkonnad, mis uurivad inimese ja rühma tulemuslikkuse põhiteooriaid ning praktilisi tagajärgi sotsiaal-tehniliste süsteemide kvaliteedi parandamisele. HF programmis pööratakse erilist tähelepanu inimeste tajumisele ja tunnetusele. IO-programmis rõhutatakse individuaalset, grupi- ja organisatsioonilist käitumist töö seadetes. Need programmid pakuvad tugevat alust psühholoogiliste teooriate rakendamiseks tõhusamate tehnoloogiate ja tööorganisatsioonide kujundamisel. Meie programm pakub ainulaadseid võimalusi koostööks kohalike tööstusharude ja valitsuslaboratooriumidega, nagu näiteks Wright-Patterson AFB õhujõudude uurimislabori inimtõhususe direktoraat. Samuti annab see õpilastele võimaluse osaleda interdistsiplinaarses koostöös probleemikeskse uurimisprojektiga, mis on seotud liidese kujundamise, koolituse, valiku, otsuste tegemise ja meeskonna koordineerimisega. Neid probleeme saab uurida mitmesugustes rakendusvaldkondades, sealhulgas lennundus-, tervishoiu-, avaliku ja erasektori ettevõtetes, sõjalistes operatsioonides ja hädaolukorras.

Õpilased võivad siseneda terminali MS kraadiõppesse, mis on spetsialiseerunud inimteguritele või tööstus-organisatsioonilisele psühholoogiale.

Miks valida inimtegurid ja tööstus / organisatsiooniline psühholoogia programm?

Kui soovid uurida, kuidas parandada psühholoogia abil grupi jõudlust ja süsteeme, jätkake Wright State'i magistrikraadi inimteguritega ja tööstusliku / organisatsioonilise psühholoogiaga.

Saage parem arusaam inimeste tajumisest ja tunnetusest, individuaalsest, grupi ja organisatsioonilisest käitumisest ning sellest, kuidas kujundada tõhusamaid organisatsioone. Saate kasutada võimalusi uurimistööks kohalike üksustega, nagu õhujõudude uurimislabori inimtõhususe direktoraat ja Wright-Pattersoni õhujõudude baasi Crew Station hindamisrajatis.

Meie õppimisvõimalused hõlmavad laboratooriume, audiovisuaalseadmeid, vaatlusruume ja 20 000 ruutmeetrit Fawcett Hallis, mis on pühendatud ainult psühholoogia uuringutele. Wright-Pattersoni õhujõudude baasil ja Wrighti osariigil on ka mitu lepingut seadmete, rajatiste ja personali jagamiseks.

Sissepääs

Menetlused

15. detsember on tähtaeg, mille jooksul tuleb vastu võtta kõik taotluse esitamise materjalid järgmisel sügissemestril. Kui olete huvitatud rakendamisest inimteguritele ja tööstusliku / organisatsioonilise psühholoogia kraadiõppekavale Wrighti osariigis, on siin vajalikud rakenduseetmed:

  • Külasta Graduate School'i veebilehte. Külastage rakenduse lehte, kus saate luua rakenduse online-konto. Graduate School'i veebisaidilt saate alla laadida ka rakenduse materjalide paberkoopiad ja saata need otse Wrighti osariigile. (Eelistatud on veebipõhine esitamine)
  • Kui olete konto loonud, võite alustada sisseastumise taotlust kõrgkoolis. Meie programm on loetletud teaduse ja matemaatika kolledži all, mille kontsentratsioon on inimtegurites ja tööstuslikus / organisatsioonilises psühholoogias. Valige kindlasti huvi oma MS või Ph.D. vastu. Õppekava.
  • Taotluse osana peate esitama materjalide paketi, vaadake üle, mida peate vahekaardil Materjalid esitama.
  • Veebipõhise taotluse täitmisel peate te maksma 40 dollari taotluse tasu, mida saab esitada võrgus.
  • Kõik täiendavad materjalid (soovituskirjad, ärakirjad, GRE skoorid) tuleb saata aadressile:

Wright State University
Graduate School
3640 Kolonel Glenn Hwy.
Dayton, OH 45435-0001

Sissepääsuprotsess on konkurentsivõimeline. Taotlusi vaadatakse läbi, et hinnata programmi edukuse tõenäosust ja võimalikku karjääri inimtegurite või tööstusliku / organisatsioonilise psühholoogia valdkonnas. Hindamiskriteeriumid hõlmavad kumulatiivset palgaastme keskmist, verbaalset ja kvantitatiivset kõrgkoolide eksamitulemust, asjakohaste kursuste tulemuslikkust, soovituskirju, eelnevat teadustöö kogemust, asjakohast töökogemust ja muud informatsiooni kirjutamise, rääkimise ja kvantitatiivsete oskuste kohta.

Vastuvõtutingimused

Õpilased, kes on lubatud MS-programmis, peaksid saama bakalaureusekraadi akrediteeritud asutusest, kellel on suur psühholoogia või vähemalt 16 semestri psühholoogia krediidi tundi. Õpilased peaksid olema läbinud kognitsiooni või inimese õppimise, tunnetuse ja taju, sotsiaalse või organisatsioonilise psühholoogia, isiksuse või testi ja mõõtmiste kursused või ebanormaalsed, eksperimentaalsed disainid ja statistilised meetodid. Ideaalis peaksid õpilased olema läbinud ka füüsilise või bioloogilise teaduse, matemaatika ja infotehnoloogia kursused. Üliõpilased, kellel puudub üks või mitu eelduskursust, eeldavad lisaks kraadi nõuetele ka programmi alguses asjakohast paranduskursust.

Kõik võimalikud õpilased peavad esitama iga osalenud institutsiooni ametliku ärakirja. Samuti tuleb esitada tulemused kõrgkoolide eksamil (verbaalne, kvantitatiivne). Eelmistest ülikooli professoritest või asjakohastest spetsialistidest tuleb saada kolm soovituskirja. Taotlejad peavad esitama ka essee, milles kirjeldatakse nende professionaalseid eesmärke ja akadeemilisi huve inimtegurite või tööstusliku / organisatsioonilise psühholoogia valdkonnas.

Kõik vastuvõtud on võistlevad. Taotlusi hinnatakse programmi edukuse tõenäosuse ja inimfaktorite või tööstusliku / organisatsioonilise psühholoogia karjääri potentsiaali kindlakstegemiseks. Hindamiskriteeriumid hõlmavad kumulatiivset hindepunkti keskmist, verbaalset ja kvantitatiivset lõputöö arvestuse eksamitulemusi, sooritust vastaval kursuse tööl, soovituskirju, varasemat uurimistöö kogemust, asjakohast töökogemust ja muud teavet kirjutamise ja kvantitatiivsete oskuste kohta. Taotluste esitamise aeg on 1. jaanuariks

Materjalid

Siin on nimekiri materjalidest, mida on vaja rakendada inimteguritele ja tööstusliku / organisatsioonilise psühholoogia kraadiõppe programmile. Me aktsepteerime ainult uusi taotlejaid sügissemestril ja kõik materjalid tuleb vastu võtta eelmise aasta 15. detsembriks.

  • Lõpetatud taotlus kõrgkoolide koolile (esitatud online).
  • Essee, milles kirjeldatakse teie professionaalseid eesmärke ja teadushuve. See peaks olema lühike essee, mis ütleb meile, mida loodate siin õppida ja millist karjääri (akadeemiline, rakendatud või teadustöö) soovite jätkata. See on ka sobiv koht, kus kirjeldada, milliseid uurimisvaldkondi soovite uurida ja kas on olemas konkreetne teaduskond, millega soovite töötada.
  • Kolm (3) soovituskirja; soovitavalt akadeemilistest allikatest, mis võivad rääkida oma kraadiõppes. Samuti oleks asjakohane saata kirja professionaalsest allikast, mis võib anda teavet teie võimede ja omaduste kohta väljaspool akadeemilist keskkonda. Iga allikas peab saatma oma kirjad otse kõrgkoolile või saaksid need saata otse, kui need on eraldi allkirjastatud ja pitseeritud ümbrikes.
  • Vajalik on üks (1) iga osalenud institutsiooni ametlik ärakiri (va Wright State University ). Kui ühe ülikooli / kolledži kursused ilmuvad teise ülikooli / kolledži ärakirjale, on teil endiselt kohustus esitada ametlik ärakiri kolledžist, kus te algselt kursuse töö lõpetasite.
  • Üks (1) ametlik koopia lõputööde eksami (GRE) hinnetest, mis saadetakse otse ETS-ist. GRE-i ainetesti psühholoogias ei nõuta, kuid see on soovitatav. Wright State'i asutuse kood on 1179.

Rajatised

Inimfaktorite ja tööstusliku / organisatsioonilise psühholoogia programmid on osakondade tegevuse põhirõhk; kaks kolmandikku osakonna teaduskonnast on spetsialiseerunud ühele kahest programmivaldkonnast. Õpilased sisenevad programmi kriitilise massi õppejõudude ja üliõpilaste ning mitmesuguste uurimisvõimalustega.

Psühholoogia osakonnas on üldlaborid õppe- ja teadustöö toetamiseks. Seal on kolm arvutilaborit, millest igaüks sisaldab 17 Apple Inteli põhist arvutit lameekraaniga LCD-värvimonitoride ja kahe printeriga. Rakenduse paindlikkuse tagamiseks saab iga arvuti käivitada kas Mac OS või Windows. Üksikud arvutid on omavahel ühendatud kohtvõrgu kaudu. Saadaval on eriotstarbelised seadmed, näiteks Prichardi fotomeeter, Kay Sound Spectrum Analyzer ja Hewlett-Packard värvskanner. Osakonnas on mitmesuguseid muid üldotstarbelisi rajatisi üksikute ja väikeste rühmade testimiseks. Nende hulka kuuluvad audiovisuaalsed seadmed teabe rühmitamiseks või esitamiseks rühmale, ühesuunaliste akendega vaatlusruumid ja sülearvutid väliuuringute jaoks.

Psühholoogia osakonnas on teadusruumid, õppejõudude ja kraadiõppurite kabinetid ning üldine klassiruum, mis kõik asuvad Fawcett Hallis. Osakond hõivab Fawcett Halli kolmanda, neljanda ja viienda korruse. Neljas ja viies korrus koosneb 20 000 ruutjalga ruumist, mis on ette nähtud üksnes psühholoogia uurimiseks. Iga psühholoogia õppejõud peab praegu oma teadustegevuse toetamiseks laborit. Nendes teaduslaborites olevad spetsiaalsed seadmed toetavad sensoorprotsessi, motoorse juhtimise, ruumilise orientatsiooni, inimese ja arvuti interaktsiooni, kuvari kujundamist, lennusimulatsiooni, mälu, vananemist, ekspertiisi, meeskonnatööd, hindamist, koolitust ja stressi uurimist töökohal. Arvutirajatiste hulka kuuluvad UNIX-tööjaamad, personaalarvutid ja Macid. Teaduskondade laboratooriumide kirjeldused on toodud vastava teaduskonna individuaalsel veebisaidil. Need laborid on käitumise uurimiseks hästi varustatud.

Psühholoogia osakond haldab psühholoogia arvutiteenuseid (PCS), et toetada teadusuuringuid ja õpetamist. PCS-is on üks arvutiinsener ja üks üliõpilasassistent. PCS pakub tarkvara, riistvara ja võrgutugi.

Õpilastel ja õppejõududel on juurdepääs ka Daytoni suurlinnapiirkonna ainulaadsetele laboritele ja seadmetele. Wright State University psühholoogia osakonnal ja mitmetel Wright-Pattersoni õhujõudude baasil tegutsevatel laboritel on ametlikud memorandumid, mis hõlbustavad seadmete, rajatiste ja personali jagamist. Keerukad kõrgtasemelised simulaatorid ja muud testimisvõimalused, näiteks vaba väljapaistvate binauraalsete uuringute auditoorne lokaliseerimisvahend ja immersiivne 4-seitsme koobas VR süsteem, on kättesaadavad ja neid on kasutanud psühholoogia osakonna õppejõud ja õpilased. Lisaks on osakonnal suurepärased töösuhted teiste laborite ja rajatistega. Mitmed õppejõud ja üliõpilased on Wright-Pattersoni õhujõudude baasis Crew Station'i hindamisrajatises läbi viinud uuringuid. Psühholoogia osakonnal on ka suurepärased töösuhted piirkonna ettevõtete ja tööstusharudega

Dayton on ka märkimisväärse tööstusliku ja ettevõtte tugevusega ala. Tööstuslikud / organisatsioonilised uuringud viiakse läbi koos kohalike ettevõtetega. Teaduskond ja õpilased suhtlevad paljude valitsuste ja erasektori kolleegidega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... Loe edasi

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. Näita vähem