Magistriõpe inseneriteaduses - füüsika ja tehnoloogia (akustika ja signaalitöötlus)

Üldine

Programmi kirjeldus

Akustika ja signaalitöötlus on üks kahest erialast, mis on kättesaadavad füüsika ja tehnoloogia valdkonna magistrantidele.

Õpingute ajal leiad vastuse sellele, miks ja kuidas tehnoloogia toimib - ja lõpetajana võiksite näiteks kasutada neid teadmisi suurepäraste ja kvaliteetsete kuuldeaparaatide, mikrofonide või valjuhääldite arendamiseks.

Programmi struktuur


See on kaheaastane magistrikraad. Akustika ja signaalitöötluse magistrikraadi õppimiseks peab teil olema asjakohane bakalaureusekraad (kolm aastat eelmise ülikoolitaseme uuringust sarnases valdkonnas).

Akustika ja signaalitöötlus on üks kahest võimalikust spetsialiseerumisest füüsika ja tehnoloogia valdkonnas (teine on optika, andurid ja nanotehnoloogia)

Õppekeskkond


Igal aastal otsustavad University of Southern Denmark õppida rohkem kui 1500 rahvusvahelist üliõpilast üle kogu maailma, nii et sa saad osa elavast rahvusvahelisest üliõpilaskeskkonnast.

Usume, et tänapäeval peavad insenerid omama globaalset perspektiivi ja kogemusi ning me julgustame nii rahvusvahelisi kui ka Taani üliõpilasi veetma ühe või kaks semestrit välismaal praktikuna ettevõttes või vahetusüliõpilasena ülikooli ülikoolis.

Inseneriteaduskond on omandanud õpilasekeskse lähenemise õppimisele ja õpetamine põhineb probleemipõhisel projektitööl. Õpilased osalevad märkimisväärselt klassis ja teostavad projektitöid väikestes meeskondades.

Riiki sisenemise nõuded


1. Bakalaureusekraad füüsikas, mehhatroonikas, elektrotehnika, elektrotehnika või energiatehnoloogias, kui teie akadeemiline kvalifikatsioon vastab University of Southern Denmark füüsika ja tehnoloogia bakalaureuse kraadile.

2. Inglise keele oskus.

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem