Magistriõpe investeerimispanganduse ja kapitaliturgude valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle ainulaadse disaini abil saab see programm teie teadmisi kapitaliturgudest uuele tasemele. Akadeemiliste ja tööstuse ekspertide interaktiivsed õppetunnid pakuvad tugevaid tehnilisi oskusi kapitaliturgude vahendite, finantsandmete teenuste ja arvutiprogrammide koostamisel. See programm on suunatud spetsiaalselt hiljutistele finants- või ärijuhtimise lõpetanutele, kes soovivad arendada oma tehnilisi oskusi ja teadmisi rahanduses. Kiiresti arenevas ülemaailmses finantskeskkonnas uurib käesolev programm põhjalikumalt kapitaliturgude eeskirjade ja nõuete järgimist.

Programmi eelised

· Interaktiivsed õppetunnid akadeemiliste ja tööstuse ekspertide poolt

· Partnerlus Bloombergi, Thomson Reutersi ja Securities and Investment Chartered Institute (CISI) vahel

· Digitaalse panganduse ja FinTechi kursus õpetab meie õpilasi väljakutsete ja väärtuste loomise võimaluste kohta.

Meie õpilased lõpetasid investeerimispankade ja kapitaliturgude magistrikraadiga tugeva tehnilise oskuse ja sügava arusaama kapitaliturgude instrumentidest, toimimisest ja reguleerimisest. Need on vajalikud koostisained edukaks karjääriks investeerimispankade, keskpankade või kogu maailmas tegutsevate järelevalveasutuste kvantitatiivse analüütiku, riskijuhi või järelevalve eest vastutava ametniku jaoks.

Taotlusprotsess

Sissepääs põhineb iga õpilase veebitaotlusel, mis on saadaval aadressil http: // rakendada. IESEG .fr ja vajalike dokumentide ülevaatamine, samuti värbamispersonaliga kohustusliku vestluse tulemus. Kvalifitseeritud õpilastele pakutakse jooksvat sisseastumist 2019. aasta oktoobrist .

Rahvusvaheline stipendium

IÉSEGi rahvusvahelised stipendiumid kuni 50% ulatuses õppemaksuvabastusest.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and m ... Loe edasi

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and member of the Conférence des Grandes Écoles, IÉSEG is part of the most prestigious higher education institutions in the country. Näita vähem
Lille , Pariis + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud