Magistriõpe juhtimises - personalijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe juhtimises - personalijuhtimine

See programm võimaldab õpilastel omavahel kokku sobitada ja sobitada oma isiklike kasvu- ja koolitusvajadustega.

Neile, kes on huvitatud üldisest juhtimiskoolitusest, võivad nad valida teemasid, mis hõlmavad selliseid küsimusi nagu ettevõtte strateegia, juhtiv muutus, globaalne äri ja mitmekesisuse juhtimine.

Neile, kes otsivad inimressursside juhtimisel erialast karjääri, võivad nad valida näiteks koolituse ja arenduse, palga ja hüvitiste, töösuhete ja inimressursside arendamise.

Programmi üksikasjad

Lõpetamiseks peavad õpilased läbima 31 ainepunkti. Nende 31 krediidi saavutamiseks on kaks võimalust:

  1. 10 kolmekrediidist ainet (4 kohustuslikku ja 6 valikainet) ning ühe krediidi ärieetika; Or
  2. 4 Kohustuslikud õppeained ja 2 valikainet, pluss ühe krediidi ärialane eetika, kolme krediidi uurimismeetodid ja üheksa krediidi väitekirja

Õpilased võivad lõpetada magistrikraadi pärast 4 kohustuslike ainete ja 3 valikainete (21 ainepunkti) lõpetamist või kohustuslike õppeainete (12 ainepunkti) lõpetamist.

Õppetöö: segarežiim

Täistööajaga üliõpilased õpivad semestris 9 krediiti või rohkem. Osalise tööajaga üliõpilased õpivad semestris vähem kui 9 krediiti.

Õpilased täidavad programmi täistööajaga tavaliselt 1,5 aasta või osalise tööajaga 2,5 aasta jooksul (5 regulaarset semestrit ja suveperioodi). Maksimaalne õppeperiood on 5 aastat. Klassid on tavaliselt planeeritud nädalapäevadel.

Programm pakub struktureeritud edenemise mustrit. Õpilasi julgustatakse järgima mustrit, et saada kasu kohordipõhisest struktuurist. Krediidipõhine programm võimaldab õpilastel jätkata oma tempot viie aasta jooksul.

Praegused õpilased võivad programmi lõplikuks kirjeldamiseks pöörduda programmi üksikasjade saamiseks.

Sissepääsu nõuded

  • Bakalaureusekraad või samaväärne kutsekvalifikatsioon, soovitavalt vähemalt ühe aasta pikkune asjakohane töökogemus.
  • Arvesse võetakse ka taotlejaid, kellel on muu keskharidusejärgne kvalifikatsioon, tavaliselt mitte alla 27-aastased, kes on töötanud tööstuses, kaubanduses või avalikus halduses vähemalt 6 aastat, millest kolm aastat on juhtimisvõime.
  • Sobivaid kandidaate võib kutsuda osalemiskutsetele.

Tasu

Kohalikud õpilased:

Õppemaks on HK $ 170,500 programmi kohta (31 ainepunkti)

Mitte-kohalikud õpilased:

Õppemaks on HK $ 254,200 programmi kohta (31 krediiti)

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

As Asia’s most globally connected city and the gateway to China, Hong Kong offers an unparalleled location to study a business degree. Hong Kong has been named the best city in the world according t ... Loe edasi

As Asia’s most globally connected city and the gateway to China, Hong Kong offers an unparalleled location to study a business degree. Hong Kong has been named the best city in the world according to a survey by the Economist Intelligence Unit, besides, Hong Kong is also ranked 12th in QS Best Student Cities 2018. Studying in Hong Kong is a good opportunity to experience Asia, and provides a perspective on how China is changing as it integrates into the global environment. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited