Ametlik kraadi antud Universidad Rey Juan Carlos de Madrid, koostöös Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset .

Režissöörid: dr Manuel Villoria ja dr Isabel Bazaga Fernández
Akadeemiline nõukogu: dr Manuel Arenilla, dr Pilar Laguna, dr Fernando Reinares, dr. Edurne Uriarte, dr. Fernando Vallespín Oña, dr. Francisco Vanaclocha ja dr. Isabel Bazaga Fernández.
Pealkiri: Turvalisuse, kriisi ja hädaolukorra juhtimise magistrikraad (online)
Autorid: 60 ECTS
Kestus: oktoober - juuni
Modaalsus: On-line
Hind: 5000 eurot on-line

Teave ja kontakt: infocursos@fogm.es

Peamine eesmärk on koolitada spetsialiste analüüs, otsuste tegemise ja haldamise seotud nähtusi riski ühiskonnale, eriti põhjalikkust uute riiklike ja rahvusvahelise kuritegevuse ja riski ja hädaolukordade juhtimine.

Suunatud direktorid, juhid, ametnikud ja konsultandid avaliku ja eraturvafirmade või ametiasutustele; ametnikud julgeolekujõudude; liikmed relvajõudude; ja üksikisikute huvitatud professionaalse arengu selles valdkonnas.

See Master on kinnitanud riikliku agentuuri Quality hindamise ja akrediteerimise (ANECA) alusel Haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni Hispaania. Krediiti teenitud Master tuvastatakse automaatselt juurdepääsu doktoriõppe tahes ülikooli Euroopa kõrgharidusruumi.

esitlus

Peamine eesmärk Master 's kraad Security Management, kriisi- ja hädaolukordade oma õpetamismetoodikas ja online, on , et koolitada spetsialiste analüüs, otsuste tegemise ja juhtimise nähtused seotud riski ühiskonnale, täites seda järgmiste kriteeriumidega:

 • Koolitada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste kuritegevuse uute liikide riiklikult ja rahvusvaheliselt
 • Rong spetsialistid riskijuhtimise ja hädaolukorra

Ja kõik koos ühise oskuste arendamist avaliku ja erasektori juhtimise, poliitilise ja sotsiaalse analüüsi, teadmiste juhtimise ja kommunikatsiooni juhtimine.

Programm on suunatud juhid, juhid, ametnikud ja konsultandid avaliku ja eraturvafirmade või ametiasutustele; ametnikud julgeolekujõudude; liikmed relvastatud jõudude ja inimeste huvi arendada oma karjääri selles valdkonnas.

programm

Moodul I

6 krediiti

 • Praegune mõõtmed turvalisust. Õpetab José Antonio Rodríguez (Commissioner of National Police) ja Oscar Jaime (University of Navarra).

Moodul II

6 krediiti

 • Strateegiline inimressursside juhtimine. Juhtimine ja meeskonna juhtimine. Manuel VILLORIA antud (Universidad Rey Juan Carlos).

Moodul III

3 krediiti

 • Uus infotehnoloogia ja turvalisus. Õpetab Enrique Avila (juht Infoturbe Avaliku Guard. Direktor National küberjulgeoleku tippkeskus).

Moodul IV

6 krediiti

 • Strateegiline planeerimine ja koordineerimine ennetava ohutusseadmed. Õpetab Isabel Bazaga (Universidad Rey Juan Carlos) ja Marceliano Gutiérrez (Commissioner of National Police).

Moodul V

6 krediiti

 • Läbirääkimiste, vahenduse ja resolutsiooni sotsiaalse konflikti. Õpetab Carlos María Alcover (URJC).

VI moodul

6 krediiti

 • avaliku korra ja otsuste tegemisel. Hõlbustanud Ruth Casado Bermejo (Universidad Rey Juan Carlos).

Moodul VII

6 krediiti

 • õigusliku ja institutsionaalse raamistiku signalisatsioon Hispaanias. Pablo Acosta (Universidad Rey Juan Carlos).

Moodul VIII

3 krediiti

 • Side juhtimise kriisiolukordades ja hädaolukordades. Luis Serrano (direktor kriisipiirkonda Llorente

Moodul IX

6 krediiti

 • Teadmiste juhtimine: teavet ja tulevikku luure. Hõlbustanud Fernando Velasco (Universidad Rey Juan Carlos).

Moodul X

3 krediiti Valikuline moodul:

Arenenud Uuringud kriisi. Hõlbustanud Fernando Talavera (nõunik peadirektor Tsiviilkaitse ja hädaolukordades, siseministeeriumi).

Täpsem ohutuse uuringud. Õpetab Fernando Reinares (Universidad Rey Juan Carlos).

Magistritöö

9 krediiti

Programmiarendus

Magistriõpe kestab ühe õppeaasta, mis algab oktoobrist 2019 ja lõpeb juunis 2020 (sealhulgas kursuse lõpp). Akadeemilise kursuse avamine toimub 2019. aasta oktoobris. Programm koosneb kokku 60 ainepunkti, mis on kohandatud ECTS-süsteemile ja mis tulenevad Bologna lepingutest ja uuest Euroopa kõrgharidusruumist.

Tiitli allub ületamiseks kõik materjalid, mis sisaldavad käigus ja projekti lõpetamisel End muidugi. Selle arengu saab juhendab õpetaja spetsiaalselt määratud selle ülesande täitmiseks.

Vastuvõtutingimused

See on vajalik, et hoida ametliku ülikooli bakalaureuse kraadi, diplomi või kraadi Hispaania ülikoolis. Õpilased kvalifikatsiooni kõrgharidus välismaa kes ei ole heaks kiitnud Hispaania haridusministeeriumi esitama tõendi, mis tõendab, et need uuringud vastavad tasemeni õpinguid koolituse ja teadlikkuse üliõpilasel juurdepääsu kraadiõppesse.

Sissepääs kriteeriumid

 • Päritolu sarnane kraadi
 • akadeemilise rekord
 • elulugu
 • Seotud kogemus Master
 • Teadmised teises keeles peale Hispaania
 • motivatsioon
 • geograafilist jaotust
 • Intervjuu vajaduse korral

Sissepääs protsessi

2019-20 kursusele on sissepääsuks kolm perioodi:

 • 14. veebruar - 15. märts 2019
 • 3. – 5. Mai 2019
 • 16. maist kuni 30. juunini 2019

On erakordne periood, mis avatakse 7. septembrist kuni 14. septembrini 2019.

stipendiumid

Excellence stipendiumid

Õpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset õpib meistrid seda võib kohaldada eest toetuse saamiseks instituudi Excellence Program. Need stipendiumid maksab 30% õppemaksust, va tasud makstakse ülikooli viide.

Iga õpilane, kes soovib taotleda Excellence stipendiumi antakse sekretariaadile Instituudi astme taotluse, milles ta on terava:

 • isikuandmete
 • Master, kus üliõpilane õpib
 • Dokumentatsioon annab
 • Stipendiumid olete rakendanud või kavatsevad taotleda avalik või eraõiguslik kõne.

Stipendiumitaotlus tuleb esitada registreerimise ajal hiljemalt 10. septembriks 2019.

Stipendiumi taotlus tuleb saata instituudi sekretariaadile samal ajal, kui tehakse koha reserveerimine.

Andmise kriteeriumid toetuste hulka: akadeemilise rekord (70%), isiklik või perekondlik olukord (10%), elukoht väljaspool Madrid aastal enne nende kuulumine (10%) aastas ja isiklik motivatsioon (10%). Õpilased peavad esitama dokumendid, mis tõendavad kõigi nende kriteeriumide ning võib lisada kaks soovituskirja professorid. Instituut võib nõuda valitud õpilast tõendavad esitatud dokumentide originaal või tõestatud koopiad.

Akadeemiline komitee sõlmida stipendiumid koosneb instituudi direktor, peadirektori fond Jose Ortega y Gasset - Gregorio Marañón ja kaks professorit Instituudi määratud ettepanekul direktor instituudi ja peadirektor. Direktorid iga Master saadetud aadressile Instituudi poolt iga aasta 15. novembriks üksikasjaliku arvamuse kohaselt eespool nimetatud kriteeriumidele, mille ettepaneku sõlmida stipendiumid esmajärjekorras kindlaks õpilaste vahel, kes on taotlenud stipendiumi oma Master. Komisjon vastavalt teadetele tõstab ettepaneku anda stipendiume enne iga aasta 1. detsembriks.

Excellence stipendiumi Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on kokkusobimatu mis tahes muu avaliku või erasektori stipendiumi antakse õpilasi osalema Master on registreerunud Instituut. Toetusesaaja on kohustatud teavitama Instituut muid stipendiume antakse 10 päeva jooksul alates toetuse. Instituudi õpilased väidavad summa, mis oleks andnud Excellence stipendiumi Instituut kui selline olukord aset.

Summa toetuse kohaldatakse viimase osamakse õppemaksu .The Instituut võib taotleda stipendiumi õpilastel viia läbi kooliväliste tavade toetamiseks õpetamis-, uurimis- ja kultuurilise institutsiooni tööd, mida tunnustatud sertifikaat . Need tavad ei hõlma töö- või ärisuhted institutsiooni ja ei tasustata.

VILISTLASKOGU Stipendiumid Program

Endine üliõpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on õigus 5% allahindlust iga uue programmi registreeruda. Nimetatud allahindlust, mis loetakse toetuseks, kantakse hind õppemaksu, va tasud makstakse ülikooli viide. Allahindlust rakendatakse viimase osamakse õppemaksu.

Et saada stipendiumi, üliõpilane peab esitama sekretariaadile Instituudi taotluse ja dokumendid, mis tõendavad olles olnud üliõpilane instituudi.

Igal juhul see allahindlus ei kehti teise või järjestikuste registreerumise teemasid, mis ei ole heaks kiidetud või teemade sama programmi, mis ei ole läbinud esimese aasta kursusel.

Soodusmaks ettemaksu eest

Üliõpilased, kes vormistavad esimese sisseastumise väljamaksmise instituudi mis tahes ametlikku kaptenisse enne 16. maid, on samuti õigus saada stipendiumi õppemaksu 5% allahindlusest, välja arvatud ülikoolile makstud tasud. viide.

Soodustust kohaldatakse õppemaksu viimase osamakse puhul. Õpilased peavad esitama instituudi sekretärile taotluse koos tõendiga esimese makse kohta enne 16. maid.

finantseerimine

Tutvuge oma kraadiõppe eelistatud rahastamistingimustega. Usume, et majanduslikud küsimused ei tohiks olla teie koolituse takistuseks.

Programmi õpetamise keel:
Hispaania

Vaata veel 6 kursust Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gassetis »

Viimati uuendatud March 24, 2019
See kursus on Online
Start Date
okt 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,000 EUR
Deadline
sept 14, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
Juuni 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 14, 2019

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 14, 2019
End Date
Juuni 30, 2020