Magistriõpe küberjulgeoleku valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Arvutiteaduse ja tehnikaosakond pakub magistrikraadi küberturvalisuse alal. Küberjulgeoleku valdkonnas pakutav MS pakub kvaliteetset, akadeemiliselt keerulist ja karjääri rikastavat haridusprogrammi, mis vastab tööstussuundumustele, muutuvatele standarditele ja tööandja vajadustele. Aste arendab üliõpilasi, kes on valdkonnas kõrge kvalifikatsiooniga, tehniliselt asjatundlikud ja mõtlevad kriitiliselt küberturvalisuse väljakutsetele. Taotlusi võetakse vastu.

Tipptasemel küberturvalisus

Riikliku julgeoleku agentuur ja sisejulgeoleku osakond on määranud UNT teabe- ja küberturbekeskuse (CICS) küberkaitsealase hariduse ja teadusuuringute akadeemilise kompetentsuse keskuseks. Tippkeskusena õpivad meie õpilased oma ala asjatundjatelt ning omandavad teadmisi ja oskusi, millel on praktilised rakendused tööstuses kraadiõppe järgselt.

Kasvavad tööstuse vajadused küberturvalisuse valdkonnas

Praegu on meie riigis hinnanguliselt 500 000 küberturbe töökohta, alates juhtkonnast, teadlastest, arhitektidest ja administraatoritest ning lõpetades igat liiki tehniliste töötajatega. Küberjulgeoleku töökohtade aruandes 2018–2021 ennustatakse, et aastaks 2021 on küberturvalisuses 3,5 miljonit täitmata töökohta. Kuna uued tehnoloogiad sisenevad igapäevaelu igasse ossa, on ekspertiisi puudumise tõttu oodata, et nõudlus kõrgema kraadiga inimeste järele kasvab plahvatuslikult.

Konkurentsivõimelised palgad

Küberjulgeoleku spetsialiste palkavad ettevõtted pakuvad ka tulusaid palku.

Tööstustatistika büroo (mai 2019) andmetel teenivad infoturbe spetsialistid keskmiselt 106 000 dollarit aastas. See on USA täistööajaga töötajate peaaegu kolm korda suurem kui keskmine mediaansissetulek.

Tööstatistika büroo andmetel on arvutisüsteemide projekteerimis- ja teenindussektoris kõige rohkem küberturbega seotud töökohti.

Alates 2020. aasta aprillist on USA-s küberjulgeoleku magistrikraadi keskmine aastane töötasu 102 037 dollarit. Põhineb meie õpilaste tööhõive, MS kraadi peetakse võrdseks kaheaastase kogemusega tööstuses. Paljud MSi üliõpilased palgatakse pärast kooli lõpetamist tööstuses juhtpositsioonidele.

Töökohad pärast lõpetamist

Pärast kooli lõpetamist valmistatakse küberjulgeoleku lõpetanutega MS ette töökohti turvalises tarkvaraarenduses, süsteemi testimises / hindamises, andmeturbeanalüüsis, IT-turvalisuse projektihalduses, küberkaitseanalüüsis, haavatavuse hindamises ja süsteemiturbetehnikas, turbearhitektuuris, ettevõtte arhitektuuris ja teadusliku uurimistöö ametikohad.

Programmi nõuded

Kõik magistriõppesse kandideerivad tudengid peavad olema läbinud 4-aastase bakalaureuse kraadi. Lisaks peavad rahvusvahelised taotlejad, kellel pole USA asutuse varasemat kraadi, esitama tõendid inglise keele oskuse kohta. Üliõpilase kohustus on saada ametlikud hinded Põhja-Texase ülikooli lõputunnistusele. Kui tudeng ei ole taotluse läbivaatamise ajal esitanud ELP-i tõendit, võidakse nad tinglikult MS-i programmi vastu võtta, kuid enne klassidesse registreerumist lubatakse neil esitada ELP-i tõend. Kui te ei vasta inglise keele miinimumnõuetele, on teil võimalus registreeruda IELI programmi.

Magistriprogrammi lubamiseks ei nõuta eelnevat arvutiteaduse ja inseneri kraadi, kuid vastuvõtukomisjon otsib tõendeid selle kohta, et taotlejal on teaduse magistriõppes edukaks saamise võimalused. Sissepääs on konkurentsivõimeline ja põhineb meie programmis saadaolevate ametikohtade arvul.

Rahaline abi

Praegu on UNT-l SFS (teenuse stipendiumid) programm doktorantuuris õppivatele MS üliõpilastele. programmi. Stipendiumitest huvitatud õpilased saavad teavet leida aadressilt https://cics.unt.edu/sfs-phd-programm.

Praegustele küberjulgeoleku peamistele õpetajatele, kes õpivad tundides UNT-is, pakutakse õpetaja assistendi või õpetaja (TA / TF) ametikohti. Võimalikud üliõpilased on kandideerima oodatud, kuid potentsiaalsetele uutele tudengitele pakutakse neid ametikohti väga harva. Teadusuuringute assistendi (RA) ametikohad valivad üksikud professorid oma praeguste üliõpilaste hulgast. Õpilased peavad esitama täidetud abistamistaotluse, mis on sisseastumisavalduse vormist eraldi, et seda arvestada.

Vastuvõtutingimused

Küberjulgeoleku magistriprogrammi vastuvõtmiseks peavad õpilased vastama järgmistele nõuetele.

  • Bakalaureusekraad seotud valdkonnas.
  • Vähemalt 3,0 GPA bakalaureuseõppe kursustel.
  • GRE hinded. Edukad taotlejad esitavad tavaliselt versiooni jaotises Kvantitatiivne jaotis 146 või kõrgemad hinded 155 või kõrgemal ja analüütilisel kirjutamisel 3.5.
  • Enamik rahvusvahelisi taotlejaid peavad tõendama inglise keele oskust: TOEFL 83 või IELTS 7.0.

Õpilased, kellel puudub küberjulgeoleku taust, võivad programmis osalemiseks saada tasemeõppe kursusi, mille osakond on määranud.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two n ... Loe edasi

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two non-tenure-track faculty members in 2019, with plans to continue expanding over the next 4-5 years. Näita vähem