Magistriõpe keemia- ja materjalitehnikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc keemiatehnoloogia ja materjalide insener

See meister on ühiselt korraldatud Vrije Universiteit Brussel koostöös Université Libre de Bruxelles'iga, mille tulemuseks on ühine magistrikraad.

Selle magistriõppe eesmärgiks on koolitada üliõpilasi inseneride töölevõtmiseks sellistes valdkondades nagu naftakeemia ja polümeeri tööstus, farmaatsiatööstus, toiduainetööstus, biotehnoloogia, anorgaaniline lahtiselt keemia, kaevandustööstus ja ringlussevõtu tööstus. Programm hõlmab kahte erinevat profiili: protsessi tehnoloogia ja materjalid .

Minge programmi veebilehele

PROGRAMMI ÕPPEKAVA

Protsessi tehnoloogia profiilis õpetatakse tudengit töötama tootmisüksustes, konsultantide inseneribüroos ja keskkonnasektoris. Materjalide profiil hõlmab eri tüüpi materjalide tootmis- ja arendusrajatisi. Magistriprogrammil on 56 ECTS ainepunkti ühine tuum, mis tagab mõlema profiili vahelise vastastikuse koostoime ja integratsiooni. Materjalide keskkonnasõbralike ja ohutute tootmisprotsesside väljatöötamine, materjalide kujundamine ja töötlemine vahesaadusesse või valmistoodetesse ning materjalide optimaalne integreerimine teistesse valdkondadesse on tihedalt seotud keskkonnasõbralike keemiliste protsesside optimeerimisega üldiselt.

Ettevõtlus Võite võtta ettevõtlusalaseid kursusi, mis täiendavad teie haridust. Nende kursuste käigus tutvustatakse äri- ja majandusküsimusi, raamistikke ja vahendeid üldiseks juhtimiseks, personalijuhtimiseks, suhtlemiseks ja meeskonna loomiseks, turunduseks ja raamatupidamiseks. Lühidalt, kõik, mis üliõpilasel on nina ettevõtlusalgatusega, vajab.

Praktika Praktika on 40- või 60-päevane koolitusaeg, mis annab õpilastele võimaluse osaleda aktiivselt professionaalses maailmas ja omandada inseneri kompetentsid reaalsetes olukordades. Võite võtta internatuuri Belgias või Belgias asuvas firmas või väljaspool Belgiat asuvas labori või uurimisinstituudis. Ja veelgi enam, teie väitekirja uurimist saab läbi viia ettevõtte, tööõppeuuringute instituudiga, kus te töötate.

VASTUVÕTMISNÕUDED

Akadeemilised nõuded Õppuritel, kellel on samas õppes bakalaureusekraad (keemia- ja materjalimaterjalid), on otsene juurdepääs nende rakendusfaili hindamisele. Teise inseneri kraadi omanikud peavad olema õppekavavolikogu heaks kiidetud / heaks kiidetud.

Keele nõuded Tulevased üliõpilased võivad tõendada, et inglise keele oskus on piisav

KUIDAS KANDIDEERIDA

Taotluse esitamiseks peate täitma veebipõhise taotlusvormi (allpool olev nupp).

Taotlege nüüd MSc. Keemia ja materjalide ehitus

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the ... Loe edasi

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the most interesting cities in Europe. Almost 200 years of experience and history await you at its green, urban campuses. A young university with a well-established tradition The single word ‘vrije’ in ‘Vrije Universiteit Brussel’ means ‘free’ and really tells you everything you need to know about the ambition of our university: the promotion of research and thought without dogmas and prejudices. Because studying at VUB, in an open atmosphere of tolerance and diversity, means growing into an independent and critically- thinking individual who can cope with our fast-changing world. Näita vähem