Magistriõpe keskkonnapoliitikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Lõpetaja õpetatud (9. tase mittemajanduslik ainepunkt, ainepunktid 90)

Selle üheaastane magistrikraad on mõeldud õpilaste varustamiseks oluliste teadmistega keskkonnasäästlikkuse ning keskkonnaalase tegevuse poliitiliste ja juhtimisraamistike kohta, arendades samal ajal ka peamisi professionaalseid tööriistu, mis võimaldavad lõpetajatel rakendada oma poliitikale orienteeritud oskusi loovalt oma tulevases karjääris. Programm võtab keskkonnaküsimustest rahvusvahelise perspektiivi ja uurib üha keerukamaid keskkonnaprobleeme, millega ühiskonnad ja valitsused kogu maailmas silmitsi seisavad, käsitledes selliseid kaasaegseid keskkonnaalaseid arutelusid nagu kliimamuutused, veepoliitika, energiajulgeolek ja jätkusuutlikkus ning linnade vastupidavus. Õppetöö on keskendunud keskkonnapoliitika kujundamise valdkondadele ja oskustele ning integreeritud grupiprojekti moodul annab praktikapõhise ülevaate poliitikakujundamise protsessist. Õpilased saavad täiendada oma teadusuuringutega seotud huvisid lõputöö või praktika ajal kolmandal trimestril. Õpilased võivad saada praktilisi kogemusi poliitikaanalüüsis, keskkonnahindamises, tasuvusanalüüsis, avalikkuse osaluses ja riskijuhtimises. Peamised kutseoskused tulevase karjääri kujundamisel hõlmavad juhtimist, probleemide lahendamist, suhtlemist, meediaoskusi, aruande kirjutamist, rühmatööd, esinemisoskust ja projektijuhtimist.

Õppekavade teave võib muutuda.

Kes peaks kohaldama?

Täistööajaga variant sobib:

Kodused (EMP) taotlejad: jah

Rahvusvahelised (EMP-välised) taotlejad, kes elavad praegu väljaspool EMP piirkonda. Jah

kursuse kirjeldus

Kõik õpilased annavad 90 ainepunkti mitmesuguseid mooduleid, mis aitavad neil arendada poliitikakujundamisel põhilisi teadmisi ja oskusi ning võimaldavad neil neid uusi oskusi kasutada mitmesuguste kaasaegsete keskkonnaalaste väljakutsete haldamiseks. Lisaks õpetatavatele moodulitele võtavad õpilased ette praktikapõhise stuudiumimooduli ja saavad lõputöö või praktika korraldamisega tegeleda ka oma erialaste huvidega.

Visioon ja väärtushinnangud

Keskkond on üks kõige keerulisemaid ja pakilisemaid väljakutseid, millega seisavad silmitsi üksikisikud, ühiskonnad ja poliitikakujundajad kogu maailmas. Need väljakutsed ulatuvad globaalsest kohalikust mastaabini, kuna poliitikakujundajad tegelevad jätkusuutlikuma ja vastupidavama ühiskonna ülesehitamisega, tasakaalustades samal ajal keskkonnaeesmärke majanduslike ja sotsiaalsete eesmärkidega. MSc keskkonnapoliitika eesmärk on anda lõpetajatele erialaseid teadmisi, oskusi ja tööriistu, mis on vajalikud nende pakiliste probleemide lahendamiseks ja karjääriks keskkonna valdkonnas, kus nad aitavad kaasa jätkusuutlikumale ja vastupidavamale tulevikule. Tahame luua kriitilisi mõtlejaid ja tõenduspõhiseid poliitikakujundajaid, kellele on sisendatud tugev teoreetiline arusaam ja teadusuuringute võime. MSc keskkonnapoliitika programmi interdistsiplinaarsus toetab neid väärtusi. Ehkki see keskendub keskkonnapoliitikale, hõlmab see ka tugeva aluse tehnilistele oskustele ja säästva arengu mõistmisele. Programm tasakaalustab kõiki neid hariduse harusid, sealhulgas põhioskused (nt GIS ja keskkonnamõju hindamine), põhiteadmised (nt keskkonnaökonoomika ja Euroopa keskkonnapoliitika) ning säästva arengu vahendid. Programm soodustab õpikeskkonda, mis tugineb meie akadeemilise personali teadusuuringutele ja teadmistele koos uuenduslike keskkonnavaldkonna praktikute teadmistega. Selle programmi peamine õpetamisruum on UCD Richview'is asuvates planeerimis- ja keskkonnapoliitika hoonetes olemasolevad ruumid, sealhulgas loengute ja stuudio ruumid ning GIS laborid. Programm pakub segaõppe kogemust, mis hõlmab nii traditsioonilisi loenguid kui ka interaktiivset stuudiopõhist õpet. Hindamine hõlmab pidevat hindamist, nähtamatuid eksameid ja mittetraditsiooniliste õpilastööde hindamist (nt esitlused).

Programmi tulemused

 • Teadvustada poliitiliste lähenemisviiside ruumilisi tagajärgi ning mõistma keskkonnapoliitika protsesside ja tulemuste õigluse olulisust.
 • Rakendage oma tööalaseid teadmisi tööriistade ja ülekantavate oskuste abil, et luua integreeritud ja tõenduspõhine vastus keskkonnaprobleemidele, sealhulgas kliimamuutustele, et saavutada vastupidavam ja jätkusuutlikum tulevik.
 • Suhtlege tõhusalt verbaalselt, graafiliselt ja kirjalike dokumentide kaudu ning edastage mõistete, teadmiste ja järelduste kaudu interdistsiplinaarses keskkonnas eakaaslastele, erialaspetsialistidele ja muudele spetsialistidele.
 • Näidake tõhusaid teadusuuringuid, poliitikaanalüüsi vahendeid ja hindamisoskust ning oskust töötada välja tõenduspõhised poliitilised ettepanekud.
 • Programmi eduka läbimise korral peaksid õpilased suutma: Hinnata keskkonnapoliitika uurimistööd, arendada iseseisvate teadlastena töötavaid oskusi ja teadvustada teadusuuringute väärtust sisendina paremasse poliitikakujundamisse ja rakendamisse.
 • Mõista, kuidas keskkonnapoliitikat rakendatakse laiemas poliitilises, institutsionaalses ja õiguslikus raamistikus, ning mõista sotsiaalset, majanduslikku ja poliitilist konteksti, mis annab teavet säästva arengu saavutamise lähenemisviiside kohta.
 • Mõista väljakutsete ja vastutuse hindamist kompromisside hindamisel keskkonnaprobleemidele reageerimisel ning olla valmis neid kriitiliselt hindama, nende üle arutlema ja neid kajastama ning tegutsema ühise hüve huvides.
 • Töötage tõhusalt nii omaette kui ka meeskonna osana interdistsiplinaarses kontekstis.

Karjäär

Tänaseks on meie lõpetajad olnud väga edukad tööhõives keskkonnaga seotud valdkondades mitmesugustel avalikel, era- ja vabaühenduste organisatsioonidel. Varasemad lõpetajad töötavad nüüd paljudes riiklikes ja rahvusvahelistes ametites, sealhulgas eraõiguslikes (nt Samsung Electronics; Wisetek; Citi Bank; AWN Consulting; EnvEcon; Irish Water), avalik-õiguslikes asutustes (nt riiklike kulutuste ja reformide osakond; Hollandi välisministeerium). Küsimused) ja valitsusväliste organisatsioonide organisatsioonid (nt jesuiitide usu ja õiguse keskus; taimetaimemajanduse sihtasutus; Brasiilia Amazoni keskkonnauuringute instituut; public policy.ie; Iirimaa üldine tegevuskava) erinevatel keskkonnaalasetel ametikohtadel (nt keskkonnakonsultandid; poliitikaametnikud; teadlased) ; kliimaametnikud; keskkonnaametnikud).

Ka meie lõpetajad on edasi õppinud (PhD).

Milliseid mooduleid ma saan võtta?

1. etapp - tuum
 • Tööriistad tolmu arendamiseks, ENVP40040
 • Keskkonnaökonoomika
 • Keskkonnapoliitika uuringud, ENVP40170
 • Euroopa keskkonnapoliitika, ENVP40180
 • Keskkonnapoliitika rakendused, ENVP40190
 • Keskkonnarisk
1. etapp - võimalus
 • Keskkonnapoliitika lõputöö, ENVP40030
 • Praktika - uurimisprojekt, ENVP40160

Tasud, rahastamine ja stipendiumid

MSc keskkonnapoliitika (W269) täiskohaga
 • EL: tasu aastas - 7885 eurot
 • EL-iväline: tasu aastas - 25600 eurot
MSc keskkonnapoliitika (W271) täiskohaga
 • EL: tasu aastas - 8985 eurot
 • EL-iväline: tasu aastas - 25600 eurot

*** Tasud võivad muutuda.

Pange tähele, et UCD pakub mitmeid kraadiõppe stipendiume täiskoormusega isemajandavatele rahvusvahelistele üliõpilastele, pakkudes kohta UCD kraadiõppe programmis.

Sisenemise nõuded

 • See programm on mõeldud taotlejatele, kellel on kraad mõnes distsipliinis nagu sotsiaal- ja kunstiteadused, keskkonnateadused, õigus, äriõpe või inseneriteadus.
 • Autasustatud bakalaureuse kraadi (NFQ 8. tase) minimaalse ülemise teise klassi kiitusega või rahvusvahelise samaväärsusega on vaja
 • Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad tõendama ka IELTS 6.5 (igas elemendis mitte vähem kui 6,0 riba) või samaväärse inglise keele oskust.
 • Õpilased täites programmi akadeemilise sisenemise nõuded, kuid mitte inglise keeles nõuded võivad siseneda programmi pärast edukat lõpetamist UCD Enne Istungitevahelisel või International Pre-Magistriõpe Pathway programmid.
 • Need on minimaalsed sisenemisnõuded - mõne programmi jaoks võidakse nõuda lisakriteeriume.

Iseloomustus

Lõpetaja profiil - Tiago Reis, Brasiilia

"Valisin UCD keskkonnapoliitika magistrandid, kuna soovisin teha karjäärivahetuse oma logistikaettevõtete juhtimisest kvalifitseeritud sotsiaal-keskkonnaalasele karjäärile. UCD programm valmistas mind selleks karjäärimuutuseks ette, pakkudes mulle teadmisi ja olulisi teadmisi. keskkonnateaduste ja poliitika valdkonna ideid ning andes mulle siirdatavad oskused, mis oleksid hiljem minu kui vabaühenduste uurija, projektijuhi ja aktivistina tööalaselt hindamatud. Keskkonnapoliitika programmis on tasakaal teadusliku ülevaate, poliitika kohaldamise ja ülekantavate oskuste arendamine avaldas mulle tõelist muljet. Soovitan UCD-d teistele rahvusvahelistele tudengitele, kuna see on elav ülikool, suurepärase infrastruktuuri, õppejõudude ja töötajatega. Lisaks on Dublin fantastiline koht elamiseks, kus saate teenindada ja kultuurilooliselt tegutseda. elu lähedal ja samal ajal on UCD ülikoolilinnak vaikne ja rahulik, et keskenduda õpingutele. "

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Welcome to the College of Engineering and Architecture. The College, with over 320 staff and almost 2,200 students (including 626 international students), is the largest and most comprehensive in Irel ... Loe edasi

Welcome to the College of Engineering and Architecture. The College, with over 320 staff and almost 2,200 students (including 626 international students), is the largest and most comprehensive in Ireland. There are six Schools in the College, covering the Engineering disciplines of Chemical, Civil, Electrical, Electronic, Biosystems, Food, Mechanical and Materials Engineering, together with Architecture, Landscape Architecture, Planning and Environmental Policy. Through the Schools, we offer a wide range of undergraduate and taught masters programmes and are committed to the on-going development of both discipline-specific and interdisciplinary teaching and research. Näita vähem