Õppekava - INTER-EnAgro

Üldine informatsioon

INTER-EnAgro kraadiõppekava pakub teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, mis on suunatud loodusvarade, nagu muld ja vesi, säästvale kasutamisele ja majandamisele ning inimtegevuse, eelkõige põllumajanduse positiivsetele ja negatiivsetele mõjudele nendele ressurssidele. Programm on mõeldud bakalaureuseõppe jätkamiseks ja võimaldab jätkata õpinguid kraadiõppe tasemel.

Tänapäeva õpetamisprotsessi ja täielikult inglise keele õppe programmi alusel (riiklike ja rahvusvaheliste õpetajate osalusel) saavad õpilased omandada üldisi ja valdkonnapõhiseid oskusi, mis on vajalikud säästva arengu eesmärkide saavutamiseks ja töötamiseks erinevates valdkondades. põllumajandus, keskkonnakaitse ja loodusvarade säästev kasutamine. Eesmärk on harida eksperte, kellel on teadmised, oskused ja pädevused põllumajanduse, keskkonnakaitse ja sellega seotud loodus-, inseneri- ja bioteaduste alus- ja rakendusuuringute valdkonnas. Lisaks on eesmärgiks koolitada üliõpilasi osalema kõrgharidusasutustes ja teadusasutustes läbiviidavas teadus- ja keskkonnakaitsealases teadustöös ning täiendõppes kraadiõppes. Inglise keele õpetamine võimaldab osaleda programmides rahvusvahelisel tasandil ning hõlbustab ka teabevahetust, õppe sisu täiustamist ja täiustamist, koostööd rahvusvahelise partneriga ja suutlikkuse suurendamist õpetamises ja teadustöös.

Programmi spetsiifilisus

Õppekava võimaldab üliõpilastel arendada ja rakendada oma teadmisi, oskusi ja pädevusi järgmistes valdkondades: - teadmised / mõistmine põhilistes teadusvaldkondades: põllumajandus, keskkonnakaitse ja sellega seotud loodus-, inseneri- ja bioteadused; - intellektuaalsed oskused fundamentaalsetes ja rakenduslikes teadusvaldkondades - looduslike ja agroökosüsteemide toimimine interdistsiplinaarse ja tervikliku lähenemisviisi abil; - praktilised oskused ja pädevused maapiirkondade säästva arengu praeguste vajaduste ja suundumuste tunnustamisel, eelkõige põllumajanduse rolli kohta.

Töövõimalused

Õppekava avab töövõimalusi sellistes valdkondades nagu arenguprojektid või arendus-, kõrgharidus-, teadus-, eraettevõtluse, nõustamisfirmade, õigusnormide vastuvõtmise eest vastutavate asutuste ja nende kehtestamine, valitsus- ja valitsusvälised organisatsioonid, kohalikud organisatsioonid. riiklikud ja rahvusvahelised institutsioonid.

Õppekava teadusvaldkond

Biotehnoloogia

Õppekava kestus

Õppekava kestab 2 aastat, kusjuures õppekoormus on vähemalt 120 ECTS

Vastuvõtutingimused

Kraadiõppekava on avatud kandidaatidele, kellel on juba bakalaureusekraad või samaväärne diplom põllumajanduses või metsanduses, ökoloogias, bioloogias, geoloogias, geograafias või teistes sellega seotud valdkondades.

  • Huvi väljendamine (nõutavad dokumendid)
  • Täidetud ja allkirjastatud taotlusvorm
  • Bakalaureusekraadi koopia (kui see on saadud)
  • Kirjete protokoll
  • CV
  • Inglise keele oskus

Õpetuskeel

Kõik loengud, harjutused ja rühmatöö viiakse läbi inglise keeles. Õpilastel peab olema hea inglise keele oskus, mida nad peavad tõendama vähemalt B2 tasemel vastavalt Euroopa tugiraamistikule või esitades oma Cambridge'i täiustatud tunnistuse inglise keeles.

Õppemaks

17,500,00 HRK (2,500,00 €) õppeaasta kohta.

Horvaatia kodakondsusega üliõpilased ja ELi riikide üliõpilased maksavad 50% õppemaksu.

Kontakt

Professor Gabrijel Ondrasek, doktoriõppe programmi koordinaator
E-post: gondrasek@agr.hr
Telefon: 385 1 239 3702

Rahvusvaheliste suhete büroo
E-post: umo@agr.hr
Telefon: 385 1 239 3611

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Viimati uuendatud Mai 27, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
1,750,000 HRK
17,500,00 HRK (2,500,00 €) õppeaasta kohta. Horvaatia kodakondsusega üliõpilased ja ELi riikide üliõpilased maksavad 50% õppemaksu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date