Magistriõpe keskkonnatehnoloogias ja rahvusvahelistes küsimustes (MSc)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe keskkonnatehnoloogias ja rahvusvahelistes küsimustes (MSc)

See magistriprogramm on Viini diplomaatilise akadeemia ja TU Wieni koostöö tulemus. Viimastel aastatel on kohalike, piirkondlike ja ülemaailmsete tasandite keskkonnaküsimuste ja arutelude tähtsust suurendatud. See seab uued ja suurenenud nõudmised inimestele, kes puutuvad kokku keskkonnaküsimuste poliitilise, juriidilise, tehnilise ja majandusliku küljega.

Magistriõppekava pakub tugevat alust ja võimaldab lõpetajatel selles valdkonnas väljakutseid lahendada. Keskkonnaküsimused on muutunud üha olulisemaks ja olulisemaks ka projektijuhtimise valdkonnas. Ka ministeeriumide ja rahvusvaheliste organisatsioonide ning valitsusväliste organisatsioonide esindajad peavad keskkonnaküsimustega rohkem tegelema. See MSc Programmi eesmärk on valmistada ette lõpetajate tegeleda rahvusvaheliste küsimustega.

Nii tehniliste kui ka rahvusvaheliste keskkonnaalaste küsimuste ja teemade kombineerimine valmistab lõpetajaid ette nii juhtide, inseneride, poliitikute ja diplomaatide karjääri kui ka kõrgematel ametikohtadel töötavate töötajate jaoks, kes peavad ratsionaalselt hindama ja kes aktiivselt osalevad nende elluviimisel, rakendamisel ja juhtimisel. uued standardid.

Lõppekraad "Magistriõpe keskkonnatehnoloogias ja rahvusvahelistes küsimustes" (MSc), mille annab TU Wien

Inglise keele õpe

Kestus 4 semestrit

Programm algab 30. septembril 2019

Taotluse esitamise tähtaeg 15. märts 2019

Sisu

Kõige olulisemaid kohalikke, piirkondlikke ja globaalseid keskkonnateemasid analüüsitakse juriidilisest, majanduslikust, poliitilisest ja tehnilisest seisukohast. Magistriprogrammi eesmärk on tutvustada postilõpetajatele mitmesuguseid erinevaid teemasid ja teemasid, et nad saaksid tegeleda kõigi keskkonnaprobleemidega.

Tehniliste küsimuste keskmes on õhu ja vee kvaliteedijuhtimine, ressursside ja energia haldamine ning kõik kliima ja selle arendamisega seotud küsimused.

Täiendavaid teemasid käsitletakse ja kutsutakse kokku keskkonnapoliitikat, majanduslikke teemasid ja küsimusi ning õiguslikke küsimusi.

 • Poliitikateadus ja rahvusvaheline seos
 • Rahvusvaheline ja Euroopa õigus
 • Rahvusvaheline majandus
 • Kaasaegne ajalugu
 • Vabatahtlikud kursused
 • Keskkonnatehnoloogia üldised teemad ja seminarid
 • Järelevalve ja säästev areng
 • Õhk, vesi ja jäätmed
 • Keskkond ja tehnoloogia
 • Magistritöö
 • Sihtgrupp

See MSc programm on mõeldud ühelt poolt insenerid, kes soovivad täiendavaid teadmisi ja haridust ja teiselt poolt inimestele, kellel on akadeemiline taust venturing selles valdkonnas.

Vastuvõtutingimused

Vastuvõetud on isikud, kellel on bakalaureusekraad, magistrikraad või rahvusvaheliselt tunnustatud esimene aste.

Suurepärane inglise keel on lisakriteeriumiks. Emakeelena kõnelejad peavad keeleeksami sooritamisega tõendama oma keeleoskust. Järgmised sertifikaadid on täidetud:

 • Esimene aste inglise keeles
 • CPE
 • IELTS-test (vähemalt 7,0) või
 • TOEFL-test (vähemalt 627 punkti [kirjutatud] või 263 punkti [arvutipõhine] või 106 punkti [internetipõhine]).

Õppemaks

26 600 eurot (va reisikulud)

Viimati uuendatud Veebruar 2019

Teave kooli kohta

For a number of decades now, the TU Wien has been one of the most high-profile providers of continuing education in Austria. The internationally oriented Continuing Education Center (CEC) of the TU Wi ... Loe edasi

For a number of decades now, the TU Wien has been one of the most high-profile providers of continuing education in Austria. The internationally oriented Continuing Education Center (CEC) of the TU Wien sees its primary task as twofold. Firstly, to help graduates exploit the full potential of a technical and scientific education. Secondly, to open up new fields for professional development for individuals who display initiative and have the relevant practical experience. Näita vähem