Kursuse kirjeldus

See kraadiõpe toimub täielikult inglise keeles ning annab põhjaliku arusaamise konkreetsetest vormidest ja sotsiaalsest, majanduslikust, piirkondlikust ja institutsionaalsest dünaamikast, mis iseloomustab kohaliku arengu protsesse erinevates kontekstides ja erinevatel arengutasanditel ning teadmisi, mille eesmärk on edendada selle rakendamist. jätkusuutlikkuse protsessi (tegevuspõhimõtted, tegevuspõhimõtted).
Eelkõige püütakse selle kraadiõppe eesmärgiga pakkuda kohalike arenguprogrammide ja projektide koostamisel, rakendamisel, jälgimisel ja hindamisel kasutatavaid erinevaid metoodikaid põhjalikult.

See kursus hõlmab tegevusi, mis on pühendatud kõrgtehnoloogiliste teadmiste omandamisele poliitilise, majandusliku, piirkondliku ja sotsiaalse korralduse, kohaliku ja jätkusuutliku arengu mõõtmise statistika, kultuuridevahelise õppimise, grupidünaamika kujundamise ja arendamise kohta.

Kursus hõlmab kohapealset praktikat Itaalias või välismaal koostöös asjaomaste ametiasutuste ja valitsusväliste organisatsioonidega, et viia läbi juhtumiuuring, mis annab alust magistrikursuse lõpueksamiks.

Kursuse ülesehitus

Kõik valitud taotlejad peavad osalema Kick-off seminaril (KOS), mis annab kursuse esialgse ülevaate. KOS toimub 23. – 27. Septembrini 2019 ajalooliste ja geograafiliste teaduste osakonna ja iidse maailma geograafiaosakonnas (Via del Santo, 26).

KOS-is osalemine on kohustuslik.

 • Geograafiline ruum: teoreetilised ja empiirilised lähenemisviisid
 • GIS kohalikuks arenguks
 • Kohaliku arengu territoriaalsed tavad
 • Kohaliku arengu juhtimine
 • Projekti planeerimise ja hindamise põhialused
 • Keskkonna- ja sotsiaalne vastutus kohaliku arengu protsessis
 • Majandusprotsessid kohalikus arengus
 • Poliitilise majanduse teemad: piirkonnad ja linnad
 • Majanduspoliitika ja kohalik areng
 • Sotsiaalne dünaamika kohalikus arengus
 • Grupi dünaamika ja transformatiivne õppimine
 • Teadmised, suhtlemine ja liikuvad kogukonnad
 • Kuidas mõõta kohalikku arengut
 • Kuidas mõõta kohaliku arengu programmide mõju
 • Praktika ja väitekirja

Karjäärivõimalused

See kraadiõpe valmistab õpilasi ette kohaliku arengu kutsealadele ja üldisemalt arengukoostööle erinevates sotsiaalsetes ja piirkondlikes kontekstides, valitsusväliste organisatsioonide, eri tasandi valitsuste, rahvusvaheliste organisatsioonide ja asutuste, kutse- ja naabrusliitude vahel. Potentsiaalsed töövõimalused on arengukoostöö laiemas valdkonnas - eriti detsentraliseeritud - ning kogukonna arengu edendamisel kontekstianalüüsi ja teostatavusuuringute, projektitsükli raames toimuvate tegevuste, osalemise kaudu selle sektori poliitika ja programmide väljatöötamisel ja hindamisel.

Riiki sisenemise nõuded

 1. Ülikooli bakalaureusekraad, mis vastab Itaalia Laurea triennaalile vähemalt 180 krediiti.
  Õpilased võivad tulla mitmetest distsiplinaarvaldkondadest, sealhulgas: poliitikateadus, rahvusvahelised suhted ja diplomaatia; rahvusvaheline majandus, juhtimine, koostöö ja areng; kultuuridevaheline suhtlus, meedia ja kultuuriuuringud; rahvusvaheline õigus; lingvistika; poliitiline filosoofia; geograafia; psühholoogia; sotsioloogia; ajalugu.
 2. Keeleoskus: inglise keele sertifitseeritud B2 tase (emakeelekandidaadid on sertifikaadi saatmise kohustusest vabastatud).
 3. Akadeemiline saavutamine: vähemalt 95/110 astme kvalifikatsioon Itaalia süsteemis.

Keelenõuded

Sertifitseeritud B2 keele tase, välja arvatud juhul, kui taotleja on inglise keelt emakeelena kõneleja või inglise keele bakalaureusekraad.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 18 kursust University of Padovais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,507 EUR
Tasud ay 2018/19 eest. Tasusid saab märkimisväärselt loobuda teie „Ekvivalentse majandusliku seisundi indeksi - ISEE” alusel.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date