Magistriõpe kommunikatsioonitehnoloogias ja multimeedias

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks õppida sidetehnoloogiaid ja multimeediat University of Brescia ?

 • Et saada kõige konkurentsivõimelisemaks haridus rahvusvahelisel areenil suurte mängijate seas, kes määravad tänapäeva digitaalse maailma ja mobiilseadmete arengu: kommunikatsioonitehnoloogia ja multimeedia magistrikraad võib olla tänapäevase kõrgelt kvalifitseeritud töökoha positsiooni käivitaja. kiiresti arenev maailm.
 • Lisateave multimeedia sisu edastamiseks ja haldamiseks mõeldud riist- ja tarkvarasüsteemide analüüsimise ja väljatöötamise kõige arenenumate meetodite kohta. Kujutise analüüsi, sidevõrkude, fotoonika ja nanotehnoloogiate oskused on üks peamisi nõudeid töötleva tööstuse (tööstus 4.0) ja biomeditsiini sektoris.
 • Lõpetada kraad põhjaliku tehnilise inglise keele oskusega, osaledes rahvusvahelistes mobiilsusprogrammides. Lisaks on võimalik saada kahekordne kraad Euroopa ülikoolidega, kes osalevad Euroopa Liidu rahastatavas Erasmus Mundus konsortsiumis EMIMEO (Erasmus Mundus uuenduslike mikrolaineelektroonika ja optika valdkonnas).
 • Õppida osakonnas, kus uurimistegevus annab õpilastele eksperimentaalsed võimalused ja võimalused kõige arenenumate teemade käsitlemiseks ning oma ideede arendamiseks ja katsetamiseks: infotehnoloogia osakond on üks Itaalia 19 valitud tippkeskusest. Haridus-, Ülikooli- ja Teadusministeerium (MIUR) tööstus- ja infotehnoloogia valdkonnas ning infotehnoloogia valdkonnas on ainus Lombardia piirkonna tippkeskus.

Kursuse ülevaade

 • Õppekava liik: magistrikraad
 • Kestus: 2 aastat
 • Krediit: 120 ECTS
 • Asukoht: Brescia
 • Riiki sisenemise nõuded: kolmeaastane ülikoolikraad või diplom või muu tunnustatud ja tunnustatud välisriigi kvalifikatsioon
 • Keel: inglise keel
 • Asukoht: Engineering campus, 43 Via Branze, Brescia

Õppimise eesmärgid ja oodatavad tulemused

Magistriõppe programm kommunikatsioonitehnoloogias ja multimeedias , õpetatakse inglise keeles, koolitab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, kellel on tugevad taustad telekommunikatsiooni aluseks olevate distsipliinide teoreetilistel alustel, ning pakub põhjalikke spetsiifilisi teadmisi tehnoloogiate ja metoodikate kohta tehnika tasemes. uuenduslike kommunikatsioonisüsteemide arendamine, samuti tehnilised ja erialased oskused rakenduste probleemide lahendamiseks ja lahendamiseks telekommunikatsiooniteenuste ja -süsteemide erinevates valdkondades.

Kommunikatsioonitehnoloogia ja multimeedia lõpetajad:

 • omama piisavaid teadmisi matemaatika ja teiste põhiteaduste teoreetilistest ja teaduslikest aspektidest, samuti üldehitusest ja täpsemalt infotehnoloogiast. Nad saavad neid teadmisi kasutada interdistsiplinaarset lähenemist nõudvate keeruliste tehniliste probleemide tõlgendamiseks ja kirjeldamiseks;
 • on võimeline kavandama, kavandama ja juhtima uuenduslikke telekommunikatsioonisüsteeme, protsesse ja teenuseid, samuti väga keerulisi eksperimentaalseid tegevusi;
 • on omandanud hea inglise keele oskuse telekommunikatsiooni erivaldkonnas ning õppinud mõistma ja paljastama inglise keeles keerulisi teemasid kas kirjalike või suuliste ettekannetega.

Magistriõpe programmi lõppprojekt koosneb olulisest projekteerimis- või uurimistegevusest, mis lõpeb avalikkuse ettekandega, mis näitab kandidaadi võimet tegutseda iseseisvalt ja omada head suhtlemisoskust.

Kursus numbritega

Keskmiselt ligi 13 üliõpilast aastas siseneb kommunikatsioonitehnoloogia ja multimeedia magistrikraadile, millest enam kui üks kolmandik on väljastpoolt Itaaliat ja kes on omandanud bakalaureusekraadi välismaal, kinnitades kapteni rahvusvahelist atraktiivsust.

Rõhutame, et välisüliõpilased on pärit erinevatest riikidest ning nende erinevad hariduslikud ja kultuurilised taustad aitavad kaasa rahvusvahelisele atmosfäärile nii klassiruumides kui ka akadeemilises ja sotsiaalses tegevuses.

Karjääri väljavaated

Tööalane analüüs põhineb Alma-Laurea konsortsiumi andmetel, mis viisid läbi uuringu hiljuti lõpetanud üliõpilaste tööhõive määra kohta.

2016. aasta aprilli Alma-Laurea aruandest, mis põhineb lõpetajate intervjuudel 2016. aastal (14 intervjueeritud üliõpilast), on tulemuseks asjaolu, et: 21% lõpetajatest sisestas doktorikraadi. programmi; 64% lõpetajatest töötab keskmise tööajaga, et leida esimene töökoht vähem kui 3 kuud.

Need andmed vastavad eelmiste aastate andmetele ja näitavad, et kapten koolitab insenerid, keda ettevõtted ja avalikud asutused hindavad ja nõuavad.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Brescia is an important university in a city of art and culture with an excellent quality of life, in one of the most important industrial and productive regions in Italy. The Univer ... Loe edasi

The University of Brescia is an important university in a city of art and culture with an excellent quality of life, in one of the most important industrial and productive regions in Italy. The University of Brescia provides high-quality services to its students, including international students: counseling services, scholarships financial aids, tutoring, computer and multimedia rooms, wireless zones, libraries, online services, laboratories and centers of advanced scientific research. Moreover, it offers: accommodation services, dining halls, cultural activities and sports, Italian language courses for foreign students. Näita vähem