Magistriõpe komposiitides - fookuslennundus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Teie hüvitised

 • Terves Euroopas ainulaadne õppeprogramm
 • Parimad võimalikud karjäärivõimalused õhusõidukite ehituses, autotööstuses, masinate ehituses, tuuleturbiini ehitamises ja paljudes teistes tööstusharudes
 • Professionaalse arengu õppeprogramm plokk- ja nädalavahetuse kursustel
 • Ajakohane sisu, mille pakuvad praktiliste kogemustega professorid
 • Koostööpartnerid nagu Airbus, DLR ja Fraunhoferi instituut ülikoolilinnaku vahetus naabruses
 • Õppeprogrammis valitud juhtimissisu
 • Individuaalne juhendamine väikestes õpperühmades

M.Sc. komposiitides - keskendudes lennundusele

Komposiitide magistrikraad on ette nähtud erialase kogemusega inseneridele ja matemaatika ning loodusteaduste lõpetanutele, kes sooviksid omandada kvalifikatsiooni komposiitide alal erialase arengu teel. Õppeprogrammi eriline tähelepanu on suunatud nii süsinikkiuga armeeritud plastidele (CFRP, mida kõneldakse süsinikuna) kui ka klaaskiuga armeeritud plastidele (GFRP). Kursus on kokku nelja plokiühik, mis kestavad 17 päeva, ja nädalavahetuse kursus.

Õppeprogrammi saate täita kas saksa või inglise keeles. Magistriõpe kvalifikatsioon avab parimad võimalikud karjäärivõimalused. Ainuüksi CFRP majandusharu prognooside kohaselt kasvab see 10 protsenti aastas. Seetõttu on komposiittoodete spetsialistide suure nõudluse jätkumine tulevikus kasvav.

UUS! Täistööajaga kolmekordne auhinnavõimalus

MSc komposiitides hakatakse nüüd pakkuma täistööajaga, kolme auhinnaga programmi . Pärast edukat lõpetamist antakse õpilastele täielikult akrediteeritud ja riiklikult tunnustatud kompositsioonimagistrikraad, juhtimistunnistus ja saksa keele tunnistus.

See kolme semestri (18 kuud) programm on välja töötatud pidades silmas rahvusvahelisi inseneriõppe lõpetanuid, kes soovivad omandada teadmisi komposiitide põnevas valdkonnas ja kellel on lähedane suhe Saksamaaga. Selle täistööajaga olemus ning juhtimiskursuste ja saksa keele koolituse kaasamine on mõeldud selleks, et hõlbustada kandidaatidel üliõpilasviisa saamist ja parandada nende võimalusi saada Saksamaal töökogemust. MSc programmi süda koosneb neljast 16-päevasest loengute ja töötubade / laboriseansside plokkidest, mille vahel õpilased võtavad intensiivseid saksa keele ja juhtimiskursusi. Viimane semester on pühendatud magistritööle.

stuk

Professionaalse arengu spetsialiseerumine CFRP võtmevaldkonnas

Ülikool pakub PFH Hansecampus Stades "Verbundwerkstoffe / Composites" magistrikraadini viivat erialase arengu inseneriprogrammi, mis viib magistrikraadini. See on akrediteeritud akrediteerimisagentuuri ASIIN poolt ja on riigi poolt tunnustatud. Õppeprogramm hõlmab kolme semestrit, selle maht on kokku 60 EAP ja see sisaldab seitset sisult kooskõlastatud moodulit.

Saksa keeles õpetatava õppeprogrammi esimesel ja teisel semestril osalete ühel kahenädalasel ja ühel nädalasel kursusel ning viiel nädalavahetusel toimuvatel kursustel. Inglise keeles õpetatavas õppevariandis läbite kokku neli plokiühikut, millest igaüks kestab 17 päeva, ja nädalavahetuse kursuse . Lisaks on õppeprogrammiga kaasas segaõppe aspektid. Kolmas semester on mõlemas õppevariandis reserveeritud magistritööks ja suuliseks kaitsmiseks. See jaotus tagab õppeprogrammi ja samaaegse kutsetegevuse optimaalse koordineerimise.

116304_PFH2.jpg

Õppe sisu

Kaks esimest semestrit antakse üle inseneriteaduse sisu teoreetilisele konsolideerimisele, keskendudes eriti kiukomposiitide kontseptuaalsele ja struktuurilisele kujundamisele, osaliselt / täielikult automatiseeritud tootmisprotsessidele ja protsesside optimeerimisele. Samuti saate põhjalikke teadmisi multifunktsionaalsete komposiitide kavandamise ja intelligentsete kiudkomposiitstruktuuride rakendamise kohta. Ärijuhtimise sisu, näiteks ettevõtte raamatupidamine

Karjääri väljavaated

Magistriõpe Verbundwerkstoffe / Composites annab teile valdkonnaülese kvalifikatsiooni, mis võimaldab teil teha juhtimisülesandeid kiukomposiitidega seotud tegevustes. See avab näiteks suurepäraseid karjäärivõimalusi lennukite ehitamisel, autotööstuses, masinate ehitamisel, laevade ja jahtide ehitamisel, raudteesõidukite ja tuulikute ehitamisel.

styj

Riiki sisenemise nõue

Inseneriteaduste kõrghariduse omandamine või loodusteaduste keskmisest kõrgem kõrgharidus ja vähemalt üheaastane töökogemus.

Taotlemise kord

 • Kirjalik või veebipõhine taotlus
 • Isiklik vestlus, kui see on asjakohane

Taotluste esitamise tähtaeg

Võimalik kohaldada igal ajal

Taotluse dokumendid

Kandideerimiskiri, kaaskiri, elulookirjeldused, kõigi kõrgkoolide ja koolituskeskuste ametlike lõputunnistuste koopiad, kõrghariduse, teaduse või ettevõtte valdkonna soovituskiri, PFH-le spetsiaalne taotlusvorm

Õppemaksud

 • Osalise ajaga õppuritele 5940 eurot semestris; 7200 eurot täiskoormusega kolmekordse preemiaga õpilastele
 • 520-eurone administratiivtasu (ELi kodanike jaoks loobutud)
 • 420-eurone registreerimistasu (ühekordne)
 • 1000 eurot eksamitasu (üks kord õppeprogrammi kohta)
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Loe edasi

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Näita vähem
Berliin , Stade , Göttingen , New York , London , Bordeaux , Gold Coast + 6 Rohkem Vähem