Magistriõpe konkurentsivõimes ja innovatsioonis (inglise keeles)

Üldine

Programmi kirjeldus

Vaatamata praegusele olukorrale, mille on esile kutsunud COVID-19, on Deusto Ärikooli vastuvõtumeeskond saadaval kõigile meie magistriprogramme puudutavatele küsimustele e-posti, Skype'i või telefoni teel. Lisaks hoiab DBS taotlejaid kursis muudatustega, mis võivad mõjutada meie vastuvõtuprotsessi.

122796_Deusto34_opt.jpg

Programmi kirjeldus

See ametlik magistriõppekava pakub teile täiustatud koolitusvajadust, et rahuldada kasvavat nõudlust spetsialistide ja teadlaste järele, kellel on süsteemne strateegiline nägemus ja võime juhtida organisatsioone ja territooriume, muutes need uuenduslikeks ja konkurentsivõimeliseks üha globaliseeruvas maailmas. Pärast ühiste ainete esialgset moodulit pakub programm kahte erinevat profiililugu:

  • Professionaalne: see rada näib moodustavat spetsialiste, kes on võimelised juhtima strateegilisi projekte, et parandada organisatsiooni ja territooriumide konkurentsivõimet.
  • Teadusuuringud: selle loo eesmärk on valmistada õpilasi ette teadusuuringute tegemiseks konkurentsivõime ja innovatsiooni valdkonnas ning nende väitekirja jaoks.

Ülikoolilinnak: San Sebastián

Krediit: 60 ECTS

Pühendamine: täiskohaga

Praktika: Kohustuslik. 12 EAP

Keel: inglise keel

Vastuvõtutingimused

  • Lõpetajad ärikorralduses või sarnane või asjakohane kogemus
  • Inglise keel : C1

Saate selle magistrikraadi ühendada:

- Rahvusvahelise äri magistrikraad

1. semester (september - jaanuar)

Konkurentsivõime ja uuendusteooriad 8 EAP
Territoriaalne konkurentsivõime ja innovatsioonisüsteemid 8 EAP
Ettevõtte konkurentsivõime ja innovatsiooni juhtimine 8 EAP
Vastutustundlik jätkusuutlikkus ja innovatsioon ühendatud maailmas 6 EAP

2. poolaasta (veebruar - juuni)

Kutseline ITERIKAAL

Konkurentsivõime ja uuendustegevuse strateegilised projektid

TEADUSUURINGUD

Konkurentsivõime ja innovatsiooni uurimise esimesed sammud

Muutuste ja innovatsiooni juhtimine 6 EAP Teooriad ja teaduslikud alused keskendusid konkurentsivõime ja uuendustegevuse uuringutele 12 EAP
Väärtuse loomine 6 EAP Uurimismeetodid ja teaduseoskuse oskus 12 EAP
Praktika 12 EAP Mastersi lõpuprojekt 6 EAP
Magistriõppe lõpuprojekt 6 EAP
KOKKU 60 EAP KOKKU 60 EAP

130691_alexandra.jpg

Alexandra Dembczyk, Holland.

«Programm annab osalejatele võimaluse töötada ettevõtetes, mis hindavad kõrgelt innovatsiooni, jätkusuutlikku ettevõtlust ja strateegiat, ning organisatsioonides, mis vajavad klastrianalüüsi ja arenduse alal juhendamist. Pärast selle magistrikraadi omandamist loodan töötada jätkusuutlikus ettevõttes, mis on juhtiv innovatsiooni valdkonnas. »
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Deusto Business School is the 1st business school in Spain, with over one hundred years of history as a global reference for well-rounded management education. It has pioneered the training of busines ... Loe edasi

Deusto Business School is the 1st business school in Spain, with over one hundred years of history as a global reference for well-rounded management education. It has pioneered the training of business leaders at its two previous faculty departments: La Comercial, part of the Bilbao campus since 1916; and ESTE, created in 1956 at the San Sebastian campus. Näita vähem
Bilbao , San Sebastián , Madrid , Nantes , Bradford , Cambridge , Firenze + 6 Rohkem Vähem