Magistriõpe kostüümides

Üldine

Programmi kirjeldus

114168_MINERVA6.jpg

Ülevaade

Kunstide kostüümide disain

Uurimisteede arendamine järgib kaasaegset loogikat, mille eesmärk on pidevalt analüüsida mitmeid pädevusi, ühendades arenenud tehnilise ettevalmistuse teadustööga, interdistsiplinaarsuse ja projekti metoodikaga, mis on vajalik noorte spetsialistide ettevalmistamiseks, kes suudavad luua uuenduslikke esindusmaailmasid, mis on kooskõlas tuleviku väljakutsetele.

Teadmised kostüümi ajaloost, võime tõlgendada tähemärki ajaloolises ja kaasaegses raamis, projekti arendamiseks vajalik kohalik pädevus (teater, ballett, ooper, kino, televisioon) esindavad olulisi sambaid neile, kes soovivad uurida ja analüüsida moodsa moodsa keelt.

Struktuur

Esimene aasta keskendub sellele valdkonnale tüüpilisele teooriale ja tehnikatele. Teoreetilised ja kultuurilised kompetentsid, tehnilised laborid, projektiarengu mõjud eelarvele mõjutavad õppekäiku, et koolitada õpilast projekteerimisprotsessi analüüsiks ja täielikuks metoodikaks. Üliõpilasel on võimalus koostöös tegelike toodetega ja koostöös professionaalsete õpetajatega projektide kaudu väljendada nende isiklikku personaalset tõlgendust ja kostüümide maalilist ehitust realistlikus raamis.

Teisel aastal ühendatakse ideaalselt tulevikku suunatud nägemus sellest distsipliinist intensiivsete laboratooriumide kaudu, kus õpilaste projekti metoodikat toidavad teoreetilised mõisted ja viiakse ellu teadusprojektide ja riietuse loomise abil. Moe ja Haute Couture'i ajalugu, visuaalse kunsti viimased suundumused, kompetentsid kaasaegse uurimistöö jaoks aitavad kaasa sünergia loomisele teoreetiliste praktiliste kursustega reaalsete uurimis- ja loovuslaborite kujul, mille eesmärk on luua suurte projektide metoodika. -kaalukas, sageli koostöös selle valdkonna kõige olulisemate kaubamärkidega rahvusvahelisel tasandil.

Teisel aastal parandavad õpilased ka oma oskusi graafilise tarkvara ning moetööstusele orienteeritud äriloogika ja organisatsiooni rakendamisel.

Teise aasta lõpus töötavad õpilased välja lõputöö, kus kõik omandatud pädevused viiakse ellu isikliku tõlgenduse alusel.

Akrediteerimine

Kursus on akrediteeritud Itaalia Haridus-, Ülikooli- ja Teadusministeeriumi poolt,

Kursuse lõpus saavad üliõpilased, kes vastavad sisenemisnõuetele, magistrikraadi (120 ECTS).

Sisseastujale

Kursuse kvaliteedi tagamiseks piirdub igal aastal üliõpilaste vastuvõtu kindel arv õpilasi.

Sel põhjusel soovitame huvitatud õpilastel saata oma taotlus juunis. Viivitatud taotluste korral kutsume taotlejaid võtma ühendust Accademia Costume e Moda nõustamiskeskusega.

Kursuse taotlemiseks on vaja saata õppekava, motiveeriv kiri ja portfell, mida hindab meie hariduse direktor ja võtab vastu intervjuu.

Kestus

Kursuse kestus on kaks akadeemilist aastat ja osalemine on kohustuslik, kuid lõpphinnangute puhul peab üliõpilane olema vähemalt 80% tõestatud.

Sisenemise nõuded

Kursuse osalejad peavad omama asjakohast kraadi moekunstist kas Itaalia asutuses (3-aastase kraadi miinimumnõue, 180 ainepunkti) või rahvusvaheline ülikool või kolledž (bakalaureusekraad).

Õpilastel peab olema ka B1-tase itaalia või 5,0 IELTS inglise keele sertifitseerimisega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Accademia Costume & Moda offers courses legally recognised by the Italian Ministry of Education, Universities and Research under the body that rules Artistic Higher Education. Culture, Design and ... Loe edasi

Accademia Costume & Moda offers courses legally recognised by the Italian Ministry of Education, Universities and Research under the body that rules Artistic Higher Education. Culture, Design and Craftmanship linked to a laboratorial approach are the key points of the School’s educational mission. The objective is to help the students start their careers, supporting them in the process of recognising and consolidating their creative identity. Näita vähem