Ülevaade

Rahvusvaheliste ja rahvusvaheliste kommunikatsioonide magistrikraad on Royal Roads University 36 krediidi-, ülikoolilinnaku või segatud programmi. See on uuenduslik isiklik, professionaalne ja akadeemiline arenguprogramm, mis on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata suhtlemiskarjääri üha enam mitmekesises ja globaliseeruvas maailmas. See programm on saadaval kahes formaadis: 18-kuuline ülikoolilinnak programm või kaheaastane segatud mudel, mis hõlmab veebipõhist õppimist campus residentuurusega.

Toitumine kasvavale nõudlusele strateegiliste ja sõltumatute mõtlemisega suhtlemise spetsialistide vastu, kes suudavad aidata organisatsioonidel kiiresti muutuvas globaalses keskkonnas reageerida, arendavad lõpetajate oskused tõhusaks suhtlemiseks keerukates oludes, kasutades erinevaid meedia- ja kommunikatsioonielu žanre ja mitmesuguste kultuuriseadete kaudu erinevate vaatajaskondade kaasamine. Õpilased uurivad kultuuridevahelist ja rahvusvahelist suhtlemisteooriat, akadeemilist kirjutamist ja kommunikatsiooni, meediasuhted globaalses kontekstis, avalike suhete ja propageerimise, sotsiaalse turunduse ja palju muud.

Kes see on mõeldud

MA kultuuridevahelises ja rahvusvahelises kommunikatsiooniprogrammis on strateegilise ja sõltumatu mõtlemise kommunikatsioonijuhtide jaoks, kes soovivad parandada oma võimet aidata organisatsioonidel reageerida kiiresti muutuvale globaalsele keskkonnale, samuti üksikisikutele, kellel on kunsti- või teaduse bakalaureuse kraad, kes soovivad jätkata või edendada oma karjääri professionaalses suhtluses kultuuridevahelises või rahvusvahelises valdkonnas. See programm on mõeldud kultuuridevahelise suhtluse ja rahvusvahelise teabevahetuse tasakaalustamiseks, et teooria ja praktika paremini integreerida.

Segatud tarne mudel, 22 kuud

MA kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kommunikatsiooniprogrammi kombineeritud kohaletoimetamise mudel on olnud paljude olulise töökogemusega üliõpilaste jaoks eelistatud võimalus ja soovivad edendada oma karjääri kultuuridevahelises ja rahvusvahelises suhtluses. Segatud programm hõlmab veebipõhist õppimist ülikoolilinnaku residentsusega, õpilastel on ka võimalus koostada teadustöö (põhineb avalikult kättesaadavatel andmetel, mitte elus inimesi), et integreerida teooriat ja praktikat ning näidata, et olete hästi kursis kultuuridevahelist ja rahvusvahelist suhtlemist ning neil on globaalse kodaniku jaoks hästi arenenud vaatenurk.

On-Campus Delivery Model, 18 kuud

Rahvusvahelise kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kommunikatsiooni magistriõppe üliõpilaste kohaletoimetamise mudel on populaarne õpilastele, kes soovivad jätkata oma haridust pärast bakalaureuse kraadi omandamist, töötades vähemalt ühe aasta jooksul ja soovivad jätkata karjääri kultuuridevahelises suhtluses.

Campus üliõpilasel on võimalus lõpetada programm 18 kuu jooksul kursusel põhineva võimaluse või internatuuri . Mõlemad variandid rõhutavad kogemusliku õppimise tähtsust ja õpilased töötavad välja laia suhtlusoskuste kogumi, samal ajal õpivad tõhusalt töötama teiste kultuuride, piirkondade ja ideoloogiatega.

78762_2015-10_Int-Students-SG-0589.jpgTulemused

Kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kommunikatsiooni magistriõpe valmistab ette inimesi tööle:

 • Rahvusvahelised või mitmekultuurilised valitsus- või valitsusvälised organisatsioonid;
 • Rahvusvaheline ajakirjandus ja dokumentaalsed aruanded;
 • Mitmekultuurilised ja mitmekultuurilised kogukonnad;
 • Rahvusvaheline meedia;
 • Kultuuridevaheline konfliktide lahendamine;
 • Rahvusvahelised kommunikatsiooniettevõtted
 • Sotsiaalse turunduse ja arenguabi;
 • Rahvusvahelised suhted;
 • Ühenduse aktivism;
 • Jätkusuutlik rahvusvaheline ja kultuuridevaheline areng;
 • Kultuuriline tõlgendamine ja vahendamine;
 • Täiendavad uuringud mõnes neist valdkondadest.

Pärast Royal Roads University MA kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kommunikatsiooni programmi edukat läbimist olete oma kutseoskused näidanud professionaalsel ja rahvusvahelisel tasandil ning olete valmis vastama kommunikatsioonijuhtide ees seisvatele probleemidele tänapäeva kiiresti muutuvas kultuuri-, sotsiaal- majanduslik ja poliitiline keskkond.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 2 kursust Royal Roads Universityis »

Viimati uuendatud Juuni 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas, Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
Duration
18 - 22 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
31,240 CAD
Koolituskulud on kogu programmi jaoks: $ 31,240 (rahvusvahelised üliõpilased), $ 24,790 (kohalikud üliõpilased).
Deadline
Võta kooliga ühendust
18 Month Option | On Campus Delivery
Juuni 8, 2020
18 Month Option | On Campus Delivery
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
18 Month Option | On Campus Delivery
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
22 Months | Blended Delivery
Start Date
sept 8, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 8, 2020
18 Month Option | On Campus Delivery
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
18 Month Option | On Campus Delivery
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
22 Months | Blended Delivery
End Date

sept 8, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 8, 2020
18 Month Option | On Campus Delivery
End Date

Why Study at Royal Roads University ISC

How we're different

See what the MA in Intercultural & International Communication can do for you