Magistriõpe kultuuridevahelises ja rahvusvahelises suhtluses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Rahvusvaheliste ja rahvusvaheliste kommunikatsioonide magistrikraad on Royal Roads University 36 krediidi-, ülikoolilinnaku või segatud programmi. See on uuenduslik isiklik, professionaalne ja akadeemiline arenguprogramm, mis on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata suhtlemiskarjääri üha enam mitmekesises ja globaliseeruvas maailmas. See programm on saadaval kahes formaadis: 18-kuuline ülikoolilinnak programm või kaheaastane segatud mudel, mis hõlmab veebipõhist õppimist campus residentuurusega.

Toitumine kasvavale nõudlusele strateegiliste ja sõltumatute mõtlemisega suhtlemise spetsialistide vastu, kes suudavad aidata organisatsioonidel kiiresti muutuvas globaalses keskkonnas reageerida, arendavad lõpetajate oskused tõhusaks suhtlemiseks keerukates oludes, kasutades erinevaid meedia- ja kommunikatsioonielu žanre ja mitmesuguste kultuuriseadete kaudu erinevate vaatajaskondade kaasamine. Õpilased uurivad kultuuridevahelist ja rahvusvahelist suhtlemisteooriat, akadeemilist kirjutamist ja kommunikatsiooni, meediasuhted globaalses kontekstis, avalike suhete ja propageerimise, sotsiaalse turunduse ja palju muud.

Kes see on mõeldud

MA kultuuridevahelises ja rahvusvahelises kommunikatsiooniprogrammis on strateegilise ja sõltumatu mõtlemise kommunikatsioonijuhtide jaoks, kes soovivad parandada oma võimet aidata organisatsioonidel reageerida kiiresti muutuvale globaalsele keskkonnale, samuti üksikisikutele, kellel on kunsti- või teaduse bakalaureuse kraad, kes soovivad jätkata või edendada oma karjääri professionaalses suhtluses kultuuridevahelises või rahvusvahelises valdkonnas. See programm on mõeldud kultuuridevahelise suhtluse ja rahvusvahelise teabevahetuse tasakaalustamiseks, et teooria ja praktika paremini integreerida.

Segatud tarne mudel, 22 kuud

MA kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kommunikatsiooniprogrammi kombineeritud kohaletoimetamise mudel on olnud paljude olulise töökogemusega üliõpilaste jaoks eelistatud võimalus ja soovivad edendada oma karjääri kultuuridevahelises ja rahvusvahelises suhtluses. Segatud programm hõlmab veebipõhist õppimist ülikoolilinnaku residentsusega, õpilastel on ka võimalus koostada teadustöö (põhineb avalikult kättesaadavatel andmetel, mitte elus inimesi), et integreerida teooriat ja praktikat ning näidata, et olete hästi kursis kultuuridevahelist ja rahvusvahelist suhtlemist ning neil on globaalse kodaniku jaoks hästi arenenud vaatenurk.

On-Campus Delivery Model, 18 kuud

Rahvusvahelise kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kommunikatsiooni magistriõppe üliõpilaste kohaletoimetamise mudel on populaarne õpilastele, kes soovivad jätkata oma haridust pärast bakalaureuse kraadi omandamist, töötades vähemalt ühe aasta jooksul ja soovivad jätkata karjääri kultuuridevahelises suhtluses.

Campus üliõpilasel on võimalus lõpetada programm 18 kuu jooksul kursusel põhineva võimaluse või internatuuri . Mõlemad variandid rõhutavad kogemusliku õppimise tähtsust ja õpilased töötavad välja laia suhtlusoskuste kogumi, samal ajal õpivad tõhusalt töötama teiste kultuuride, piirkondade ja ideoloogiatega.

78762_2015-10_Int-Students-SG-0589.jpgTulemused

Kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kommunikatsiooni magistriõpe valmistab ette inimesi tööle:

 • Rahvusvahelised või mitmekultuurilised valitsus- või valitsusvälised organisatsioonid;
 • Rahvusvaheline ajakirjandus ja dokumentaalsed aruanded;
 • Mitmekultuurilised ja mitmekultuurilised kogukonnad;
 • Rahvusvaheline meedia;
 • Kultuuridevaheline konfliktide lahendamine;
 • Rahvusvahelised kommunikatsiooniettevõtted
 • Sotsiaalse turunduse ja arenguabi;
 • Rahvusvahelised suhted;
 • Ühenduse aktivism;
 • Jätkusuutlik rahvusvaheline ja kultuuridevaheline areng;
 • Kultuuriline tõlgendamine ja vahendamine;
 • Täiendavad uuringud mõnes neist valdkondadest.

Pärast Royal Roads University MA kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kommunikatsiooni programmi edukat läbimist olete oma kutseoskused näidanud professionaalsel ja rahvusvahelisel tasandil ning olete valmis vastama kommunikatsioonijuhtide ees seisvatele probleemidele tänapäeva kiiresti muutuvas kultuuri-, sotsiaal- majanduslik ja poliitiline keskkond.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... Loe edasi

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. Näita vähem