Magistriõpe laste arengus

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Laste arengu rahvusvaheline magistriprogramm loodi eesmärgiga parandada arengumaades ohustatud laste elu, koolitades ja edendades professionaalset juhtimist, mis edendab erinevaid eesmärke selle eesmärgi saavutamiseks.

Programmi pakutakse ühiskonnateaduskonna kaudu koos Haifa ülikooli lastearengu uuringu keskusega ja rahvusvahelise kooliga . Inglise keeles õpetatakse täistööajaga üheaastast programmi, et koolitada järgmise põlvkonna rahvusvahelisi eksperte, kes keskenduvad lapse arengu olemust puudutavatele tungivatele küsimustele ja sellele, kuidas seda kohaldatakse laste ja nende perede elu arengumaades .

See ainulaadne programm annab tulevastele spetsialistidele laiahaardelise teoreetilise aluse ja rakendatud oskusteabe, mis mõjutab positiivselt laste ja nende perede heaolu.

Mida sa õpid

Programm koosneb kursustest, mille eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam lapse arengust mitmete eri valdkondade vaatepunktist , et pakkuda terviklikku ja ulatuslikku arusaamist valdkonnast kõigis aspektides. Uuringu elemendid hõlmavad arengupsühholoogiat, psühhopatoloogiat, neuroteadust, kognitiivset ja keelelist arengut, sekkumist ja ennetamist, metoodikat ja statistikat, lastekasvatust ja laste arengut kultuuridevahelises keskkonnas. Siia kuuluvad ka kliinilised vaatlused.

On olemas ka mitmeid külaliste loenguid eri valdkondade juhtivatest teadlastest , kus käsitletud teemad on varajane lapsehooldus, laste väärkohtlemine; keskkond ja geneetika; lastekodud, lapsehooldus, lapsendamine, traumaatiline stress, draamateraapia, une ja lapse areng; poliitiline vägivald ja lapssõdurid; laste õigused.

Viimati uuendatud juuli 2019

Teave kooli kohta

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Näita vähem