Magistriõpe linnametsanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Linnametsanduse magistriõppe magistriõppe programm loodi 1998. aasta sügisel. Kraadiõppe programmi missiooniks on pakkuda kraadiõppuritele õppekava, mis pakub usaldusväärset akadeemilist koolitust ja kogemuslikku õppetööd ametialastel ametikohtadel valitsusasutustes, teadusorganisatsioonides, ja eraettevõtted. Programm kasutab üliõpilaste koolitamiseks interdistsiplinaarset ja täielikku kvaliteedijuhtimise lähenemisviisi, et nad saaksid lõpuks käsitleda linnametsanduse ja loodusvarade teaduse ja majandamise kriitilisi probleeme ja probleeme. Iga õpilane järgib ettenähtud kursuste tööprogrammi ja viib läbi linnametsanduses esilekerkivate probleemide või probleemidega kohandatud lõputöö uurimise või nurgakivi projekti.

Linnametsanduse programmi üldeesmärgid on:

  • Arendada õpilase võimet sünteesida linnametsanduse ja sellega seotud erialade asjakohaseid teadmisi ja oskusi linnametsanduse mõistlikuks kasutamiseks.
  • Laiendada linnametsanduse täiendõpet keskkooliõpetajatele linnametsanduse kunsti ja teaduse ning loodusvarade edendamiseks.
  • Pakkuda puuhoolduse spetsialistidele uusimat tehnoloogiat ja koolitust, et säilitada ja kaitsta linnakeskkonda.
  • Valmistada akadeemiliselt ette üliõpilasi doktoriõppes õppimiseks riigi erinevates ülikoolides.
  • Algatada ja toetada koostööd erinevate valitsuse, avaliku ja erasektori ning organisatsioonidega linnametsanduse probleemide ja probleemide lahendamiseks ning linnametsade tervise ja loodusvarade säilitamise edendamiseks.
  • Teha uurimusi, mille eesmärk on käsitleda loodusvarade probleeme linnakeskkonnas.
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Southern University views diversity as vital to the health of any educational enterprise. To support this philosophy, the University takes affirmative steps to maintain a multicultural faculty, staff ... Loe edasi

Southern University views diversity as vital to the health of any educational enterprise. To support this philosophy, the University takes affirmative steps to maintain a multicultural faculty, staff and student body. The diversity is achieved principally through assertive recruitment efforts and through multifaceted international programs. Näita vähem