Magistriõpe mängude kujundamisel

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas olete mängude kujundamise kirglik? Kas arvate, et mängud võiksid sageli paremad olla? Kas olete huvitatud sellest, mis muudab mängud huvitavaks ja tähendusrikkaks? Falmouthis teete stuudiokeskkonnas koostööd programmeerijate ja kunstnikega, et teha uuenduslikke ja arreteerivaid mänge.

Sissejuhatus

Me käsitleme jutuvestmise ja kujundamise spetsialiseeritud valdkondi, arendame oskusi mängude uute horisontide paljastamiseks. Tööstusharu endiste mentorite abiga saate mängude ja meedia kontekstis töötamiseks või ettevõtluseks vajalikke oskusi. Koostöös teiste andekate mängusõpradega kujundate oma AAA-, indie- või lauamänge ja näete, kuidas teie ideed ellu tulevad.Hands holding the game controllers JESHOOTS.COM / Unsplash

Mida sa õpid

Oma ideede püstitamise ja prototüüpide kujundamise kaudu saate mängude kujundamise ja mängude tööstuse laiemas kontekstis spetsialistiks. Ja teise õppeploki lõpuks teete seda päriselt, arendades meeskonnas mängu ja jälgides seda lõppkokkuvõttes suurprojektiga. See võib olla soolo, grupipõhine või uurimistöö.

Õppeplokk üks

Moodulid

 • Arengu sünergia
 • Mängude prototüüpimine

Õppeplokk kaks

Moodulid

 • Grupimängu arendusprojekt
 • Eksperimentaalne mängukujundus

Õppeplokk kolm

Moodulid

 • Suurprojekt

Ülaltoodud moodulid on need, mida meie õpilased uurivad või uusi välja pakutakse. Programmi ülesehitus ja moodulid võivad muutuda meie õppekava täiustamise ja läbivaatamise protsesside osana. Kui mõni moodul on teie jaoks oluline, arutage seda kursuse juhiga.

Kuidas sa õpid

Sellel kursusel pole ametlikku essee kirjutamist - saate õppida reaalajas oskusi, mis on vajalikud ühiselt loodud täismänguprojekti ja klassifitseerimiseks professionaalse portfelli koostamiseks. Regulaarse tagasiside ja mentorite toetamise kaudu arendate oma mängude kujundamise oskusi viisil, mis edendab teie arengut.

Õpid läbi:

 • Töötoad
 • Ideede mängimine
 • Loengud
 • Seminarid
 • Kriitilised seansid
 • Õpetused
 • Külalisesinejad
 • Juhendamine

Kuidas teid hinnatakse

Mängu kujundamine on praktikale keskendunud kursus, nii et teid hinnatakse ainult teie kursuste osas.

Rajatised

 • Spetsiaalne ruum hästi ressurssidega mängude arendamise stuudios, mis on avatud hilja.
 • Liitreaalsuse ja segareaalsuse tehnoloogia.
 • 3D-printerid.
 • Tööstusstandardi riist- ja tarkvara.
 • VR / AR labor ja tipptasemel riistvara (Hololens, Vive Pro, Oculus Rift).

Riiki sisenemise nõuded

Me tervitame taotlejaid erineva kvalifikatsiooniga, kuid tavaliselt vajate bakalaureuse kraadi seotud distsipliini. Meie tüüpilistel taotlejatel on bakalaureuse kraad 2: 2 või üle selle või samaväärne kogemus.

Samuti võtame teie avalduse vastu, kui teil on ametlik või „sertifitseeritud” õppimine (näiteks koolitus, mida ei korralda ülikoolid ega kolledžid) ning töökogemusest või iseõppimisest õppimine. Seda nimetatakse eelneva õppe akrediteerimiseks (APL) ja see oleks tulnud omandada viimase viie aasta jooksul ning see peaks olema samaväärne meie minimaalse sisenemise kvalifikatsiooni õpiväljunditega.

APL-i taotlejad, kes kasutavad kogemusi kandideerimisel, peaksid teadma, et edasijõudnute staatuse või konkreetsete moodulite või krediidi eest vabastamise korral on registreerimistasu 200 naela.

Keelenõuded

Kui inglise keel pole teie esimene keel, peate demonstreerima inglise keele oskust, mis on õpingute edukaks lõpuleviimiseks piisavalt arenenud. Me aktsepteerime erinevaid tunnustatud inglise keele kvalifikatsioone, mis on samaväärsed rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) akadeemilise miinimumhindega 6,5, minimaalselt 6,0 lugemisel, kirjutamisel, rääkimisel ja kuulamisel.

Rahvusvahelised taotlejad, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks 4. astme üliõpilasviisat, peavad valitsuse viisanõuete täitmiseks sooritama heakskiidetud turvalise inglise keele testi (SELT) või omama ülikooli tunnustatud ja käendusega tunnustatud keeletesti. Meie taotlejate teenuste meeskond aitab teid kõigis küsimustes, mis võivad tekkida seoses õppeviisade või sobivate keeletestidega.

Õppetasud 2020–21

 • 8500 naelsterlingit - täistööajaga Suurbritannias / ELis (makstav vastuvõtutasu on 250 naela. See arvatakse õppemaksust maha.)
 • 16 000 kr - täistööajaga rahvusvaheline (vastuvõtutasu makstakse kuni 1000 kr, olenevalt rahvusest. See arvatakse õppemaksust maha.)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Loe edasi

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Näita vähem
Falmouth , Falmouth + 1 Rohkem Vähem