Magistriõpe mängude kujundamisel

Üldine

Programmi kirjeldus

131590_20046_Screen_Shot_2016-02-16_at_5.02.13_PM.png Full Sail University

Programm Game Design pakub magistriprogrammi ettevalmistamiseks spetsialiseeritud rolliks hasartmängutööstuses, õpetades multidistsiplinaarsete arendusmeeskondade töösse panustamiseks vajalikke oskusi. Kursuste keskmes on kasutajakogemuse uurimine , tootmine ja kujundamine - kulminatsiooniks mängu tipptasemel kogemus . Valite pala, mis võimaldab teil keskenduda valitud valdkonnale, olgu see siis mängude loomisel ja avaldamisel kasutajakogemuste uurija, produtsendi või mängude kujundajana töötamine või žanri või valdkonna niši spetsialiseerumine, et hinnata ja täiustada olemasolevad reaalmaailma tooted.

Kursuse peamised sündmused

Sisseastujale

Enne kandideerimist

Full Sail University vastuvõtuprotsessist on vaja teada mitmeid asju.

  • Traditsioonilisi taotlustähtaegu pole: enamiku programmide jaoks algavad tunnid igakuiselt, nii et saate kandideerida igal ajal ja alustada kuupäeval, mis sobib teile kõige paremini.
  • Programmi ülesehitus ja kursuste järjekord: te ei pea igal poolaastal registreeruma konkreetsetesse klassidesse - kõigil meie programmidel on etteantud programmi ülesehitus ja kursuste järjekord.
  • Kiirendus: Full Saili kraadiõppe programmid võetakse vastu kiirendatud ajakavas ja need saab lõpule viia kõigest 12 kuuga.
  • GRE esitamine: kraadiõppesse kandideerimiseks ei nõua te GRE-i täitmist ega GRE-hinnete esitamist.

Taotlus ja aktsepteerimine

Meie vastuvõtu nõuded ja vastuvõtmise protseduurid erinevad tavapärasest kolledžist. Täieliku purjetamise kraadiõppesse lubamise kaalumisel kehtivad järgmised nõuded:

  • Teil peab olema bakalaureuse kraad või kõrgem - täispurje bakalaureuse kraad, mille minimaalne kumulatiivne GPA on 2,0, või bakalaureusekraadi või kõrgem kraad teisest akrediteeritud keskhariduse järgsest õppeasutusest, mida tunnistab USA haridusministeerium koos ärakirjadega.
  • Saadud kraad peab olema sama ulatuse / teemaga kui kavandatud kraadiõppe programm, akadeemilise siirde keskmisega 2,0. Keskkooli lõpetamise või GED dokumenteerimist ei nõuta.
  • Taotlejad, kelle GPA on madalam kui nõutav 2.0, peavad programmidirektorile üle vaatamiseks esitama eellepingu, kokkuvõtte ja kolledži ärakirjad.
  • Üliõpilastele, kellel on bakalaureuse kraad sõltumatust ulatusest või ainest, võidakse lubada riiki lubamiseks kavatsusteate ja erialase kokkuvõtte esitamisel. Lisateabe saamiseks pöörduge oma vastuvõtuesindaja poole.

Kuidas kandideerida

Kui olete rääkinud vastuvõtuesindajaga ja vestluse lõpetanud ning olete valmis kandideerimisprotsessi alustama, peate olema valmis mitmeks asjaks:

  • Valitsuse väljastatud fotoga isikut tõendav dokument, näiteks juhiluba, pass või riigi väljastatud isikutunnistus.
  • Inglise keele oskuse kinnitamine, kui inglise keel pole teie peamine keel (kõikidele nõutavatele dokumentidele, mis pole inglise keeles, tuleb lisada kinnitatud ingliskeelne tõlge).

Kui need üksused on olemas, olete valmis alustama veebipõhist rakendust . Taotluse täitmine võtab aega 30–45 minutit ja saate rakenduse salvestada, kui aeg otsa saab või kui teil on vaja koguda lisateavet.

Pärast seda, kui olete kandideerinud

Kui te pole veel vastuvõtuvestlust lõpetanud, on see teie järgmine samm. Sisseastujate esindaja võtab ühendust vestluse kavandamisega teile sobival ajal.

Kui olete vestluse lõpetanud, jõuab teie registreerumisjuhend teie avalduse vormistamiseks ja lisateabe kogumiseks.

Teile saadetakse ka e-kiri, mis annab teile juurdepääsu meie käivitusportaalile, kus saate dokumente esitada ja registreerumiseks lõpule viia.

Kraadipõhised nõuded

Mängukujunduse magistrikraadiprogrammi taotlejatel peaks olema ulatuslik akadeemiline kursuste loomine arvutianimatsiooni , arvutiteaduse , mängukunsti , mängude kujundamise , mängude arendamise või mobiiliarenduse alal . Taotlejatel soovitatakse tungivalt enne kandideerimist läbi vaadata mängude disaini magistriõppe õppekava, et veenduda, kas nad on programmis edukaks saamiseks vajalikud oskused omandanud.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Loe edasi

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Näita vähem