Magistriõpe mängude tehisintellekti alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas olete huvitatud tehisintellektist? Kas soovite uurida AI rakendusi mängudes? Falmouthis teete stuudiokeskkonnas koostööd kunstnike ja disaineritega, et proovida ja katsetada tipptasemel tehnikaid koos mängude tegijate ja maailma juhtivate teadlastega.

Sissejuhatus

Liituge mängude maailmas piire ületavate inimestega. See ergutav, praktikale keskendunud kursus annab teile sügava mõistmise, kuidas kasutada AI-d kaasahaaravate ja ümbritsevate mängude jaoks. Õpid selle uue globaalse tööstuse konteksti ja saate oma ideed ellu viia. Ja juhendades rahvusvaheliselt tuntud teadlasi, lõpetate oma karjääri täielikult revolutsioonilises AI valdkonnas.126149_photo-1553492277-459cfad45b18.jpg Sean Do / Unsplash

Mida sa õpid

Mängude tehisintellekti osas ei saa te mitte ainult AI alaseid teadmisi, vaid oskusi ka laiemas mängutööstuse kontekstis. Katame AI geneetilise programmeerimise ja hägusate loogikasüsteemide ning sügava õppimise ja monte-carlo puu otsimiseni. Te saate kohe tööle teise õppeploki, tehes spetsiaalselt kavandatud AI komponendi ühiselt loodud projekti jaoks. See kõik viib suurprojektini õppeplokis 3.

Esimene õppeplokk: moodulid

 • Arengu sünergia
 • Arvutuslik luure

Teine õppeplokk: moodulid

 • Masinõpe
 • Mängu arendusprojekt

Kolmas õppeplokk: moodulid

 • Suurprojekt

Ülaltoodud moodulid on need, mida meie õpilased uurivad või uusi välja pakutakse. Programmi ülesehitus ja moodulid võivad muutuda meie õppekava täiustamise ja läbivaatamise protsesside osana. Kui mõni moodul on teie jaoks oluline, arutage seda kursuse juhiga.

Kuidas sa õpid

Igal nädalal meie pühendunud meeskonna tugisessioonide ja kogu täiendava toe abil saate koostada kõrgetasemelise kursuste, õppida iseseisvalt töötama ja tõhusat koostööd tegema. Õpid läbi:

 • Demonstratsioonid
 • Stuudio tava
 • Projekti juhendamine
 • Loengud
 • Seminarid
 • Praktilised töötoad
 • Kriitilised seansid
 • Õpetused
 • Külalisesinejad
 • Juhendamine

Kuidas teid hinnatakse

Hindamine on 100% kursuste töö, reaalse elu õppimisega valmistatakse teid ette otse tööstusele tööstuses.

Rajatised

 • Kaasaegsed i7 masinad.
 • Spetsiaalne arvuti riistvara süvaõppe projektide jaoks.
 • Mängutööstuses kasutatav standardtarkvara, sealhulgas Adobe ja Autodeski komplektid.
 • Juurdepääs tasuta tarkvarale Microsoft Imagine kaudu.
 • AR / VR - Hololens, Vive Pro, Oculus Rift.

Meie ruumid on avatud hilja tähtaegadel.

Riiki sisenemise nõuded

Ootame kandidaate erineva kvalifikatsiooniga, kuid tavaliselt vajate bakalaureuse kraadi andmetöötluses, tarkvaratehnikas, mängude programmeerimises või sellega seotud valdkondades. Teil on vaja ka arvutiprogrammeerimise kogemust (st olemasolu GitHubis ja / või StackExchange'is, lähtekoodi väljavõtted, tehnilised aruanded jne). Meie tüüpilistel taotlejatel on bakalaureuse kraad 2: 2 või üle selle või samaväärne kogemus.

Samuti võtame teie avalduse vastu, kui teil on ametlik või „sertifitseeritud” õppimine (näiteks koolitus, mida ei korralda ülikoolid ega kolledžid) ning töökogemusest või iseõppimisest õppimine. Seda nimetatakse eelneva õppe akrediteerimiseks (APL) ja see oleks tulnud omandada viimase viie aasta jooksul ning see peaks olema samaväärne meie minimaalse sisenemise kvalifikatsiooni õpiväljunditega.

APL-i taotlejad, kes kasutavad kogemusi kandideerimisel, peaksid teadma, et edasijõudnute staatuse või konkreetsete moodulite või krediidi eest vabastamise korral on registreerimistasu 200 naela.

Keelenõuded

Kui inglise keel pole teie esimene keel, peate demonstreerima inglise keele oskust, mis on õpingute edukaks lõpuleviimiseks piisavalt arenenud. Me aktsepteerime erinevaid tunnustatud inglise keele kvalifikatsioone, mis on samaväärsed rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) akadeemilise miinimumhindega 6,5, minimaalselt 6,0 lugemisel, kirjutamisel, rääkimisel ja kuulamisel.

Rahvusvahelised taotlejad, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks 4. astme üliõpilasviisat, peavad valitsuse viisanõuete täitmiseks sooritama heakskiidetud turvalise inglise keele testi (SELT) või omama ülikooli tunnustatud ja käendusega tunnustatud keeletesti. Meie taotlejate teenuste meeskond aitab teid kõigis küsimustes, mis võivad tekkida seoses õppeviisade või sobivate keeletestidega.

Õppetasud 2020–21

 • 8500 naelsterlingit - täistööajaga Suurbritannias / ELis (makstav vastuvõtutasu on 250 naela. See arvatakse õppemaksust maha.)
 • 16 000 kr - täistööajaga rahvusvaheline (vastuvõtutasu makstakse kuni 1000 kr, olenevalt rahvusest. See arvatakse õppemaksust maha.)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

aastal asutatud Falmouthi kunstikoolina on sellest üle sajandi kasvanud digitaalse innovatsiooni keskus. Tänapäeval esindab selle bakalaureuse- ja magistriõppe portfell loomemajanduse, Ühendkuningrii ... Loe edasi

aastal asutatud Falmouthi kunstikoolina on sellest üle sajandi kasvanud digitaalse innovatsiooni keskus. Tänapäeval esindab selle bakalaureuse- ja magistriõppe portfell loomemajanduse, Ühendkuningriigi majanduse kõige kiiremini kasvava sektori ulatust. Nüüd, mil seisme silmitsi neljanda tööstusrevolutsiooniga; kuna tehnoloogia pakub suuri võimalusi ja väljakutseid, on selge, et Falmouthi loomingulise innovatsiooni eripärad; loov mõtlemine, probleemide lahendamine, suhtlus ja jutuvestmine on tulevase majandusliku ja kultuurilise edu võtmeks nii kohalikul kui ka globaalsel tasandil. Näita vähem
Falmouth , Falmouth + 1 Rohkem Vähem