Magistriõpe maastikuökoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Kuna enamik poliitilisi ja majanduslikke tõukejõude väljendub inimtegevuses, on hiljuti tunnustatud maastikukesksuse olulisust paljude meie praeguste keskkonnaeesmärkide saavutamiseks. Meie haridusprogramm tugineb meie uurimistöö tugevustele ajaloolise ökoloogia, maastikuanalüüsi ja ressursside haldamise valdkonnas, sidudes kogukonna ökoloogia nii maapealse kui ka merekeskkonna taastamise ja haldamisega.

See kaheaastane magistriprogramm on mõeldud tudengitele, kes soovivad mõista ja uurida ökoloogiliste protsesside, maastikuharjumuste ja inimsuhete vahelist seost. Programm tervitab üliõpilasi, kellel on multidistsiplinaarne huvi ökoloogia vastu laiemas ruumilises ja ajalises plaanis. See võib pakkuda laiendatud platvormi selliste teemade jaoks nagu elupaikade seire, bioloogilise mitmekesisuse säilitamine ja taastamine, ökosüsteemiteenused ning maastike, meremaastike ja nendega seotud ressursside haldamine.130600_nature-sky-twilight-grass-9198.jpg Skitterphoto / Pexels

Programmi struktuur

Kaheaastane magistriprogramm koosneb 120 ainepunktist

45 ainepunkti Kohustuslikud edasijõudnud kursused

15–45 ainepunkti Valikulised kursused

30–60 ainepunkti magistritöö (kohustuslik)

1. aasta - kohustuslikud kursused ja valikained

 • Maastikuökoloogia - teooria ja kujundus, 15 ainepunkti
 • Kaugseire ja GIS maastikuanalüüsiks, 15 ainepunkti
 • Valikulised kursused, 15 ainepunkti
 • Maastikuanalüüsiks kasutatavad aerofotograafilised tehnikad, 7,5 ainepunkti
 • Projekt maastikuökoloogias, 7,5 ainepunkti

2. aasta - valikained ja magistritöö

 • Valikulised kursused, 0/15/30 ainepunkti
 • Füüsikalise geograafia ja kvaternaari geoloogia kraadiprojekti kraadiprojekt, 30/40/60 ainepunkti

Valikkursuste arv sõltub kraadiõppe projektile pühendatud perioodist, mis võib kesta üle ühe või kahe perioodi. Programmi kohustuslikud kursused on nii teoreetilised kui ka praktilised, näiteks eksperimentaalne kavandamine, andmete kogumine väliinventuuride kaudu ja kaugseire, analüüsimine ja ruumiandmete haldamine geograafiliste infosüsteemide (GIS) abil. Programmi valikainete kursused võivad hõlmata mitut erinevat ainet, nii et õpilane omandab piisavalt teadmisi programmi täiendamiseks maastikuökoloogia lõputööga.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks 100-st kõrgeimalt hinnatud ülikoolist maailmas ja Rootsi suurim kõrgkool, millel on kõrgekvaliteediline haridus ja silmapaistvad teadusuuringud väga erinevates valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Taotlus

Vastuvõtutingimused

Maateaduste, keskkonnateaduste, bioloogia-maateaduste, geograafia või bioloogia bakalaureusekraad, mis peab sisaldama vähemalt 15 ECTS ainepunkti ökoloogiat. Nõutavad on ka teadmised, mis vastavad Rootsi gümnaasiumi inglise keele kursusele B / inglise keel 6.

Valimine

Akadeemiliste kursuste klassid, motivatsioonikiri ja varasemate õpingute asjakohasus programmi suhtes.

Selle programmi jaoks spetsiaalne rakenduse dokumentatsioon

Lisaks magistriprogrammi kõikidele taotlustele peavad ülikoolidmissions.se nõutavad dokumendid sisaldama järgmisi dokumente:

 1. Isiklik kiri / huvipakkuv kiri (maksimaalselt üks leht)
 2. CV
 3. Teie ülikooli hindesüsteemi lühikokkuvõte (kui see pole ECTS). Selgitage liigitusskaalat.
 4. Loetlege oma kursused, et näidata, kuidas täidate programmi erinõudeid.

Kui õpite sisseastumisavalduse tegemisel endiselt oma bakalaureuse kraadi saamiseks, siis palun kirjutage isiklikku kirja, millised kursused ja ainepunktid on veel läbimata.

Kuidas dokumente taotleda ja üles laadida?

Kandideerimise ja täiendavate dokumentide esitamise kohta järgige juhiseid saidil Universityadmission.se. Ärge saatke ühtegi dokumenti otse osakonda.

Kuupäevad ja tähtajad

15. jaanuar - kõigile kandidaatidele magistriõppesse kandideerimise viimane kuupäev

Kandideerimise periood: 16. oktoober - 15. jaanuar

Taotlusprotsess

Kõik taotlused tuleb saata ülikooliadmissions.se kaudu. Kõigisse meie programmidesse vastuvõetavate üliõpilaste arv on piiratud ja sisseastumine toimub võistlustel. Kandidaadid valib vastuvõtukomisjon.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-clas ... Loe edasi

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-class education in a number of programs and courses, at the Master's level more than 30 study programs are given in English. Näita vähem