Magistriõpe majandusteaduses ja ettevõtluses - andmeteaduse ja turunduse analüüsi eriala

Üldine

Programmi kirjeldus

Ükskõik, kas võtate rongi, ostate midagi internetis või esitate kindlustusnõuded, aitab peaaegu kõike, mida teete, suure hulga kogutud andmete saamiseks. Nutikad analüütikud aitavad ettevõtetel ja organisatsioonidel sellest olulisest ressursist kasu saada. Erasmuse majanduskooli andmeteaduse ja turunduse analüüsi programmis keskenduvad õpilased vahenditele ja oskustele, mida on vaja analüüsida niinimetatud suurte andmetega ja muuta need tähenduslikeks arusaamadeks.

Andmeteaduse ja turunduse analüütik ühendab teooria ja praktika arvutiteaduse, turunduse, majanduse ja statistikaga nii, et Big Data potentsiaali saab edukalt kasutada, et luua rohkem väärtust tarbijatele ja ettevõtetele. See pakub meie õpilastele põhjalikku mõistmist ja teadmisi mitmesuguste tehnikate kohta, mis kõik suudavad lahendada suuri ja heterogeenseid andmeallikaid, mis on paljudes kaasaegsetes äriseadetes levinud.

See annab sihtasutuse, mida õpilased vajavad õige küsimuse õige meetodi valimiseks. Sellised küsimused hõlmavad (paljude teiste hulgas) järgmist:

  • Konkreetse toote või teenuse kliendiprofiili tuvastamine
  • Soovitame klientidele huvipakkuvaid tooteid, mis põhinevad varasematel ostudel
  • Äriühingu üksikute osade kasumlikkuse kindlaksmääramine.

Kas see on teie jaoks õige valik?

Kas teil on uudishimulik olemus ja analüütilised oskused, mida sooviksite praktilistes ärivaldkondades rakendada? Kas te olete alati mõelnud, milline on ettevõtete ja asutuste kogutud andmetest tänapäeva äriprobleemidega tegelemisel? Kas olete huvitatud programmeerimisoskuste õppimisest, mis võimaldavad teil selliseid andmeid koguda, puhastada ja analüüsida? Kas teil on püsivus ja usaldus, mis on vajalik oskuste omandamiseks, et rakendada ja kohandada uusimaid masinloetmismeetodeid äriseadetes? Selles programmis saate seda kõike hästi ära kasutada.

Erasmuse majanduskooli andmeanalüüsi ja turunduse analüüsi uurimiseks seisavad teid soodsad asjad järgmised tunnused:

  • Teie eesmärk on anda andmepõhiseid vastuseid äriprobleemidele
  • Andmeanalüüside arengu esirinnas on teid huvitatud
  • Analüütiline mõtlemine on teie kindel
  • Te ei karda mõnda matemaatilist märki
  • Te tunnete end mugavalt töötada inglise keeles.

Miks uurida Andmeteaduse ja Marketing Analytics Rotterdamis?

Kombineerides meie professorite infotehnoloogia, ettevõtluse ja statistilisi teadmisi, oleme loonud programmi, mis pakub ainulaadset kombinatsiooni põhjalikest teadmistest andmeteaduse metoodikas koos selge ülevaatega nende meetodite praktikas rakendamisest. Lisaks on Rotterdam elav, mitmekultuuriline linn, mis on põnevate arengute esirinnas tööstuses, logistikas, teaduses, kultuuris ja arhitektuuris.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quali ... Loe edasi

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quality education and research. Näita vähem