Magistriõpe masinaehituses (MSE)

Üldine

Programmi kirjeldus

Mis eristab UM-Flinti MSE programmi?

Nõudlus inseneride järele on tõusuteel, kuna üha enam ettevõtteid otsib neid kvalifitseeritud spetsialiste parema maailma loomiseks. Valmistuge omaks see põnev võimalus University of Michigan-Flint mehaanikainseneride magistrikraadiga (MSE). Kujundatud vastama töötavate spetsialistide ainulaadsetele vajadustele, sellel on täis- või osalise tööajaga õppekava koos ülikoolilinnaku tundidega, mida pakutakse õhtul. See programm pakub ekspertide õppejõudude juhendamist, reaalse maailma kogemusi, moodsaid seadmeid ja palju muud - nii on teil olemas kõik, mida vajate kraadiõppe lõpetuseks ja oma karjääri edendamiseks.

Võimas majanduslik mõju

Õppekava osana saavad õpilased saada reaalse maailma kogemusi, tegeledes kogukondade tööstuse vajadustega. Masinaehitus on kõige mitmekesisem inseneriteadus. Seetõttu saab karjääri tootmises, lennunduses, energiatootmises, autotööstuses, energeetikas, kliimaseadmetes ja biomeditsiinis parandada masinaehituse kõrghariduse kaudu. Tugev lõpetajate baas juhib tööstuse tähelepanu ja aitab arendada uusi alustavaid ettevõtteid, mis on majandusarengu jaoks hädavajalikud. Lisaks pakub see programm avalikke ja ühiskondlikke teenuseid Flintile, Genesee maakonda ja Michigani osariiki.

Uurimisvõimalused

Programmi teadusuuringud on väga interaktiivsed nii meie Michigani ülikooli õppejõudude kui ka kogukonna ja tööstusega. Meie tipptasemel uuringud aitavad varustada MSE lõpetanuid koolituse ja haridusega, mis on vajalik nende karjääri edendamiseks tööstuses, valitsuses ja ülikoolides.

Ekspert teaduskond

MSE masinaehituse kursustel õpetavad ekspertide õppejõud, kes annavad nende juhendamiseks erialaseid teadmisi ja kogemusi. UM-Flinti õppejõude avaldatakse regulaarselt ning nad osalevad käimasolevas uurimistöös, ettepanekute kirjutamises ja muudes teaduslikes tegevustes. Nad on ka pühendunud mentorid, kes juhendavad ja toetavad teid klassitundide praktilisel rakendamisel.

UM ressursid

Ülemaailmselt tuntud Michigani ülikooli süsteemi osana saavad UM-Flinti tudengid kasutada täiendavaid ressursse, teadmisi ja kontakte Ann Arbori ja Dearnori ülikoolilinnakutes. „Mais ja sinine läbi ja läbi”, pakub meie toetav kogukond õpilastele hindamatut abi teadusuuringute, võrgustike loomise ja muude algatuste alal.

Väikesed klassid

Saate oma MSE lõpule viia väikese kohordi kaasõpilastega, kes jagavad teie kirge probleemide lahendamise, innovatsiooni ja projektijuhtimise vastu. See kohordi struktuur võimaldab palju suhtlemist, võimaldades teil arendada tugevat tugivõrgustikku isiklikuks ja ametialaseks arenguks. Õppekavaprojektid loovad koostöökeskkonna, mis aitab teil luua praktilisi ja tehnilisi oskusi.

Masinaehitus (MSE)

Magistriõpe inseneriteaduses (MSE) Mehhaaniline ehitus annab üliõpilastele tugeva tausta masinaehituse põhimõtetest ja põhjalikud teadmised uusimatest tehnoloogiatest valdkonnas, mis ulatub kaugemale bakalaureuse kogemusest. Programm on loodud töötavate spetsialistide ainulaadsete vajaduste rahuldamiseks.

Eeltingimused

 • EGR 230 - staatika (3).
 • EGR 260 - deformeeruvate tahkete ainete mehaanika (3).
 • EGR 280 - insenerimaterjalide teadus (3).
 • EGR 315 - masinaelementide disain (3).
 • EGR 350 - vedeliku mehaanika (3).
 • EGR 353 - termodünaamika (3).
 • EGR 370 - dünaamika (3).

Nõuded

A. Põhikursused (12 ainepunkti)

 • EGR 511 - täiustatud materjalide mehaanika (3).
 • EGR 532 - täiustatud termodünaamika (3).
 • EGR 540 - täiustatud dünaamika ja juhtimine (3).
 • EGR 550 - täiustatud vedelikumehaanika (3).

B. Valikained (12 ainepunkti)

 • Neli kraadiõppe EGR-i kursust või kolm kraadiõppe EGR-kursust ja AUE kursus. Maksimaalselt 9 ainepunkti kursustel, mida õpetatakse nii bakalaureuse- kui ka magistriõppe tasemel (praegu EGR 510, EGR 551), ja minimaalne hinne B (3,0) igas neist.

C. Valikuvõimalus (6 ainepunkti)

Üks järgmistest võimalustest:

Thesis Option

Lõputöö võimalust valivad üliõpilased peavad saama lõputööde juhendaja ja registreeruma kahele lõputöökursusele. Nende kursuste eest krediidi saamiseks on vaja lõputöö edukat läbimist ja suulist kaitsmist. Kõik need peavad vastama ülikooli standarditele.

Märkus. Iseseisev õppekursus ei ole lõputöö valikuga seotud programmi nõuete täitmiseks lubatud.

 • EGR 595 - magistritöö I (3).
 • EGR 596 - magistritöö II (3).

Mitte-lõputöö variant

 • Kaks täiendavat EGR või AUE kraadiõppe kursust ja rahuldavad tulemused magistriõppe lõpueksamil.

Märkus. Ainult üks iseseisev õppekursus on lõputöövälise programmi nõuete täitmiseks lubatud. Vt ka märkust punktis B.

Krediidi ülekandmine

Engineering Graduate Coordinatori loal võivad üliõpilased üle viia või valida kraadiõppe mittekandidaatideks (NCFD) kuni kuus krediiti inseneri kraadiõppe kraadiõppe kursustel.

Sissepääs

Nõuded

 • Bakalaureusekraad mehaanikatehnikast piirkondlikult akrediteeritud kolledžist või ülikoolist
 • Minimaalne bakalaureuse astme hindepunkt on keskmiselt 3,0 skaalal 4,0
 • Lõpetaja arvestuse eksami (GRE) täitmine

Kas teil pole masinaehituse kraadi?

Programmi lubamiseks võib kaaluda ka teiste inseneriteaduste tulevasi üliõpilasi. Üliõpilaselt, kes ei ole omandanud bakalaureusekraadi mehaanika alal, võidakse nõuda enne regulaarset programmi vastuvõtmist bakalaureuseõppe bakalaureuseõppe läbimist.

Taotlemine

Vastuvõtu kaalumiseks esitage allpool veebiavaldus. Muid materjale saab saata e-posti aadressile FlintGradOffice@umich.edu või edastada doktoriprogrammide kantseleisse, 251 Thompsoni raamatukokku.

 • Lõpetaja vastuvõtu avaldus
 • 55 dollarit rakendustasu (ei tagastata)
 • Osalesid kõigi kolledžite ja ülikoolide ametlikud ärakirjad
 • GRE-i hinded (üldine) saadeti University of Michigan-Flint instituutikoodile nr 1853
 • Kaks soovituskirja. Soovitusi peaksid esitama inimesed, kes tunnevad teie tööd akadeemilises või professionaalses kontekstis ja saavad kommenteerida teie kriitilise mõtlemise oskust, teie võimet iseseisvaid projekte läbi viia ja teie suutlikkust teha koostööd kolleegidega. Elektroonilised soovitustaotlused saadetakse välja veebipõhise taotlusprotsessi osana.
 • Eesmärk: kirjeldage oma kraadiõppe eesmärke ja selle programmi valimise põhjuseid. Avaldusi võib taotluste esitamise ajal esitada veebis või saata e-posti aadressile FlintGradOffice@umich.edu.

Taotluse tähtajad

Esitage kõik taotlusmaterjalid kraadiõppe büroole avalduse esitamise tähtaja saabumise kuupäevaks kell 17.00. See programm pakub jooksvat sisseastumist koos igakuiste taotluste ülevaatustega. Vastuvõtuks tuleb kõik taotlusmaterjalid esitada järgmisel kuupäeval või enne seda:

 • Sügis - 1. mai (garanteeritud tasu / rahvusvaheline tudengite tähtaeg *)
 • Sügis - 1. august (kui ruum seda võimaldab, ainult USA kodanikud ja alalised elanikud)
 • Talv - 1. oktoober (garanteeritud tasu / rahvusvaheline tudengite tähtaeg)
 • Talv - 15. november (kui ruum seda võimaldab, ainult USA kodanikud ja alalised elanikud)

* Õpilased peavad selleks kuupäevaks taotlema stipendiume, toetusi ja teadusuuringute assistendi stipendiume.

Kandideerimine rahvusvahelise tudengina

Rahvusvahelised üliõpilased peavad programmi sisenemiseks esitama täiendavad dokumendid.

Rahvusvahelised nõuded

Lisaks kõigile õpilastele nõutavatele materjalidele peavad rahvusvahelised üliõpilased taotluse esitamise ajal esitama täiendavad dokumendid:

 • Lõputunnistus või diplom, mis näitab bakalaureuse kraadi andmist ja selle andmise kuupäeva. (Kui olete osalenud kolledžis või ülikoolis, kus on ärakirja või märklehe kohta kirjas kraaditeabe olemasolu, pole tunnistus või diplom vajalik.)
 • Inglise keele oskus: kui inglise keel pole teie emakeel, peate tõendama inglise keele oskust.
 • Finantssertifikaat: F-1 viisat taotlevad rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama rahalise toetuse kinnituse vormi koos täiendavate dokumentidega. Sellele dokumendile pääseb juurde iService'i kaudu. Selle abil saate kindlaks teha, kas teil on vastuvõtuõigus.

Olete oodatud siia, video:

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number ... Loe edasi

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number of students into our classrooms, equipping them with the knowledge, experiences, and skills to make lasting contributions to the businesses, organizations, and communities they help shape. We invite you to see how our students, faculty, staff, and campus are making a real difference. Näita vähem