Magistriõpe matemaatika - aktuaari teadus ja statistika

Üldine

Programmi kirjeldus

Aktuaarsed teadused ja statistika

Kindlustusmatemaatika ja statistika statistika magistriõpe on mõeldud õpilaste vajaduste rahuldamiseks kindlustusmatemaatika, statistika või sellega seotud valdkondades. Teil on võimalus võtta mitmeid kursusi statistikas, kindlustusmatemaatika, andmeanalüüsides ja arvutiteadustes. Õppekava eesmärk on anda tugev koolitus kvantitatiivsete ja statistiliste arutluste ning statistilise tarkvara, sh R ja SAS, kasutamise oskusi. Programm on piisavalt paindlik, et võimaldada üliõpilastel koondada kursused kas kindlustusmatemaatika teaduses või statistikasse ning pakkuda kursuste kombinatsiooni statistikat ja infotehnoloogiat neile, kes on huvitatud andmeteaduse valdkonnas.

Andmepõhises maailmas

University of Central Missouri aktuaari teadus- ja statistikaprogrammi kaudu on õpilased valmis oma teadmisi laiendama matemaatika, statistika, kindlustusmatemaatika, rahanduse ja majanduse valdkonnas. Õpilasel on juurdepääs tänapäevasele arvutilaudurile, mis on varustatud paljude statistilise tarkvaraga.

UOCM101A

Sissepääsu kriteeriumid ja rakendus

UOCM104a

 • Selle programmi vastuvõtmiseks peab üliõpilasel olema matemaatika bakalaureuseõppe magistrikraad või magistriõppe magistriõppe magistriõppesse vastav õppeaine, kindlustusmatemaatika teadus või statistika, mille minimaalse hinnepunkti keskmine on 3,00 kõrgema taseme matemaatika, kindlustusmatemaatika või statistika kursused. Üliõpilane, kes ei vasta nimetatud miinimumstandarditele, võib konsulteerida informaatikakooli ja matemaatika kooliga tingimusel, et see on võimalik.
 • Karjääri rahulolu ja Outlook
 • Uuringud on näidanud, et aktuaarid ja statistikud on järjekindlalt järjestatud üheks parimaks töökohaks. Hinne põhineb sellistel kriteeriumidel nagu töökeskkond, sissetulek, tööhõive väljavaade, füüsiline nõudlus ja stressi tase.

Kindlustusettevõtete ja statistikute töölevõtmine on kõigi ametikohtade jaoks keskmisest palju kiirem. Kasv tuleneb statistilise analüüsi laiaulatuslikust kasutamisest teadlike äri-, tervishoiu- ja poliitiliste otsuste tegemisel. Lisaks on internetis kättesaadavate andmete suur kasv suurendanud statistiliste jaoks uusi valdkondi. Okupatsioon näeb ka teadus- ja arendustegevuse kasvu füüsilises, inseneri- ja loodusteaduses.

Aktuaari saamine

 • Et jätkata kindlustusmatemaatilist karjääri, uurite omavahel seotud teemasid, sealhulgas tõenäosust, statistikat, investeeringute ja rahanduse matemaatikat, majandusteadust ja infotehnoloogiat. Enamik aktuaaride töötab kindlustusseltside jaoks, kuid on ka positsioone valitsuses, konsultatsioonides ja ettevõtetes.
 • Kindlustusmatemaatika saamiseks peate täitma kindlustusmatemaatiliste uuringute, e-õppe komponentide ja muude nõuete rida kindlustusmatemaatilise liikmelisuse organisatsiooni kaudu, nagu aktuaaride ühing (SOA) või õnnetusjuhtumite ühiskond (CAS).

Karjäärid statistikas

 • Paljudes valdkondades on suur statistikute nõudlus, mis nõuab selliste andmete kogumist ja analüüsi nagu äri, tervishoid, valitsus, sport, teadlased, kindlustus ja rahandusettevõtted.
 • Statistikud kasutavad statistilist tarkvara andmete analüüsimiseks ja andmete suundumuste kindlakstegemiseks. Analüüside tulemused ja andmete piirangud võivad takistada valede järelduste tegemist.
 • Mõne kutseala statistikud võivad olla kvantitatiivsed analüütikud, turu-uuringute analüütikud, andmeanalüütikud või andmeteadlased.

Üliõpilaste tegevus

 • Kindlustusmatemaatilisel organisatsioonil on külalisesinejate arv igapäevastel kohtumistel ja piirkonna kindlustusseltside võrgustiku külastamiseks palju võimalusi.
 • UCMi statistika klubi annab õpilastele kogemusi väljaspool klassiruumi ja statistikaprojekte, pakkudes konsultatsioone ja võrgustike loomise võimalusi vilistlaste ja statistikapraktikutega.
 • Ameerika Ühendriikide statistilise assotsiatsiooni Kansas-Western Missouri peatükis on iga-aastased peatüritused ja STAT-KC: statistika karjääripäev ja lühiajaliste kursuste sponsorid.
 • Üliõpilased Akadeemiliste nõuete täitmisel on ka võimalus liituda Ameerika Statistikaameti statistikaameti Mu Sigma Rho'iga.
 • Õpilased osalevad Ameerika Statistiliste Assotsiatsioonide, Aktuaaride Seltsis ja Õnnetusjuhtumite Seltsis.
Viimati uuendatud Oktoober 2018

Teave kooli kohta

The University of Central Missouri experience transforms students into lifelong learners, dedicated to service, with the knowledge, skills and confidence to succeed and lead in the region, state, nati ... Loe edasi

The University of Central Missouri experience transforms students into lifelong learners, dedicated to service, with the knowledge, skills and confidence to succeed and lead in the region, state, nation and world. Näita vähem