Kursuse kirjeldus

Modelleerimisvahendite üha suurenev tähtsus igas inseneritööstuses, st keerulisi füüsilisi ja ühiskondlikke nähtusi simuleerivad virtuaalsed prototüübid nõuavad uue põlvkonna spetsialiste, kes suudavad ära kasutada praeguste simulatsiooniressursside täielikku potentsiaali, millel on põhimõtteliselt erinevad ja uuenduslikud tööoskused.

Modelleerimise inseneride teadmised ei saa piirduda klassikaliste seadmetega, tööriistade ja instrumentidega, vaid vajavad sügavamat ja süstemaatilisemat teadmist matemaatilise ja numbrilise modelleerimise põhimõistetest, millel on laiem nägemus andmete, füüsiliste protsesside, omavaheliste suhete vahel. ja arvutusmeetodid.

Magistriõpe "Matemaatiline insener" , pakutud University of Padova , lööb areng professionaalsed insenerid pakuvad täiustatud õppekava, mis ühendab nii kindel põhjalikud teadmised füüsikaliste protsesside ja sügav teoreetiline ja tehnoloogiline pädevus. See aste seab õpilase multidistsiplinaarsele haridusele, mis asub inseneriteaduse ja rakendatud matemaatika vahel, pakkudes saatjatele võimet vormida oma teadmisi mitme konkreetse eriala poole, kuigi saab endiselt kindla üldotstarbelise inseneri- ja modelleerimiskultuuri.

Sel põhjusel sisaldab programm nii teoreetilisi kui ka rakendusuuringutel põhinevaid kursusi, mille eesmärk on luua innovatiivne kõrgetasemeline inseneriprofiil, mida iseloomustab tugev teoreetiline ja teaduslik taust matemaatiliste modelleerimisvahendite, samuti üldiste füüsiliste omaduste kohta. ja rahandusteadused koos täiustatud arvutustehniliste teadmistega. Edukas üliõpilane omandab täiustatud oskused füüsiliste või finantsprotsesside matemaatilise modelleerimise valdkonnas, mis on eriti huvitatud mudelite sõnastamisest, valideerimisest ja kriitilisest kasutamisest ning sellega seotud kvantitatiivsete tulemuste fundamentaalsest tõlgendamisest. Matemaatilise inseneriteaduse lõpetajad suudavad tõhusalt sõnastada keerukaid tehnilisi probleeme multidistsiplinaarses raamistikus ning edastada ja arutada tulemusi eri valdkondade ekspertidega.

Karjäärivõimalused

Matemaatilise inseneriteaduse lõpetajad leiavad virtuaalsete prototüüpide süsteemide abil uuenduslike tehnoloogiliste lahenduste ja täiustatud disaini uurimisel tegutsevates asutustes loomulikke töövõimalusi. Arvutimudelite väljatöötamine ja kasutamine meelitab üha rohkem rakendusi erinevatest tehnoloogilistest ja teaduslikest valdkondadest, samuti majandus- ja rahandusteadustes, sealhulgas riskianalüüs, kauplemine ja investeeringud.

Matemaatilise inseneriteaduse lõpetajatel on teadmiste profiil, mis katab kõrge vastutusega teadus- ja arenduskeskustes, nii avaliku kui ka erasektori konsultatsioonifirmad, kes töötavad tsiviil-, keskkonna- ja tööstus-, inseneri-, infotehnoloogia laborite, finantseerimisasutuste, pangad, kindlustusseltsid, energiaettevõtted või konsultatsioonifirmad. Need on suunatud ka teadusasutustele või akadeemilistele ringkondadele. Nende lisandväärtust annavad nende koolitused rahvusvahelisel ja koostöölises keskkonnas, samuti rikas inglise keele oskus.

Riiki sisenemise nõuded

Üliõpilased, kes soovivad registreeruda matemaatilise inseneriteaduse magistrikraadis, peavad juba omama Itaalias või välismaal omandatud kõrgharidust või kolmeaastast ülikoolidiplomi või muud haridustunnistust, mis on tunnustatud vastavalt Itaalia kehtivatele õigusaktidele, ning neil peab olema ka konkreetsed haridusnõuded, teadmisi, oskusi ja võimeid:

Piisavad teadmised põhialustest, nagu matemaatiline ja arvuline analüüs, lineaarne algebra ja geomeetria, füüsika ja statistika, samuti standardset tarkvara kasutamine tekstitöötluseks, andmete analüüsiks, teaduslikuks arvutamiseks. Võime kasutada matemaatika ja teiste põhiteaduste operatiivseid metoodilisi aspekte, et tõlgendada ja kirjeldada inseneriprobleeme, füüsilist ja / või finantskorraldust lisaks eksperimentide loomisele ja läbiviimisele, ekstrapoleeritud andmete analüüsimisele ja tõlgendamisele ning insenerilahenduste mõju mõistmisele finants- ja füüsilise keskkonna kontekstis.

Sissepääs "Financial Engineering" kraadiõppe rajale, mis nõuab õpilastelt kogu teise aasta välismaal viibimist (Pariis, Prantsusmaa), on piiratud arv kohti iga õppeaasta kohta. Kohtade arvu määrab igal aastal komitee ja seejärel teatatakse konkursikutses magistrikraadile.

Õpilased valitakse vastavalt:

  • kraadi märk
  • teise võimalusena aeg, mis kulub kuu jooksul kvalifikatsiooni saavutamiseks
  • alternatiivselt ülikoolihariduse (CFU) arv cum laude (täitmata au)
  • teise võimalusena on 30/30-ga võrdse eksamiga läbitud eksamite arv.

Üliõpilase teadmisi, oskusi ja oskusi hinnatakse vastavalt ülaltoodud juhistele.

Haridusnõuded on järgmised:

  1. omama kraadi (klassides) L-7 "Tsiviil- ja keskkonnatehnika", L-8 "Infotehnoloogia tehnika", L-9 "Tööstustehnika", L-30, "Füüsika", L-31, "Arvutiteadused" ", L-35," Matemaatika ", L-18" Ärijuhtimine ", mis on hõlmatud praeguse ministri dekreediga (DM) nr 270/04, või alternatiivselt teenida 25 ülikooli hariduskrediiti järgmises distsiplinaarsektoris ( SSD-d): MAT / 02, MAT / 03, MAT / 05, MAT / 06, MAT / 07, MAT / 08, FIS / 01, SECS-S / 01, SECSS / 02, SECS-S / 03, SECS-S / 06
  2. inglise keele oskus B2 tasemel

Kõrgharidusega lõpetajatele, kes on saanud teadmised ja oskused, mis on tunnustatud oma kraadiõppekursusel, võivad õpilased haridusalastest koolitustest, mis ei ole täielikult kooskõlas juurdepääsunõuetega, esialgu valida teistsuguse tee ja / või konkreetse sisseastumise sisseastumise eksami.

Taotlejate puhul, kellel on erineva struktuuriga Itaalia kraad, mis on ministri dekreediga nr 509/99 ja ministri dekreediga 270/2004 hõlmatud või kellel on välisriigi kvalifikatsioon, täidab haridustingimuste kontroll vastuvõtukomisjon.

Kes see programm on?

Inseneri bakalaureuseõppe üliõpilased, kes tahavad süvendada oma modelleerimise tausta ja spetsialiseeruda simulatsioonimudelite väljatöötamisele ja kasutamisele. Füüsika ja matemaatika bakalaureuseõppe üliõpilased, kes soovivad omandada rohkem rakendatud tehnoloogilist profiili ja laiendada oma potentsiaalset tööturgu oma tugeva teoreetilise tausta kasutamise kaudu. Statistika ja majanduse bakalaureuseõppe üliõpilased, kes soovivad saada spetsialistideks ja simulatsioonimudelite arendajateks teadus- ja finantskorralduses.

Keelenõuded

Vähemalt B2-tase inglise keeles

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust University of Padovais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,600 EUR
Tasud ay 2018/19 eest. Tasusid saab märkimisväärselt loobuda teie „Ekvivalentse majandusliku seisundi indeksi - ISEE” alusel.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date