Umbes

Õppekava ja õppeprogrammi matemaatikaharidus on mõeldud selleks, et valmistada teid ette matemaatika õpetamise ja õppimise teaduse ja praktika ületamiseks. Meie põhikursused toovad esile ajalooliselt põhinevad tutvustused õppe- ja õppekavaarenduse teooriatele, samuti metodoloogiliselt keskendunud kaasaegsed perspektiivid õpetajate kutseõppele ja õpilaste matemaatilisele õppimisele.

Meie kraadiõppeprogrammide põhijooned on kolm:

  • Õpilased meie programmi on avatud laia ülevaate maastiku matemaatika haridus , võttes kursused teaduskonna, kelle teadusuuringute huvid ulatuvad erihariduse bakalaureuse matemaatika haridus.
  • Meie programmi ühine fookus on õpetajate professionaalse arengu arvestamine erinevates kontekstides , pöörates erilist tähelepanu sellele, kuidas õpetajad osalevad õpilaste põhjendustes, et toetada kõigi õppimist .
  • Meie kolledž on hea asukohaga, et toetada õpilaste huvide uurimist kursuste ja koostööprojektide kaudu eri valdkondade vahel; kui õpilane, julgustatakse neid võimalusi kasutama.

Online-meistrid

Pakume praegustele õpetajatele online-magistrikraadi. Programm parandab matemaatikaõpetajate erialaseid teadmisi ja oskusi, keskendudes matemaatikahariduse praeguste uuringute analüüsile ja rakendamisele. Teaduskonna liikmed annavad Teile võimalusi oma pedagoogiliste ja õppeainete teadmiste ja oskuste edasiarendamiseks, keskendudes teaduspõhistele parimatele tavadele.

Näost-näkku magistriõpe (ülikoolilinnakus)

Ülikooli magistrikraad on mõeldud matemaatikaõpetajate erialaste teadmiste ja oskuste parandamiseks, rõhutades praeguste matemaatikahariduse uuringute analüüsi ja rakendamist. Teaduskonna liikmed annavad Teile võimalusi oma pedagoogiliste ja õppeainete teadmiste ja oskuste edasiarendamiseks, keskendudes teaduspõhistele parimatele tavadele. Ülikoolilõpetaja magistriõppekava ei ole mõeldud inimestele, kes soovivad K-12 õpetaja sertifitseerimist. Selle asemel on need mõeldud neile, kes soovivad parandada oma teadmisi matemaatika õpetamisest ja õppimisest.

Vastuvõtutingimused

Ülikooli vastuvõtu miinimumnõuete täitmiseks peavad taotlejad olema:

  • Bakalaureusekraad vähemalt 3,0 GPA-ga - teenitud bakalaureusekraad piirkondlikult akrediteeritud USA institutsioonist või võrreldav aste rahvusvahelisest institutsioonist, kus vähemalt 3,0 (4,0 skaalal) palgaastme keskmine (GPA) kõigis kursuste katsetes kui on registreeritud kõrghariduse bakalaureuseõppe üliõpilasena.
  • GRE testi tulemused. Ametlikud testitulemused on vajalikud Graduate Record eksami üldkatsest (GRE). Neid hindeid peetakse ametlikeks ainult siis, kui need saadetakse testimisasutuselt otse vastuvõtukantseleisse. Eksami eksemplare ei peeta ametlikeks. Graduate Record Exam (GRE) - FSU asutuse kood: 5219.

MS ja Ed.S. Taotleja sihtpunktid:
Verbaalne - 146
Kvantitatiivne - 140

Ph.D. Taotleja sihtpunktid:
Verbaalne - 151
Kvantitatiivne - 145
Kirjutamine - 3

Hariduse testimise teenus (ETS) ei säilita rohkem kui viieaastaseid tulemusi. Kui teie testitulemused on vanemad kui viis aastat, peate võib-olla katse uuesti proovima, et saada testimisasutuselt otse FSU-le ametlikud hinded. Kui teil on aruanne, mis saadeti vanemate tulemuste jaoks teie kodule aadressile, võtab FSU selle aruande vastu.

  • Keeleoskuse test (ainult rahvusvahelised üliõpilased) - FSU aktsepteerib TOEFLi (vähemalt 80), IELTSi (vähemalt 6,5) ja MELABi (vähemalt 77) hindeid.
  • Transkriptsioonid - Taotlejad peavad esitama ametliku ärakirja (pitseeritud ümbrikus) igast kolledžist ja / või ülikoolist, mis osales vastuvõtukomisjonis. Ülekannete tegemise aadress on:

Florida State University
Sisseastujate büroo
282 Meistrite teed
PO Box 3062400
Tallahassee, FL 32306-2400

Taotlemise tähtajad

  • Sügis: 1. juuli
  • Kevad: 1. november
  • Suvi: 1. märts

Karjäärivõimalused

Õppekava valikud meie magistri- ja eriprogrammides on mõeldud selleks, et võimaldada üliõpilastel saada õpetajate juhideks, kolledžiõpetajateks, õppekava spetsialistideks, riiklikeks testimisspetsialistideks ja õpikuettevõtete esindajateks. Doktoriprogrammi lõpetajad on valmis muutuma ülikooli professoriteks, teadlasteks ja valdkonna juhtideks.

USA tööstatistika büroo hinnangul kasvab keskkooliõpetajate tööhõive väljavaade 2020. aastaks 7 protsenti. Õpetajate juhtide / koordinaatorite väljavaated kasvavad 2020. aastaks eeldatavasti kuni 20 protsendini. See tähendab üle 200 000 uue töökohti kogu riigis. Nende töökohtade klassifikatsioonide keskmine rahvuslik aastapalk on $ 53,230 kuni 58 830 dollarit aastas. Florida osariigis on matemaatikaõpetajad määratletud kui üks kriitilistest puudujäägipiirkondadest. Ülikooli või kolledži professorite jaoks prognoosib juhatus aastaks 2020 töökohtade arvu 17% kasvu; ajavahemikus 2010–2020 kokku 305 700 töökohta. Riigi keskmine palk on $ 62,050 aastas.

Matemaatikahariduse karjäär võib olla väga rahuldav ja tüüpiline tee pakub palju võimalusi professionaalseks arenguks ja kasvuks. Õpetajad muudavad oma õpilaste elukestva õppe kogemusi, samuti õpetatavate programmide kvaliteeti ja standardeid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 5 kursust Florida State University, College of Educationis »

Viimati uuendatud March 24, 2019
See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Price
1,111 USD
Riigiväline intressimäär krediidi tunni kohta Riigisisene hind krediidi tunni kohta: $ 479.32 (peamised kampusitasud)
Deadline
Juuli 1, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuli 1, 2019

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuli 1, 2019
End Date