Magistriõpe materjaliteaduses ja inseneriteaduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Lisateavet selle kohta, kuidas RIT koronaviiruse kriisiga toime tuleb, leiate siit

Ülevaade

Materjaliteaduse meistrid uurivad huvitavat õppevaldkonda, mis aitab lahendada nii mitmekesiseid valdkondi nagu energeetika, meditsiin, riided ja spordivarustus. Programmi eesmärk on rahuldada üksikisikute ja tööstuse vajadusi materjalide kiirelt kasvavas valdkonnas. Materjaliteaduse kraad pakub tõsist interdistsiplinaarset õppimiskogemust materjaliuuringutes, ületades selliste klassikaliste distsipliinide nagu keemia, füüsika ja tehnika traditsioonilisi piire.

MS kraad materjaliteaduses ja inseneriteaduses, mida pakuvad ühiselt teaduskolledž ja Kate Gleason College of Engineering, on kujundatud mitmesuguste valikuvõimalustega, et rahuldada üksikute ja tööstuslike vajaduste rahuldamist kiiresti kasvavas materjalivaldkonnas.

Programmi eesmärgid on kolmekordsed:

 • Uute materjalide ja vahendite klasside tekkimisega muutub materjalide otsimisel ja valimisel traditsiooniliseks empiiriliseks praktikaks kiiresti vananemine. Seetõttu pakub programm materjaliuuringutes tõsist interdistsiplinaarset õppimiskogemust, ületades selliseid klassikalisi erialasid nagu keemia, füüsika ja elektriline, mehaaniline ja mikroelektrooniline insener.
 • Programm pakub laiaulatuslikke eksperimentaalseid kursusi materjalidega seotud uuringute erinevates valdkondades.
 • Programmis uuritakse võimalusi tööstuse laiendamise ja akadeemilise koolituse vahelise suurema harmoonia loomiseks.

Õppekava

Programmi lõpuleviimiseks on vaja vähemalt 30 krediidi tundi. See hõlmab kolme nõutavat põhikursust, lõpetajate valikuvõimalusi ja kas väitekirja või projekti. Põhikursused on spetsiaalselt loodud selleks, et luua ühine alusmaterjalidele orienteeritud teadmiste omandamine bakalaureusekraadiga keemia, keemiatööstuse, elektrotehnika, masinaehituse, füüsika ja sellega seotud erialade üliõpilastele, pakkudes uuringus osalejatele uut intellektuaalset identiteeti materjalidest.

Programmil on rõhk eksperimentaalsetele tehnikatele, kusjuures üks vajalik katsekursus on osa südamest. Täiendavad eksperimentaalsed kursused on kättesaadavad üliõpilastele, kes soovivad jätkata kursuste tööd selles valdkonnas. Need kursused on korraldatud asjakohasteks üksusteks, mis hõlmavad mitmeid materjalide analüüsi aspekte. See programmi aspekt suurendab õpilaste usaldust materjalidega seotud probleemide lahendamisel.

Valikained

Valikainete kursused võivad olla valitud kõrgkoolidest, mida pakuvad keemia- ja materjaliteaduste instituut või, kui see on heaks kiidetud, teiste RIT kraadiõppe programmide pakutavatest kursustest. Valikained on perioodiliselt planeeritud. Ülekande krediiti võib anda akadeemilise tausta alusel, mis on väljaspool bakalaureusekraadi või eksamil saadud kogemusi.

Töö / projekt

Õpilased võivad programmi lõpuleviimiseks valida lõputöö või projekti. Õpilased, kes jätkavad lõputöö võimalus võtta neli lõpetaja valikained, täielik üheksa krediidi tundi teadusuuringute ja toota lõputöö. Projekti võimalus hõlmab kuus lõpetaja valikained ja 3 krediidi tund projekti.

Tööstused

 • Teaduslik ja tehniline nõustamine
 • Tootmine

Õppekava

Materjaliteadus ja tehnika (väitekirja valik), MS kraad, tüüpiline kursuste järjestus

Esimene aasta

 • MTSE-601 materjaliteadus
 • MTSE-704 Teoreetilised meetodid materjaliteaduses ja inseneriteaduses
 • MTSE-705 katsemeetodid
 • MTSE-790 teadustöö
 • Lõpetajad valikained

Teine aasta

 • MTSE-790 teadustöö

Materjaliteadus ja tehnika (projekti valik), MS kraad, tüüpiline kursuste järjestus

Esimene aasta

 • MTSE-601 materjaliteadus
 • MTSE-704 Teoreetilised meetodid materjaliteaduses ja inseneriteaduses
 • MTSE-705 katsemeetodid
 • MTSE-777 Graduate Project
 • Lõpetajad valikained

Teine aasta

 • MTSE-777 Graduate Project
 • Lõpetajad valikained

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Vastuvõtutingimused

Selleks, et kandideerida materjali- ja inseneriteaduse MS-programmi, peavad kandidaadid vastama järgmistele nõuetele:

 • Täitke lõpetaja rakendus.
 • Hoidke bakalaureusekraad (või samaväärne) akrediteeritud ülikoolist või kolledžist keemia, füüsika, keemiatehnika, elektrotehnika, masinaehituse või sellega seotud valdkonnas.
 • Esitage kõigi varem lõpetatud bakalaureuse- ja magistrikursuste töö ametlikud ärakirjad (inglise keeles).
 • Esitage akadeemilistest või professionaalsetest allikatest kaks soovituskirja.
 • Rahvusvahelised taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama TOEFL, IELTS või PTE hinded. Minimaalne TOEFL skoor on 90 (internetipõhine). Minimaalne IELTS skoor on 6,5. Ingliskeelsete testide skoori nõuetest loobutakse inglise keelt emakeelena kõnelevate või Ameerika institutsioonides teenitud kraadide ärakirju esitavate isikute puhul.

Kandidaadid, kes ei vasta üldnõuetele, võivad taotleda programmi lubamist. Sellistel juhtudel võib soovitada, et vajalikud taustakursused viiakse läbi bakalaureuseõppe tasemel. Siiski ei pruugi bakalaureuse kraadi, mis moodustavad puudusi, arvestada magistrikraadi suunas.

Kõigile üliõpilastele, kes soovivad õppida kraadiõppe tasemel, tuleb kõigepealt programmis osaleda. Taotlejal võib siiski lubada võtta kõrgkoolide kursusi mittekoolitatud üliõpilasena, kui nad vastavad eespool nimetatud üldnõuetele.

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Loe edasi

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Näita vähem