Magistriõpe ministeeriumi juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Olge valmis juhtima kirikutes, mittetulundusühingutes ja teistes usupõhistes organisatsioonides. Meie täielikult veebis või segatud magistrikraad ministeeriumi juhtimiskraadis valmistab teile ette vaimseid ja juhtimisvahendeid, mida vajate organisatsioonide juhtimiseks, tõhusaks suhtlemiseks ning oma organisatsiooni, kohaliku kogukonna ja kogu maailma mõjutamiseks Kristusele. Valige seitsme erineva rõhuasetuse seast, et kujundada see aste oma ainulaadsete kutse- ja ministeeriumi eesmärkide saavutamiseks.

7 rõhuasetust

Programm pakub seitset 12-krediidi rõhuasetust.

36 ainepunkti

See on keskendunud 36 krediidi tund praktiline ministeerium kraad.

MAML MDiv võimalus

Kandideeri jumalikkuse magistri kraadi poole. Lõpetaja nii kraadi nii vähe kui 76 ainepunkti.

Magistriõpe ministeeriumi juhtimises (MAML) on kiirendatud veebipõhine ja segatud programm, mille eesmärk on varustada kohaliku kiriku, mittetulundus- ja langevarjurijuhtide abivahendeid vaimseks kujunemiseks, piibliliseks tõlgendamiseks ja organisatsiooni juhtimiseks. Selleks, et see sobiks teie ainulaadsete vajaduste ja huvidega, hõlmab ka ministeeriumi juhtimise magistriõppe rõhuasetusi pastoraalne juhtimine, organisatsiooni juhtimine, piibliuuringud, teoloogilised uuringud, inimteenused, haridusuuringud ja kliiniline pastoraalne haridus.

Ükskõik, kas olete pastor, kaaspastor, mittetulundusühing või liidripositsioonijuht, aitab see paindlik programm aidata teil astuda järgmise sammu oma juhtimisrännakul. Täielikult veebipõhise või segaprogrammi saab lõpule viia kõigest 18–22 kuuga. Kui olete lõpetanud eelmise kraadiõppe töö, võite selle siirdesõbraliku kraadi saamiseks taotleda kuni üheksa krediiti varasema kursuste kohta. Lisaks võib tudeng jätkata seda magistrikraadi, et jätkata jumalikkuse magistri või muude kraadiõppe pakkumistega, sealhulgas MBA.

Selle programmi ajal kogete dünaamilisi arutelusid rikkalikus, mitte konfessionaalses keskkonnas ja osalete ministeeriumides praktikavõimaluste kaudu, kus on võimalus kandideerida kaptenitööks koolitatavale välisele kliinilise pastoraalse hariduse (CPE) programmile.

Miks õppida ministeeriumi juhtimist loodes?

Juhtimise isiklik ja vaimne kujunemine loob aluse strateegiliste planeerimis-, suhtlemis- ja kultuurimõjude omandamise oskuste kasvatamiseks. Õppejõud on praktikud-teadlased, kellel on isiklik nägemus, mis aitab teil ministeeriumi juhina kasvada.

See on praktiline ministeeriumi kraadiprogramm, mille eesmärk on valmistada teid ette oma maailmas mõju avaldamiseks.

Mida sa õpid?

Teile antakse väljakutse kasvada oma vaimses elus ja jätkata oma kutsumust. Samuti arutate tänapäevaseid teoloogilisi küsimusi, säilitades samas pühendumuse Jumala Sõna autoriteedile. Töötate välja liidrite paljundamise strateegiad mitmekesises ja üha globaalsemas maailmas.

Põhiklassid

 • Vaimne kujunemine juhtimiseks
 • Juhtiv ja korraldav ministeerium
 • Tõhus suhtlus ja juhtimine
 • Kultuuriminister ja globaalne minister

Mida sa teha saad?

See kraad valmistab ette õpilasi karjääriks pastoraalses teenimises, kirikuhalduses, mittetulundusühingu juhtimises, tegevjuhtimises, inimteenistustes, noorsoo- ja pereministeeriumis, lasteministrites, kirikute istutamises, kaplanite töös, misjonitöös, kristlikus kasvatuses, kõrghariduses ja kahe kutseala teenistuses.

Tähtsündmused

 • Valige veebipõhine või kohapealne / segaõppe vorm.
 • Valige rõhk pastoraalses juhtimises, organisatsiooni juhtimises, piibliuuringutes, teoloogilistes uuringutes, inimteenustes, haridusuuringutes ja kliinilises pastoraalses hariduses.
 • Kogege dünaamilisi arutelusid ja uurimist rikkalikus, mitte-rahvuslikus keskkonnas. • varustage end MAML-kraadi kaudu praktilise ministeeriumi juhtimisega, võimalusega tulevikus oma haridusteed jätkata; klassid arvestatakse 76-krediidilise jumalikkuse magistrisse.
 • Kasutage ülekandmise sõbralikku kraadi, mis võimaldab teil tuua kursuste juurde kuni 9 ainepunkti.

Karjäärivõimalused

MAML-kraad valmistab teid rollideks erinevates seadetes, näiteks:

 • Kiriku juhtkond
 • Pastoraalne teenimine
 • Kaasne pastorlus
 • Parachurchi ministeeriumid
 • Mittetulundusühingud
 • Kaplan
 • Misjonitöö
 • Noorte ministeerium
 • Kiriku istutamine

Edasine / doktoriõpe Märkus. Mõnes keskkonnas võivad rollid vajada täiendavat haridust või koolitust

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Department of Christian Ministries prepares students for graduate study and to serve in the U.S. and abroad as pastors, missionaries, teachers, and nonprofit leaders.

The Department of Christian Ministries prepares students for graduate study and to serve in the U.S. and abroad as pastors, missionaries, teachers, and nonprofit leaders. Näita vähem