Kaheaastane molekulaarbi biotehnoloogia magistrikursus on loodud pakkuma multidistsiplinaarsete biotehnoloogiate kultuurilist tausta bioloogiliste süsteemide kasutamisel kaupade ja teenuste tootmiseks; eelkõige on kursus ette valmistatud kvalifitseeritud lõpetajatele teaduslike teadmiste ja kutsealaste oskustega biotehnoloogia valdkonnas, mida rakendatakse inimeste haiguste uurimiseks, ennetamiseks ja diagnoosimiseks, pöörates erilist tähelepanu uuenduslike ravimite väljatöötamisele.

Magistriprogramm kavatseb pakkuda interdistsiplinaarselt korraldatud klasside, mis on rakendatavad mitmesuguste molekulaarbi biotehnoloogia valdkondades, rõhutades teadustöö, diagnostika ja ravi valdkondi. Koolitustegevust korraldatakse ka kui uurimisinstituutides või ettevõtetes, mis tegutsevad biotehnoloogia, farmaatsia-, diagnostika- ja biomeditsiinisektoris. Koolitustegevust võib kombineerida valitud laborite uurimistegevusega, eesmärgiga luua eksperimentaalsed andmed lõputööks arutamiseks lõputööks ettevalmistamiseks. Koostöö riiklike uurimisinstituutide uurimustega (nt Geneetika ja biofüüsika instituut - IGB, proteiini biokeemia instituut - IBP) õpetamise ja teadustegevuse kohta on võimalus lõpetada teadmiste omandamine laiemas Molecular Biotehnoloogia ja oskused tegutseda erinevates akadeemilise ja tööstusliku uurimistöö valdkondades riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Profiili profiil

Molekulaarbi biotehnoloogia lõpetaja on ekspert peamistest biotehnoloogia erialadel, mis suudavad uurimisgrupi liikmena või iseseisvalt analüüsida, uurida ja biotehnoloogilisi produkte täita järgmistes valdkondades: rakkude, kudede, loomamudelite ja mikroorganismide manipuleerimine; farmakoloogia ja molekulaarkromatoloogia; geeniteraapia vektorite kavandamine ja tootmine; geneetiline ja molekulaarne diagnostika; biotehnoloogiliste ravimite väljatöötamine, tootmine ja kontroll; bioaktiivsete looduslike saaduste tootmine ja kontroll.

Omandatud oskused ja pädevused

Molekulaarbi biotehnoloogia lõpetanutele on suurepärane taust inimeste tervisega seotud biomolekulaarteaduste ja biotehnoloogia teoreetilistes ja rakenduslikes aspektides, mis annab oskusi põhi- ja / või rakendusuuringute läbiviimiseks tervishoiusektoris.

Lisaks sellele võib rahvusvahelises kontekstis hinnata ka Molekulaarabitehnoloogia lõpetajate poolt omandatud oskusi ja pädevusi.

Töövõimalused

Molekulaarsete biotehnoloogiate lõpetajad saavad töötada kõrgel vastutusel järgmistes valdkondades: keemia-, kosmeetika-, farmaatsia- ja biotehnoloogia tööstused; Ülikoolide uurimiskeskused, riiklik teadusnõukogu või muud avaliku ja erasektori uurimisasutused; avalikud ja eraõiguslikud laborid; haiglad; reguleerivad asutused.

Peale selle annab Molecular Biotechnologiesi ainepunktide professionaalne profiil nimetatud valdkondades rahvusvahelisi tööhõivevõimalusi.

Molekulaarsete biotehnoloogiate lõpetajad saavad pärast eksami positiivset hindamist registreerida bioloogide professionaalses registris.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 6 kursust University of Campania "Luigi Vanvitelli"is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date