Magistriõpe moslemikultuurides

Üldine

Programmi kirjeldus

Londoni kesklinnas asuv Aga Khani ülikooli islami tsivilisatsioonide uurimise instituut (ISMC) pakub kaheaastast magistriprogrammi:

 • Omapärane viis mõista moslemite tsivilisatsioone, nagu need on aja jooksul arenenud.
 • Rõhutab mineviku ja praeguse moslemikultuuri paljusust ja keerukust, uurides neid osana maailma kultuuridest.
 • Töötab õppimise raamistikuna sotsiaal- ja humanitaarteaduste vahendeid.

Ühiskonna- ja humanitaarteaduste alal õpivad meie õpilased mitmeid aineid, sealhulgas arenguõpet, majandust, politoloogiat, kunsti, arhitektuuri, ajalugu, kirjandust, võrdlevat religiooni ja seadusi.

Magistriprogramm koosneb mitmetest põhi- ja valikainekursustest, mis hõlmavad valdkonnapõhist keelekümblusprogrammi (araabia, pärsia), kommunikatsiooni- ja juhtimisprogrammi ning välitööd, mis aitavad kaasa väitekirja koostamisele.

Finantsabi antakse laenude ja osaliste toetuste vormis.

Õpetamine ja õppimine

ISMC-s toimub õppimine nii klassiruumis kui ka valdkonnas. Esimese aasta suvel on õpilastel võimalus osaleda keelekümblusprogrammis - reisida vastavasse riiki, et sukelduda omaenda keelest ja kultuurist erinevasse keelde. Teise aasta jooksul peavad õpilased valikulise väljaõppe projekti järel valima väitekirja.

Üliõpilased osalevad ka magistriprogrammi käigus mitmesugustel akadeemilistel ekskursioonidel ning saavad kasu naaberriikide asutuste, näiteks idamaiste ja Aafrika uuringute kooli (SOAS), Londoni majanduskooli (LSE) ja rajatiste pakutavatest võimalustest ja tegevustest. muu hulgas Briti raamatukogu.

Londonis õppimine pakub suurepärase võimaluse kuulsate rahvusvaheliste esinejate kuulamiseks ja kohtumiseks.

Lisaks pakuvad instituudi kultuurisündmused, akadeemilised töötoad ja seminarid tudengitele veel ühe raamistiku, mille kaudu saab arvestada moslemite kultuuridega. Need üritused on ka võimalus puutuda kokku ideedega ja kohtuda silmapaistvate teadlastega erinevatest erialadest.

Programmi struktuur

MA moslemikultuurides on kolme semestri programm, mis koosneb paljudest erinevatest elementidest: põhi- ja valikained, valikuline väljal põhinev keelekümblusprogramm, kommunikatsiooni- ja juhtimisprogramm ning lõputöösse panustav välitöö.

Kolme semestri magistriõppe programmi jooksul peavad õpilased täitma kokku 30 ainepunkti, mis koosnevad:

 • 15 põhikursuse ainepunkti
 • 6 lõputööd
 • 9 valikaine ainepunkti

Kolmanda semestri jooksul koostavad õpilased valikulise väliprojekti järgi kuni 20 000 sõnaga väitekirja enda valitud teemal.

Üldiselt põhineb hindamine ettekannetel, kirjalikel töödel ja eksamitel. Lõputöö läbimine on magistriprogrammi lõpetamise eeltingimus.

Kursused on jaotatud viieks komponendiks.

 • Humanitaar- ja ühiskonnateaduste tutvustus
 • Moslemite pärandid kui osa maailma kultuuridest
 • Kaasaegsed moslemite kontekstid
 • Metoodikad
 • Keeled

Kolme semestri magistriõppe programmi jooksul peavad õpilased läbima kokku 24 kursust, mis koosnevad:

 • 15 põhikursust
 • 9 valikainet

Õpilastelt nõutakse ka keelekümblusprogrammi ja juhtimisoskuste programmi läbimist.

Teise aasta jooksul koostavad õpilased valikulise valdkonnaprojekti järgi kuni 20 000 sõnaga väitekirja enda valitud teemal.

Üldiselt põhineb hindamine ettekannetel, kirjalikel töödel ja eksamitel. Magistriprogrammi lõpetamise eelduseks on väitekirja läbimine.

Abikõlblikkus

Magistriõppesse lubamise kaalumiseks peavad taotlejad omama järgmist:

 • Bakalaureuse kraad (samaväärne Suurbritannia bakalaureusekraadiga) akrediteeritud / tunnustatud ülikoolist, eelistatavalt humanitaar- või sotsiaalteadustes.

Inglise keele oskuse nõue

 • Kehtiv IELTS (akadeemiline) tulemus - üldine ribapunkt: 6,5 (minimaalselt 5,5 kõigis neljas komponendis). Nii üldine kui ka individuaalne komponent peavad olema täidetud. Pange tähele, et IELTSi tulemusi aktsepteerime ainult Ühendkuningriigi viisade ja sisserändeameti poolt heaks kiidetud katsekeskustes. Lisateabe saamiseks külastage nende veebisaiti (UKVI). Pange tähele, et ilma kehtiva ja kinnitatud IELTS-i testi tulemuseta ei saa me teie avaldust arutada.
 • Taotleja loetakse keelenõuetele vastavaks, kui ta on ühe järgmiste riikide kodanik: Antigua ja Barbuda, Austraalia, Bahama, Barbados, Belize, Kanada, Dominica, Grenada, Guyana, Jamaica, Uus-Meremaa, St Kitts ja Nevis, St Lucia, St Vincent ja Grenadiinid, Trinidad ja Tobago, Ühendkuningriik ja Ameerika Ühendriigid.
 • AKU-ISMC kasutab Suurbritannia NARIC andmebaasi, et määrata kindlaks rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsus. Kui te pole kindel oma kvalifikatsiooni samaväärsuses, soovitatakse teil enne taotluse esitamist pöörduda ISMC abipidaja poole.

Õppemaksud

Meie praegune õppemaks on saadaval meie veebisaidil.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

ISMC asutati 2002. aastal ja selle eesmärk oli hõivata vaba koht moslemimaailma arutelul, edendades stipendiume, mis avavad moslemite ühiskondadele uued perspektiivid. Me käsitleme võtmeküsimusi, nagu ... Loe edasi

ISMC asutati 2002. aastal ja selle eesmärk oli hõivata vaba koht moslemimaailma arutelul, edendades stipendiume, mis avavad moslemite ühiskondadele uued perspektiivid. Me käsitleme võtmeküsimusi, nagu traditsioon ja modernsus, religioon ja riik, pluralism ja ühtsus ning kogukonna olemus globaalsete seoste ja muutuste ajastul. Meie ülesandeks on tegeleda inimolukorra põhiprobleemidega, nagu need on väljendatud moslemimaailma ja selle diasporaa eri ühiskondades. London pakub instituudile ideaalset asukohta oma rahvusvahelise maitsega; suurepärane kultuurimaastik, nii ajalooline kui kaasaegne; õitsev kunst ja akadeemilised ringkonnad; ja linnana, kus julgustatakse mõtte- ja sõnavabadust. Näita vähem