Magistriõpe muusikalises esituses

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistrikraad (kontsentratsioon esituses) annab kõigile muusikaõpilastele akadeemilise ja esinemisoskuse, mis on vajalik professionaalseks või jätkuvaks akadeemiliseks tööks.

Eesmärk

Arendada tulemuslikkuse erialast ja teaduslikku pädevust. See programm on andnud muusikakoolile esinemisvaldkonna edasijõudnute (nii klassikalise kui ka džässistiili) kogukonna, kes toimivad üliõpilaste eeskujuna. Kraadiõppe üliõpilaste ja õppejõudude suhtlemine ja ideede vahetamine on väga soovitatav. Muusikakoolil on ka paindlikkus kraadiõppe programmi kohandamisel, et see vastaks kraadiõppurite vajadustele ja huvidele. Selle paindlikkuse illustreerimine on kontsentratsioon nii klassikalises kui džässstiilis koos ansamblis osalemise, stuudio ja põhjendustööga pakutavate rikkalike esinemisvõimalustega.

Üliõpilasi juhendavad tähelepanelikult kraadiõppe koordinaator ja lõpetajate komisjoni esimees. Lõpetajakomisjon jääb lõppprojekti, lõputöö või põhjenduse osas samaks. Lõpetajakomitee teenib ka lõplikke kirjalikke / suulisi eksameid ja annab igale kraadiõppurile õppe ühtsuse. Lisaks jälgivad õppejõud õppejõudude abistajaid ja lõpetajate koordinaatorile esitatakse kirjalikud aruanded nende juhendamiskohustuste osas koos parandusettepanekutega. Kuna programm on suhteliselt väike, pühendab teaduskond igale kraadiõppurile palju individuaalset tähelepanu ja energiat.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Learn. Create. Inspire. In the University of Louisiana at Lafayette College of the Arts, we are passionate about the power of the arts. We believe that artists' works are like a mirror, using music, c ... Loe edasi

Learn. Create. Inspire. In the University of Louisiana at Lafayette College of the Arts, we are passionate about the power of the arts. We believe that artists' works are like a mirror, using music, color, movement, and design to interpret and reflect the world around them. We want you to hold up your own mirror, and share what you see. UL Lafayette is the only university in Louisiana to have one college devoted solely to artistic education and production in music and performing arts, visual arts, and design. We have undergraduate and master's programs, taught by faculty whose lives are devoted to creating, performing, and showcasing high quality art. With us, you'll find your artistic voice and style, and gain the foundation you need to begin your career as a working artist. Näita vähem